Rodyti turinį


Atmintinė naujai prisijungusiems ;)

Forumo taisyklės, naujienos, svarbūs pranešimai.
Karts nuo karto paskaitykite.

Moderatoriai: vavka, adminAtmintinė naujai prisijungusiems ;)

Standartinė Relija » 2009 Lap 25 21:27

Jau ne kartą girdėjau sakant bei skaičiau, kad naujai prisijungę nariai dažnai mūsų forume pasijunta pasiklydę ir todėl retai lankosi.

Viskas suprantama, nes kiekvienas forumas turi savo struktūrą, juk jų šablono kūrėjai skirtingi ir skirtingai pateikia savas idėjas. Todėl pagalvojau, kad būtų smagu pasiūlyti jums atmintinę, padedančią greičiau mūsų visų forume pasijusti it namuose :[drinks]: :[greenstars]:

Trumpai:

1. Naujokų prisistatymas.
2. Naujų pranešimų peržiūrėjimas.
3. Kur rasti "Atsakyti" :D
4. Atsakymo rašymas.
5. Profilio kūrimas.
6. Bandymų tema.


1. Patekus į pagrindinį mūsų forumo puslapį, išvystate daug subforumų, o juose randate kalnus temų.
Pirmiausia siūlau užsukti į Naujokų skyrelį, kuriame rasite dvi temas, skirtas būtent šviežiam forumo dalyviui "Priimamasis - naujokų prisistatymas" bei "Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkite". Šiose temose galėsite parašyti pirmąsias žinutes, tai šiek tiek prisijaukinsite forumą bei pasisakysite apie save arba galėsite užduoti bet kokius klausimus :[drinks]:

2. Kiekvieną kartą prisijungusi aš peržiūriu temas, kuriose buvo parašytos žinutės ir jei galvojate, kad tam reikia perlėkti visas temas iš eilės - klystate. Yra labai patogus žingsnis. Tereikia pagrindiniame puslapyje paspausti vieną ar kitą nuorodą, o t.y. "Peržiūrėti naujus pranešimus" arba "Peržiūrėti aktyvias temas". Siūlau visada spausti antrąją, nes taip pamatysite visos dienos pranešimus, o paspaudė pirmąją - tik pastarųjų valandų naujus įrašus.

3. Tik prasidėjus šio forumo gyvenimui, mes visos sunkiai rasdavome kur spausti norint atsakyti ir parašyti naują žinutę tam tikroje temoje. Dabar jau turime patobulintą variantą - padidinome tą žodelį, tikiu, kad ir jums nepraslys pro akis ;) Jis būna puslapio apačioje, kairėje pusėje.

4. Rašant žinutę, turėtumėte žinoti ką kiekvienas mygtukas reiškia, todėl šiek tiek supažindinsiu.

Supažindinsiu tik su pagrindinėmis funkcijomis, visą kitą sužinosite vėliau, kai jau daugiau panagrinėsite mūsų visų forumą

B - tai teksto pastorinimas. Reikia parašyti norimą tekstą ar žodį, pažymėti jį ir paspausti B mygtuką.
Tekstas bus pastorintas
i - pasviręs tekstas, daroma taip pat.
u - pabrauktas tekstas taip pat
Img - naudojamas norint įkelti paveiksliuką. Įsidėmėkite, kad jūsų įkeliamas paveiksliukas negali būti didesnis nei 450x450 pixelių.
Nukopijuojate kitame puslapyje norimo paveikslėlio adresą, tada šiame lange paspaudžiate img mygtuką, atsiranda žinutės langelyje tam tikras šriftas ir perkeliate norimą adresą. Jūsų paveikslėlio adresas atsidurs tarp dviejų img žodelių :)
URL - naudojamas, norint įkelti kokią nors nuorodą ir jums tinka jei ji bus rodoma visa, su visais simboliais.
Gražus URL - naudojamas kai norite gražaus užrašo žinutėje, o ne viso, kartais labai ilgo, nuorodos adreso.
Nukopijuojate jūsų pageidaujamą adresą, atkeliaujate į žinutės atsakymo langelį, spaudžiate mygtuką Gražus URL, pasirodo lentelė, į kurią įkelkite nukopijuotą nuorodos adresą ir spauskite Gerai, atsidarys dar vienas langelis, kuriame galite įrašyti kokį tik norite tekstą, kurį ir rodys vietoj visos nuorodos :).

5. Susikurkite profilį, taip bus lengviau jus įsidėmėti bei tuo pačiu susipažinti.

Pagrindiniame puslapyje paspauskite "Vartotojo valdymo pultas" ir ten galėsite susikurti savo pageidaujamą profilį.

6. Jei vis dar nedrąsu visada galite parašyti į "Bandymų temą", kuri tam ir skirta :[drinks]:

Kol kas tiek pagalbos, o jei dar kyla kažkokių klausimų dėl forumo valdymo, paskaitykite "Dažnai užduodamų klausimų" skyrelį arba rašykite temoje "Klausiate-atsakome" ;)

Gero bendravimo ir didžiulio džiaugsmo skrebinant :[balloons]:
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas
 
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2009 Lie 02 23:52
Miestas: Utena


Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Informacija ir naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra