Rodyti turinį

2012 m. didžiojo suvažiavimo skrebukų skrebuko rinkimai

Skrebukių susitikimai.
Kūrybinėse studijose, kavinėse, sodybose ar tiesiog parke ant suolelio

Moderatoriai: vavka, justess22

Forumo taisyklės

Norėtumėte susipažinti su skrebukėmis besislepiančiomis už pačių keisčiausių slapyvardžių?
O gal pakviesti kitas skrebukes pabendrauti ir paplepėti prie arbatos puodelio?
O gal būtų nepaprastai smagu susirinkus kartu tiesiog paskrebinti?
Kur begyventumėte – Lietuvoje ir pačiose įvairiausiose užsienio šalyse,
šis skyrelis yra pati patogiausia vieta organizuoti tokius susitikimus ir, neabejotinai,
pasidalinti įspūdžiais bei nuotraukomis jau pasibaigus susitikimams.
Taigi, susitinkam išgerti arbatos?

Re: 2012 m. didžiojo suvažiavimo skrebukų skrebuko rinkimai

Standartinė agee » 2012 Rgp 23 16:04

Visų skrebukai įdomūs ir saviti :wub: Visi verti prabalsavimo. Aš balsuoju už vieną, ties kuriuo žvilgsnis buvo sustojęs ilgiausiau:
14. Puškis: tėtis + Nojus = šėlsmas - 10 balų.
Vartotojo avataras
agee
Brandus
Brandus

Standartinė Puskis » 2012 Rgp 23 16:38

Mane tai begalo suzavejo "B.i.k.", kuri padare lyg tais 6 skrebukus, minialbuma, sugebejo ir fotografuot ir seip visur pabuvot :) Kazkokia fantastika, darbeliai tokie nerealus, kad gyvai beziurint negali atsiziuret, jie atrodo tokie paprasti bet kartu ir nepakartojami, kad norint niekaip neatkartotum. Nuo ju man sklinda tokia ramybe, mistika, zodziu patraukia ir itraukia :)

O balus paskirsciau taip:
5 balai - B.i.k "Learn to pause.." (Dar dabar manau B.i.k. vaikstancia su ta plunksna plaukuose )
3 balai - Auksaranke "Menas netikėtose erdvėse" (uz atlikima, kompozicija, pasitaskymus ir aisku tai, kad vaiko terliones paverti menu! )
2 balai - Lawrute "Tamsta muzika 7-21 festivalis" ( uz puiku trafaretu panaudojima :girl_wink, labai patiko kaip tuos trikampiukus dejai viena salia kito, super atrodo. Ir uz toki idomu pasitaskyma, kad niekaip negaliu suprast kaip cia prilaistei tokias linijas :hm )

Atrodo tiek, ir visom kitom po :[balloons]: uz nuostabius darbus i kuriuos gera ziuret ir is kuriu galima tiek pasimokyt!!
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Diax » 2012 Rgp 23 17:33

Gali visos balsuoti, ar tik dalyvavusios? :)

Jei mano balsai įsiskaičiuos, juos paskirsčiau taip (nors buvo labai sunku :[swoon]: buvau išsirinkusi daugiau nei 10 favoritų :D ):

Šypseniki "Mūsų 2 vasara" - 3 balai. Labai įdomus sprendimas, nešypsenitiškas skrebukas, o pavadinimas man sukelia nostalgiją praėjusioms vasaroms, kai buvom tik dviese :)
B.i.k "Learn to pause.." - 3 balai. Prikaustė žvilgsnį dar peržiūrint susitikimo nuotraukas :pink
Isida " Tobulas rytas" - 2 balai. Ir vėl susiasmeninu ir įsijaučiu į savo tobulą rytą :D Skrebukas "mano skonio" :[good2]: Net keista, bet žiūrėdama susitikimo nuotraukas šį skrebuką pamačiusi, pagalvojau "Fainas :bigsmile " ir mintyse ėmiau kikenti "Puškio darbas, jos braižo nesumaišysi :D ". Ale pasirodo buvo ne Puškio :)
B.i.k "Ne, vairavo ne jis, tai buvau aš" - 1 balas. Primena dar pakankamai šviežią mano istoriją; negalėjau susilaikyti nedavusi balo :mosking
Aurelija "Laukimas" - 1 balas. Šis skrebukas taip pat man įsiminė žiūrinėjant susitikimo nuotraukas :wub: Labai mielas :pink

Kaip jau minėjau, buvau atsirinkusi žyyyyyyymiai daugiau skrebukų, kurias gamino skirtingos mergytės. Visų skrebukai nuostabūs :girl_in_love Norėčiau išskirti Shrekiukės modeliukus - nereikia nieko net skrebinti - ant balto popieriaus priklijuotos tokios nuostabios nuotraukos jau tolygios nuostabiems skrebukams :D :wub: Puški, nors ir suklydau dėl Isidos skrebuko, tavo braižas man ypatingai gražus :[friends]: :girl_in_love

Pasikartosiu - labai gaila, kad nemačiau kaip gimsta jūsų visų skrebukai, nes tokia patirtis man būtų buvusi neįkainojama :pink
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė lemurka » 2012 Rgp 23 17:48

Merginos, balus skiriame ne daugiau kaip 3 skrebukams!!! Zinoma,jei norite pazymet ir kitus, nepagailekite graziu zodeliu, bet balus, pasikartoju, skiriame tik 1- 3 favoritams!
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė Assol » 2012 Rgp 23 18:17

Savo balsus išdėliojau taip:
1. B.i.k "Learn to pause.." 5 balai, nes nuo šio darbelio tiesiog negali akių atitraukti :bigsmile
2. Lemurka "8" 3 balai už originalią idėją, puikų jos įgyvendinimą ir nuostabų rezultatą :)
3. Lawrute "Supermenų kit`as" 2 balai, už atlikimo profesionalumą ir virtuoziškumą, kurio rezultatas - tobulas darbelis :[good2]:
Vartotojo avataras
Assol
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Diax » 2012 Rgp 23 18:36

Taisausi:

Šypseniki "Mūsų 2 vasara" - 3 balai.
B.i.k "Learn to pause.." - 4 balai.
Isida " Tobulas rytas" - 3 balai.
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė citadele » 2012 Rgp 23 22:37

learn to pause - 4
sapnai ant ratų - 2
menas netiketose erdvese -4
:[taip]:
Vartotojo avataras
citadele
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2012 Rgp 23 22:47

6- B.i.k "Learn to pause.."
2-Auksarankė "Tėčio akys"
2-Esprit "Sapnai ant ratų"

Ačiū, Esprit, už gražius žodžius :ax Iš tikro vis pažiūriu skrebukus- atrodo taip lengvai kitos sudėlioja, o pačiai akys buvo didelės didelės, nes nebežinojau net nuo ko pradėti :girl_blush

Labai sunku išrinkti kai visos turi savo braižą, stilių, akimirkos pajautią. Tai taip intymu, individualu ir nepakartojama :girl_in_love

Shrekiukės modeliukai kaip iš žurnalo viršelio :pink
Dar be galo sužavėjo Puskio dviejų vasarą su akinukais. Super.

Ir kiekvienas skrebukas- kaip trumpas apsakymas. Nuostabu kaip galima kelis spausdinto pasakojimo lapus sudėti tiesiog... į vieną skrebuką su vaizdu :pink Tai kažkas tokio...

Neturiu aš žodžių, man labai gražu. Pasikartosiu- vienas malonumas leisti laisvalaikį tokių kūribingų žmonių draugijoje... Man tai neturi vertės. Nes yra neįkainojama :)
Star
Brandus
Brandus

Standartinė AngluM. » 2012 Rgp 24 10:11

nr 14. Puskis - 6 balai
nr 15 B.i.k. - 4 balai

labai faini visu darbeliai; labai patiko B.i.k. pavadinimas "ne , vairavo ne jis..." :mosking ir dar...

Star, gi matau irgi skrebuka suskrebinai :[good2]: , ar sunku buvo? Ar skrebinsi dar? :ax
AngluM.
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2012 Rgp 24 10:28

AngluM. rašė:nr 14. Puskis - 6 balai
nr 15 B.i.k. - 4 balai

labai faini visu darbeliai; labai patiko B.i.k. pavadinimas "ne , vairavo ne jis..." :mosking ir dar...

Star, gi matau irgi skrebuka suskrebinai :[good2]: , ar sunku buvo? Ar skrebinsi dar? :ax

Bandysiu. Jau dabar kažkas rezgasi rezgasi, bet kai nueinu prie stalo apie skrebuką alvodama, išeina kas nors kita :mosking Bet susikaupsiu ir dar pabandysiu :[good2]:
Star
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Susitikimai ir bendravimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra