Rodyti turinį

2012 metų Lietuvos skrebukių susitikimas

Skrebukių susitikimai.
Kūrybinėse studijose, kavinėse, sodybose ar tiesiog parke ant suolelio

Moderatoriai: vavka, justess22

Forumo taisyklės

Norėtumėte susipažinti su skrebukėmis besislepiančiomis už pačių keisčiausių slapyvardžių?
O gal pakviesti kitas skrebukes pabendrauti ir paplepėti prie arbatos puodelio?
O gal būtų nepaprastai smagu susirinkus kartu tiesiog paskrebinti?
Kur begyventumėte – Lietuvoje ir pačiose įvairiausiose užsienio šalyse,
šis skyrelis yra pati patogiausia vieta organizuoti tokius susitikimus ir, neabejotinai,
pasidalinti įspūdžiais bei nuotraukomis jau pasibaigus susitikimams.
Taigi, susitinkam išgerti arbatos?

Re: 2012 metų Lietuvos skrebukių susitikimas

Standartinė lawrute » 2012 Rgp 19 20:00

Valio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skrebukiu susitikmas ivyko!!!!!!!!!!!!!!! labai tikiuosi, kad visos sekmingai pasiekete keliones tiksla ir dabar ilsites patogiai namuose :D

Aciu visoms - kad taip aktyviai ir labai kurybiskai iveikete mazojo albumo kurimo uzduotele :D - tikrai buvo laai smagu ir gera, kad kiekviena is jusu sukurete po nuostabu albumeli!!!!!!!!
o ku dar kalnai skrebuku!!!!!!!!!!!!!!!! tikrai neitiketina, koks spartus progresas!!!!!!!!!!!!!!!! kaip jus lengvai deliojate skrebukus ir albumelius!!!!!!!!!!!!

Mano asmeniskas ir labai labai didelis sio savaitgalio skrebukes "atradimas" - Milda, astanis dukra, kuri jau trecias skrebukiu susitikimas dalyvauja ir puikiai jaucia pacias naujausias pasaulio dizaino tendencijas!!!!!! ir puikiai jas integruoja savo skrebukuose!!!!!!!!!! Milda - labai smagus tavo albumelis!!!!!!!!!!!!!!!! aciu tau uz malonuma - ji vartant!!!!!!!

As labai dziaugiuosi uz si bendruomeniska projekta, kuris turi testinuma :D
Labai skatinu visas aktyviai dalyvauti ir pacioms prsideti prie visu gerbuvio, smagumo ir patogumo.

Labai nekantriai laukiame fotoreportazo ir tradiciskai - skrebuku skrebuko, kurie buvo suskrebinti susitikimo metu rinkimu :girl_wink :girl_wink - visa tai padarysime ir paskelbsime kai tik apsciai kompensuosime demesi savo seimos nariams :D :D :D ir atliksime nuotrauku apdorojimo darbukus :D

grazaus jums sekmadienio vakaro :girl_wink
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė semsimona » 2012 Rgp 19 20:05

Labai šaunus susitikimas, jau laukiu kito :yahoo Dėkui visom :[friends]:
Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė agee » 2012 Rgp 19 20:44

Susitikimas, kaip ir ankstesni, buvo nuostabus :clap Aš vis dar mintyse jame... Dėkui organizatorėms ir dalyvėms už puikų savaitgalį. Gaila, kad taip greit jis baigėsi...
Vartotojo avataras
agee
Brandus
Brandus

Standartinė shrekiuke » 2012 Rgp 19 21:02

Oj, merginos tikrai ačiū.. Didžiulis didžiulis AČIŪ moderatorėms.. Jūs tikros šaunuolės.. Viskas puikiai suroganizuota, suprantu, kad ir kokie nesklandumai kilo, jie išsisprendė tik jūsų kantryvbės ir atkaklumo dėka. Ačiū.

Buvo nerealiai smagu, kaifuoju visais potyriais ir išgyvenimais.. Baigiu šeimynai jau galvą išūžti pasakojimais :D

Labai džiaugiuosi, kad yra tokia galimybė susitikti su tiek skirtingų, nuostabių, kurybingų žmonių.. Kaifuoti nuo jūsų darbo ir darbelių.. Nuo atmosferos..

Pritariu Lawrutei dėl Mildos.. Mane jos darbelis taip po gi sužavėjo, puikus priemonių jautimas.. Ir šiaip šilta mergina.. :D

Na sekantį kartą pasistengs ir dalyvės nustebinti moderatores :D
Vartotojo avataras
shrekiuke
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2012 Rgp 19 21:53

Ačiū visoms. Buvo labai smagu susipažinti :[bliss]:
Visiškai ramiai galėjau kūrybingai leisti laisvalaikį ir tiesiog... mėgautis.
Man visuomet didelis malonumas būti žmonių su polėkiu, fantazija, gera nuotaika draugijoje. Esu labai patenkinta susitikimu, tikiuosi ir toliau sėkmingai bendrauti ne tik čia, bet ir susibėgimuose, tobulėti, o svarbiausia- mėgautis tuom, ką darau... :) Man įspūdžiai susigulės, tuomet viskas įgys dar ryškesnes, aiškesnes spalvas. Žinokit jau persikėliau nuotraukas apsirodžiau draugams savo skrebukus :girl_blush Norisi dalintis gera naujiena :girl_blush

Ačiū organizatorėms- labai nelengvas darbas organizuoti, stengtis, įdėti tiek pastangų. Dabar jau vėl tik virtualiai siunčiu Jums glėbį balionų už triūsą ir gražų susitikimą :[balloons]:

O antrą balionų puokštę siunčiu bendrakeleivei ir darbo stalo draugėms :meet :girl_wink :[balloons]:
Star
Brandus
Brandus

Standartinė astanis » 2012 Rgp 20 12:05

na stai, po bemieges smagiai praleistos nakties pagaliau atsibudau, mintys siek tiek susigulejo :) , tad labai labai ACIU moderatorems - organizatorems!!! :oro buckis , stalo kolegems, keliones bendrakeleivems ir visoms bedramintems uz smagiai praleista laika :dancegirl ACIU ACIU ACIU!!!!!! :[friends]:
astanis
Brandus
Brandus

Standartinė Žiurbutis » 2012 Rgp 20 14:09

Taip pavydžiai skaitau jūsų įspūdžius. :wub:
Na, bet kada nors kada nors ir aš gal pagalėsiu sudalyvauti. :ax
O dabar nekantraudama laukiu nuotraukų :)
Vartotojo avataras
Žiurbutis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė justess22 » 2012 Rgp 20 17:22

Labukas visoms :dancegirl Oi, aš dar neatsigavau po susitikimo :D Bet įspūdžiai tikrai tik patys geriausi :yahoo Tikiuosi, kad ir kitais metais susirinks gausybė taip kūrybiškai nusiteikusių bendraminčių ir visos dalinsis tokia gera nuotaika :girl_in_love
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Mida » 2012 Rgp 20 19:34

Labai ačiū organizatorėms už nuostabų savaitgalį, labai daug sužinojau, buvo labai smagu :[good2]:

lawrute rašė:
Mano asmeniskas ir labai labai didelis sio savaitgalio skrebukes "atradimas" - Milda, astanis dukra, kuri jau trecias skrebukiu susitikimas dalyvauja ir puikiai jaucia pacias naujausias pasaulio dizaino tendencijas!!!!!! ir puikiai jas integruoja savo skrebukuose!!!!!!!!!! Milda - labai smagus tavo albumelis!!!!!!!!!!!!!!!! aciu tau uz malonuma - ji vartant!!!!!!!

Ačiū Lawrute už tokį įvertinimą :ax Man jis tikrai svarbus :[taip]:
Labai ačiū visom kurios mane taip šiltai palaikė :ax Man tai labai didelis paskatinimas :[taip]:

Laukiu nesulaukiu kitų metų :clap
Mida
Naujokas
Naujokas

Standartinė lemurka » 2012 Rgp 20 21:20

Mida rašė:Labai ačiū organizatorėms už nuostabų savaitgalį, labai daug sužinojau, buvo labai smagu :[good2]:

lawrute rašė:

Ačiū Lawrute už tokį įvertinimą :ax Man jis tikrai svarbus :[taip]:
Labai ačiū visom kurios mane taip šiltai palaikė :ax Man tai labai didelis paskatinimas :[taip]:

Laukiu nesulaukiu kitų metų :clap

Nu,nu,o kas cia dar spyriojosi vaziuot ar nevaziuot :mosking
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Susitikimai ir bendravimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra