Rodyti turinį

Apklausa dėl konkursų ir kt.

Ar šiuo metu vyksta konkursas? Užsuk sužinoti!

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės
    :)
Konkursai - didžiulis paskatinimas skrebinti. Tai gali patvirtinti daugelis skrebinančiųjų.
Kartais taip trūksta minčių, o užtikus naują konkurso temą, darbelis ima ir susidėlioja.
O ir nustatytas terminas priverčia prie darbelio pasėdėti vakare ilgiau.
Be to, gerai pasistengus, galima laimėi vieną kitą prizą.
Kas nedalyvaus galės stebėti, mokytis, džiaugtis ...
Gal susigundėte išbandyti savo jėgas ? ;)

Apklausa dėl konkursų ir kt.

Standartinė Isida » 2013 Sau 17 09:46

Mielosios ir mielieji,

Visai neseniai vienoje iš forumo temų buvo paminėta gana jautri mums, forumo komandai, tema - scrapping.lt konkursai.
Tikriausia ne viena pastebėjote, o mes tai jau tikrai, kad jie darosi vis mažiau populiarūs, sulaukia vis mažiau dalyvių (priešingai nei tarptautiniai konkursai skelbiami kituose forumuose ar dienoraščiuose).
Mūsų komanda tikrai stengiasi, kad ši veikla jums būtų patraukli. Kas mėnesį galvojame, kas jums būtų įdomu, darome pavyzdžius, kurie turėtų jus įkvėpti, stengiamės pasirūpinti patraukliais prizais ir pan. Mes įdedame nemažai pastangų, laiko ir asmeninių sąnaudų ir visa tai dėl jūsų (na, neslėpsime, ir dėl savęs :) ) Tačiau, sakysime atvirai, paskutiniu metu rezultatai mūsų nedžiugina.
Todėl imame ieškoti to priežasčių ir pirmiausia, labai prašytume atsakyti į kelis klausimus šioje ANKETOJE.
Mes norime žinoti, ką jūs manote, ko norite ir ko - ne. :dancegirl

Taip pat prašome visas jums kylančias mintis rašyti šioje temoje. Padiskutuokime, pasikalbėkime.
Šis forumas buvo sukurtas siekiant sukurti svetingą, draugišką ir patrauklią aplinką skrebintojų bendruomenei. Mes norime būti daugiau nei turgelis priemonių pardavimui ir įsigyjimui. Todėl esame atviri įvairioms nuomonėms bei pasiūlymams ir labai laukiame to atvirumo iš jūsų. :dancegirl
Vartotojo avataras
Isida
Ištikimas
Ištikimas

Re: Apklausa dėl konkursų ir kt.

Standartinė Isida » 2013 Sau 17 10:34

Beje, anketoje pamiršome paklausti :girl_blush , kokie prizai jus motyvuoja, kokių norėtumėt :dancegirl
Apie tai galite pasisakyti ir čia :[taip]:
Vartotojo avataras
Isida
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristugne » 2013 Sau 17 11:51

Norėjau paklausti ar tiktų jei dalyvaudama konkursuose naudočiau A4 formato lapą pagrindui ar konkursuose viena iš sąlygų yra,kad skrebukas turi būti ant 30*30 dydžio lapo?tada tikrai labiau susigundyčiau dalyvauti ne vienam konkurse.Ir jau ne kartą būčiau dalyvavus,bet vis kažko trūksta.Neseniai vienas konkursas buvo man tinkamas,bet neturėjau Tisue popieriaus.Mielai dalyvaučiau netradiciniuose skrebukų konkursuose :)
Dėl prizų nežinau,man viskas tinka,tik kad neprisiruošiu dalyvauti :girl_blush
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Isida » 2013 Sau 17 11:55

kristugne, būtent tam ir darome apklausą, kad žinotume, kas daugumą stabdo.
Viską išklausysime, perskaitysime, o tada tarsimės, ką norime, ką galime padaryti, kad konkursai bei pats forumas taptų patrauklesni.
Gal ir formatą keisim, gal naujus konkursus organizuosim, gal dar ką kitą. Tai jau matysim ateityje. :[taip]: :girl_wink
Bet kokiu atveju visos nuomonės, pastebėjimai - labai laukiami :[friends]:

Beje, prie progos atsakykite į klausimą:

Koks nugalėtojo rinkimo būdas jums priimtiniausias:
1. Kai renka moderatorių komanda
2. Kai renka forumo nariai
3. Kai renka programėlė
4. Kita______________

Lauksime atsakymų čia, temoje. :dancegirl
Vartotojo avataras
Isida
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2013 Sau 17 12:20

Isida rašė:
Beje, prie progos atsakykite į klausimą:

3. Kai renka programėlė
4. Kita______________

Lauksime atsakymų čia, temoje. :dancegirl

Na, prizai geri ir kokie būdavo. Suprantama, kad pas mus sudėtingiau būtų paruošti kalną prizų siurprizų už didelę kainą. Viskas ir dabar tuo klausimu ok. Bent jau man :)

Į šį klausimą atsakyčiau taip- mane pavyzdžiui, mažiausiai motyvuoja kai konkurso nugalėtoją renka programėlė :)

Šiaip tai gali būti įvairiai- kartais moderatoriai gali rinkti, kartais pačios dalyvės. Man atrodo įvairovė nemaišytų :)

O daugiau į visus klausimus atsakiau anketoje :)
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Isida » 2013 Sau 17 12:25

Ačiū, Star :[friends]:
Vartotojo avataras
Isida
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė semsimona » 2013 Sau 17 12:52

3. Kai renka programėlė
4. Kita______________

priimtiniausi pirmi du. gerai pamaišyt dėl įdomumo :[blum2]: 3 ... :hm ... nemotyvuoja ... aišku čia tik mano nuomonė gal kitiems patinka :)
o su prizai viskas ten gerai, gi svarbiausia ne prizas, o kad yra galimybė kažkur sudalyvauti, jei ne konkursai tai turbūt sunkiai ką padaryčiau, vistiek tai ir kažkokia tai užuomina :ax
Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Assol » 2013 Sau 17 13:17

Mano manymu, turėtų būti 2 nugalėtojai kiekvienam konkurse. Vienas išrenkamas programėle ir jam atitenka "materialusis" prizas, o kitą, geriausio darbo autorių, išrenka dizainerių komanda. Kai renka forumo skaitytojai, tai man tas balsavimas toks šiek tiek šališkas atrodo. Na bet čia tik mano nuomonė. Smulkiau irgi parašiau anketoje :girl_wink .
Vartotojo avataras
Assol
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristugne » 2013 Sau 17 13:18

man ir pirmi du variantai priimtiniausi :) visa kita atsakiau anketoj :[taip]:
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Remini » 2013 Sau 17 14:22

Assol rašė:Mano manymu, turėtų būti 2 nugalėtojai kiekvienam konkurse. Vienas išrenkamas programėle ir jam atitenka "materialusis" prizas, o kitą, geriausio darbo autorių, išrenka dizainerių komanda. Kai renka forumo skaitytojai, tai man tas balsavimas toks šiek tiek šališkas atrodo. Na bet čia tik mano nuomonė. Smulkiau irgi parašiau anketoje :girl_wink .

:sutinku labai pritariu :[taip]: manau rinkimas programele pritrauktu ir paskatintu naujokes labiau dalyvauti :hm turime labai daug merginu, kuriu darbeliai nuostabus ir kas kart stebina groziu ir originalumu ir su kuriomis nelabai pakonkuruosi... :girl_blush gal todel "sviezios" skrebukes ir nenori ar bijo dalyvauti?
del prizu, tai geri tokie kokie yra :ax dar nesame tiek pazenge, kad turetume puikius sponsorius su diiideliais prizais :ax visos zinome, kad sb priemones daug kainuoja, tad jums irgi nemazas nuostolis pastoviai kazka atidavinet :ax juk svarbiau garbe :D
stengiuosi dalyvauti konkurseliuose- na ne tiek del laimejimo... nors noretusi bent karta ir laimeti :girl_blush bet labiau del saves... juk jei ne jie, tai isvis neprisiversciau turbut nieko daryt :doh
Vartotojo avataras
Remini
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Konkursai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra