Rodyti turinį

2012 metų Lietuvos skrebukių susitikimas

Skrebukių susitikimai.
Kūrybinėse studijose, kavinėse, sodybose ar tiesiog parke ant suolelio

Moderatoriai: vavka, justess22

Forumo taisyklės

Norėtumėte susipažinti su skrebukėmis besislepiančiomis už pačių keisčiausių slapyvardžių?
O gal pakviesti kitas skrebukes pabendrauti ir paplepėti prie arbatos puodelio?
O gal būtų nepaprastai smagu susirinkus kartu tiesiog paskrebinti?
Kur begyventumėte – Lietuvoje ir pačiose įvairiausiose užsienio šalyse,
šis skyrelis yra pati patogiausia vieta organizuoti tokius susitikimus ir, neabejotinai,
pasidalinti įspūdžiais bei nuotraukomis jau pasibaigus susitikimams.
Taigi, susitinkam išgerti arbatos?

Re: 2012 metų Lietuvos skrebukių susitikimas

Standartinė lemurka » 2012 Rgp 20 21:25

Ir man smagu buvo susipazinti su naujomis merginomis, pamatyti jau pazistamus veidus (kai kuriuos netgi labai sunkiai atpazistamus po dvieju matu nesimatymo :D) . Ir nors ir visai neproduktyviai praleidau tiek laiko, kurio namie laisvo tiek niekad nebuna, bet labai dziaugiuosi pabuvusi jusu visu kompanijoje ! Pasikroviau kaip reikalas :pink
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė kristugne » 2012 Rgp 20 21:53

o aš kad ir nebuvau,noriu padėkoti Astanis,Ader ir Justei už visus popierius ir kitus priedus bei kurjerio paslaugas,jaučiuos kaip susitikime pabuvojusi :clap dabar su nekantrumu laukiu jūsų nuotraukų :[taip]:
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė linaja » 2012 Rgp 21 09:10

Tai sveikos mergaitės :girl_wink aš jau irgi išsimiegojusi eteryje, bet dar vis tiek ten. Iš karto noriu padėkoti organizatorėms - jūs profesionalės, viskas SUPER. Ir labai labai patiko paskaita. Labai įdomu ir naudinga buvo.
Dar labai noriu padėkoti balsavusias ir nebalsavusias už staigmeną, tikrai nesitikėjau :ax . Visų albumėliai buvo išradingai nuostabūs, įdomūs, įkvepiantys, ryškūs, žaismingi. Jums visoms siunčiu po balionėlį :[balloons]:
Dėkui visoms už gerą nuotaiką, smagų ir ne tik naktinį pasiplepėjimą, patarimus, pagalbą, šypsenas ir visą kitą. Ir ech (dar kaip negreitai) lauksiu kitų metų susitikimo, tikiuosi ilgėlesnio :girl_wink .
linaja
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė auksaranke » 2012 Rgp 21 09:28

Ir aš, ar aš vėl čia :)
Jeigu dar prieš kelionę abejojau, važiuot ar ne, bet po jos tiesiog negaliu atsidžiaugti, kad važiavau :dancegirl
Dėkui organizatorėmsir didelis :oro buckis

Ir dar , kad ir gal ne mano reikalas... bet tikiuosi, kad visi susirinkusieji, t.y. visos dalyvės, (kaip ir aš :ax ), padėkojome organizatorėms ne vien tik žodžiais čia, bet ir barškančiais ir šlamančiais daikčiukais - į paramos dėžutę :D Nes net neįsivaizduoju, kaip laiko, triuso ir galų gale pinigų JŪS, MIELOSIOS, tos, kurios visą šį reikalą nepalieką nuošaly ir vis surenkat tokią gražią ir didelę kompaniją, išleidžiadžiate, paaukojate ir pan... Dėkui, kad esate :[friends]: :praising
auksaranke
Naujokas
Naujokas

Standartinė Sypseniki » 2012 Rgp 21 10:02

Labai labai smagus buvo susitikimas :[2uge4p4]: jau su nekantrumu laukiu nauju metu :)
Labai dziaugiuosi visas pamaciusi gyvai ir paplepejus :) tikrai pasikroviau is jusu geriausios energijos ir darbingos, kurios pasekmes parodysiu neuzilgo :) o ypac stalo kolegems noriu padekoti uz geras darbingas akimirkas ir juoko dozes :mosking
o as noriu pasidziaugti ne tik Milda, bet ir linajos dukryte, man labai labai smagu, kad jos turi tokias kurybingas dukras ir smagu, kad auga labai kurybinga jaunoji skrebukiu karta :)
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė ader » 2012 Rgp 21 11:41

Na ka, sveikutes :)
as labai laukiu fotoreportazo, nes neturiu ne vienos nuotraukos. :)

Labai labai dekoju visoms ir kiekvienai atskirai uz puiku laika. Ir kartu labai atsiprasau visu, kad gal ne su visom pabendravau, ne visas apkabinau . (Visgi reikia man atostogu ir kamuoja mane chroniskas nuovargis-teisingai Sniegelis nustate man diagnoze). Visgi susitikimo plana ivykdziau, albuma ir du skrebukus padariau :mauridia1 Ir nors teko susiruosti visisku ekspromtu, jauciuosi daug nuveikusi .
As jau vel visu labai pasiilgau. Norisi pajusti ta brainstorminga, dalinimosi dziaugsma.
Be galo dziaugiuosi ziuredama visu darbus ir matau nerealius pokycius. Visos tiek istobulejo per tuos kelis metus, darbai is koju verciantys, tiek minciu ir ideju kirba kiekvienos galvoj, tiek sedevru gali sukurti rankos. As nustebinta ir suzaveta :wub:
Organizatorems atskiras nuosirdus aciu, uz sugaista laika, siluma ir atsidavima siam reikalui. Labai smagu zinoti kad yra kelios mazos mergaites, kurios sugeba uzdegti entuziazma, suvienyti tiek skirtingu asmenybiu, suburti gausu buri bendraminciu. buckis jums visoms :oro buckis

Taip pat dekoju Prienu picerijai, kuri palaike musu gyvybines funkcijas :mosking

Iki kitu mazu susitikimu :dancegirl
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Sypseniki » 2012 Rgp 21 12:36

O stai ir as :mosking
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė aurelija » 2012 Rgp 21 12:49

Ir aš ir aš dėkoju visoms už nuostabiai praleistą laiką :clap sekmadienį jaučiausi kaip iš kosmoso į Žemę nusileidus, kol sugrįžau į realybę :D
Esat puikios, kūrybingos, šiltos asmenybės... AČIŪ visoms ir ypač organizatorėms :loveshower
Sypseniki, labai gražus tavo portretas ir puikus skrebukas susilipdė :girl_in_love
Vartotojo avataras
aurelija
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė lawrute » 2012 Rgp 21 13:05

nu man tai skruostai rausta ir akys kaista :D labai labai labai labai labai labai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labailabai labai labai labai labai AČIŪ JUMS, KAD ESAT!!!!!!!!!!!

Dėkoju visų moderatorių vardu, nes žinau kaip visos užskasusios :ax :ax :ax

Be jūsų visi šie susitikimai netektų prasmės :D :D :D

Ačiū, kad skrebinat ir dalinatės ir buriate aplink save skrebukių ratą :[taip]:

sypseniki - labai smagu matyti suskrebintą tavo vardo kortelę :D :R jega!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė DeiveLaru » 2012 Rgp 21 13:34

:yahoo AČIŪ :yahoo
Tai kada ir kur susitinkam? :[friends]:
Ką skrebinam? :[blum2]:
Vartotojo avataras
DeiveLaru
Ištikimas