Rodyti turinį

Klausiate - atsakome

Dažniausiai užduodami klausimai

Moderatorius: vavka

Re: Klausiate - atsakome

Standartinė Sypseniki » 2014 Kov 13 17:06

welwe rašė:Gal kas zinot kaip reik naudot sia formele su sizzix masinele? man neiskerta tiek, kad issiimtu lengvai, o bandant isimt susipleso.. dedu stora ta plokste ir dvi plonas stiklines.. idejus storiau nebepratelpa, o taip nepramusa

idek bent jau nuoroda formeles su kuria cia tau nesklandumai iskilo :) nes kitaip nelabai aisku apie kurias kalba..
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Esprit » 2014 Kov 13 19:26

welwe rašė:Gal kas zinot kaip reik naudot sia formele su sizzix masinele? man neiskerta tiek, kad issiimtu lengvai, o bandant isimt susipleso.. dedu stora ta plokste ir dvi plonas stiklines.. idejus storiau nebepratelpa, o taip nepramusa

Welwe, as turejau bedu su viena plokstele ir paskui atradau toki buda, kad prasuku pro aparaciuka pradzioj viena kryptimi, paskui ta formele su popieriumi apsuku 90 laipsniu kampu ir praleidziu pro aparaciuka kita kryptimi. Tuomet man jinai graziai issikirsdavo. Pabandyk, gal ir tau pades tokia sistema :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė welwe » 2014 Kov 13 21:40

welwe
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Angel1203 » 2017 Bal 08 23:01

Sveikos, ieskau informacijos apie albumu gamyba, ju risimo siuvimo budus ir virseliu apvilkima, skaitau is eiles mazu albumu ir uzrasiniu tema bet ten daugiau apipavidalinimas ir dekoravimas, man reiktu paprasto albumo, gal galetu kas pasufleruot kurias temas paskaityti ? :ax
Angel1203
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė ader » 2017 Bal 09 09:33

Tau reikia ieškoti informacijos apie knygrišybą. Knygų ar albumų blokų siuvimas - tai knygrišyba. Labai daug pamokų yra youtube book binding
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Angel1203 » 2017 Bal 09 22:56

ader rašė:Tau reikia ieškoti informacijos apie knygrišybą. Knygų ar albumų blokų siuvimas - tai knygrišyba. Labai daug pamokų yra youtube book binding

Ačiū labai kažkaip nepagalvojau apie šita žodi vis albumu gamyba risimas ir siuvimas ieškodavau :doh
Angel1203
Pažįstamas
Pažįstamas

Ankstesnis

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į D.U.K.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra