Rodyti turinį


Pagrindinės forumo taisyklės

Forumo taisyklės, naujienos, svarbūs pranešimai.
Karts nuo karto paskaitykite.

Moderatoriai: vavka, adminPagrindinės forumo taisyklės

Standartinė admin » 2009 Lie 30 12:16

Registracija forume yra visiškai nemokama ir savanoriška!
Prieš registruodamiesi, įdėmiai perskaitykite Taisykles.


Mes nekontroliuojame Jūsų paskelbtos informacijos turinio ir jos šaltinio, ir už ją neatsakome. Tačiau Mes pasiliekame teisę Jūsų paskelbtą informaciją pašalinti iš scrapping.lt forumo, jeigu ši informacija prieštarauja žemiau pateiktoms taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

Bendros nuostatos ir rekomendacijos:

1. Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir Administracija už jas neatsako. Savo bendrą erdvę kuriame kartu, stenkimės išlaikyti ją švarią ir draugišką.

2. Nekreipkite dėmesio į provokatorius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Gerbkite ir kitus – galbūt situacija juos trikdo ir yra nemaloni. Ginčus spręskite ne forume. Moderatorius arba administratorius pirmenybę skiria ramybės užtikrinimui.

3. Temos pavadinimą Forume prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).

4. Temos pavadinimas privalo bent keliais žodžiais aprašyti savo turinį (nekurkite tokių temų, kaip: "Padėkite", "Reikia pagalbos", "Gal kas žino?" ir pan.), priešingu atveju jos gali būti ištrintos. Vertinkime vieni kitų laiką, siekiant atsirinkti dominančias temas.

5. Parašę pranešimą, prieš spausdami „Siųsti“, pasinaudokite pranešimo peržiūros arba išsaugojimo funkcija, pasitikrinimui ar nepadarėte klaidų cituodami, dėdami nuorodą ar tiesiog dėl paties pranešimo estetinio vaizdo forume.

6. Prieš atsakydami į temoje iškeltą klausimą, rekomenduojame pažiūrėti kada ji buvo sukurta arba kada parašytas paskutinis pranešimas. Gali būti, kad per tą laiką tema tapo nebeaktuali.
Išimtis: jei pateikiama nauja informacija, susijusi su diskusijomis minėtoje temoje.

7. Asmeniniams pranešimams konkrečiam vartotojui yra skirta AŽ (Asmeninė Žinutė) funkcija.
Įžeidžiantys pranešimai į AŽ yra netoleruotini, gavėjas apie jų turinį turi teisę informuoti administratorių ir paprašyti imtis veiksmų.

8. Įkeldami failus ar nukopijuotą tekstą į forumą pasitikrinkite ar nepažeidžiate autorinių teisių: šaltinio įvardijimas būtinas.
Išimtis taikoma interneto nuorodoms.

9. Prieš pasidalindami interneto nuoroda bent pora žodžių apibūdinkite kas joje pateikiama.

10. Nepamirškite skaityti Administracijos skelbimus ir pranešimus apie naujoves forume bei svetainėje.
Visus pasiūlymus ir pastabas apie Forumo darbą, prašome rašyti į skyrelį "Idėjos, pasiūlymai, pastabos". Į klausimus, į kuriuos atsakymai pateikti Taisyklėse arba D.U.K skyrelyje, Administracija neatsako.

11. Pažeidimai ir apribojimai
Draudžiama:
1. Draudžiama talpinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią bet kurį žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą;
2. Draudžiama talpinti smurtinio, rasinę, socialinę, religinę ar kitokią neapykantą kurstančio turinio nuotraukas, pranešimus;
3. Draudžiama talpinti pornografinio, erotinio pobūdžio nuotraukas, piešinius, karikatūras bei tekstinius aprašymus.
4. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
5. Apie forumo rėmėjus kalbėti galima arba gerai arba nieko :)
6. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše) teikiami tik tam skirtose temose.
7. Administracijos uždarytų/pašalintų/redaguotų temų aptarimas:
Nesuderinus su administratoriumi ar moderatoriumi, draudžiama atidaryti naujas temas tam, kad pratęstumėte diskusiją, kuri yra uždaryta/ pašalinta / ar redaguota moderatoriaus. Norėdami parašyti Administratoriui, naudokitės elektroninio pašto arba asmeninių žinučių paslauga.
8. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija. Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute).

12. Asmeninis parašas.
Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeninių tinklalapių, tinklaraščių, galerijų nuorodoms bei trumpam prisistatymui ar kontaktams (el.adresas) Taip pat forumo rengiamų konkursų nugalėtojų juostelės. Tačiau ne daugiau nei dvi. Jei laimėjote daugiau nei du konkursus, dėkite dvi, paskiausiai laimėtų, konkursų juosteles.
Jokių asmeninių ar reklaminių skelbimų.
Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie naudojasi lėtu interneto ryšiu (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimai" arba "Turgus".
Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą!

13. Vartotojų rangai.
Kiekvienas vartotojas, surinkdamas vis didėjantį žinučių skaičių, įgyja atitinkamą rangą.
Naujokas -> 0-40 žinučių.
Pažįstamas -> 40-100 žinučių.
Ištikimas -> 100-500 žinučių.
Brandus -> 500-1000 žinučių.
Forumo siela -> virš 1000 žinučių.
Forumo administracija pasilieka teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo, keisti rangų pavadinimus ar jiems įgyti reikiamą žinučių skaičių.
SVARBU!!! Vykdant forumo valymo darbus, žinučių skaičius gali sumažėti ir vartotojo rangas pasikeisti į žemesnį nei buvęs. Tikimės jūsų supratingumo, nes šis forumas skirtas ne parašytų žinučių rinkimui, o bendravimui ir skrebinimui.

Sėkmės skrebinant
Administracija

aaaaaaaaaaa.jpg
aaaaaaaaaaa.jpg (69.56 KiB) Peržiūrėta 1408 kartus(ų)
scrapping.lt@gmail.com
Vartotojo avataras
admin
Vyr. diskusijų administratorius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2009 Bir 28 21:55


Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Informacija ir naujienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra