Rodyti turinį

Susiburkim gražiam tikslui

Kas, kur, kada???

Moderatorius: vavka

Re: Susiburkim gražiam tikslui

Standartinė Relija » 2011 Geg 04 19:32

Ačiū, Esprit :dancegirl
Dievulėliau, bet gi jie visi tokie mažučiukai... Nejau tiek daug kasmet atsiranda nereikalingų vaikučių...
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Esprit » 2011 Geg 05 22:01

Ačiū Relijai už iniciatyvą dar labiau pajudint šį projektą :dancegirl Merginos, vaikučių sąrašiukas dar ilgas. Tad noriu paprašyti, kurios turi savo blog'us, gal galit paskleist žinią per juos, gal sulauksim daugiau norinčių prisijungti :ax
Aš šiandien jau prisėdau prie pirmojo albumėlio. Kaip jums sekas? :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė justess22 » 2011 Geg 05 22:03

Aš šiandien jau nusipirkau albumėlį - savaitgalį bandysiu dekoruot :)
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Glidė » 2011 Geg 05 22:21

As va galvoju, kaip ta albumeli padaryti praktiska :hm per daug detaliu ant virselio nesinori deti, nes neaisku kiek patys vaikuciai vartys, kur jie ir kaip bus sudeti, kad nenusitrintu popieriukai ir iskilumai. Tai va, galvoju gal virseli minimaliai, o vidui random kelis lapus padekoruoti :hm Siaip idomios butu ir kitu idejos, kad lengviau galvotusi :[taip]:
Glidė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė justess22 » 2011 Geg 05 22:45

Aš irgi turbūt viršelį stengsiuos nedaug dekoruoti. Pirkau 100 nuotraukų albumą, tai realiai per tuos 3 metus vaikučiams liks dalis lapų tuščių. Galvoju, gal padaryt kokias 10 kortelių nuotraukų dydžio - jas padekoruoti, padaryt tinkamas kažkokiems užrašams ar pan. Ir turbūt pirmame lape ar viršelio vidinėj pusėj reiks padekoruot ir padaryt įrašą su vardu ir gimimo data.

Tai tokie mano planai ;) Faina būtų ir CD kišenėlę padaryt - gi nuotraukas vistiek skaitmenines darys, tai galima būtų ir to vaikučio nuotraukų CD pridėt, jei kada nuotraukėlės pasimestų ar kitaip susigadintų. Bet tuose standartiniuose albumėliuose netelpa CD formatas :doh
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2011 Geg 05 22:47

as tai planuoju virseli praktiska daryti, gal net kokiu audiniu aptrauksiu :hm , na del to dar svarstau, nes dar pacio apbumo nenusipirkau :ax , o vidui jau siek tiek dekoruosiu, na bent jau mano tokie planai, tik zinau kad man dazniausiai planai pasikeicia i ka nors neplanuoto :mosking
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Relija » 2011 Geg 06 04:54

Niu va, šiek tiek pagyvinau šią iniciatyvą, dabar kviečiu visas merginas parašyti savo dienoraščiuose apie šį gražų tikslą ir kvieskite visus pažįstamus. Juk galime nebūtinai dekoruoti, užtektų jau vien nupirkti po vieną albumą ir tai jau būtų labai daug.

Esprit, pakviečiau Aušrą per Fb aplankyti šią temą ir atsakyti į merginoms kylančius klausimus :dancegirl
Pakviesk ir tu dar kartą, manau tada išsiaiškintume viską iki smulkmenų, taip ir pačios drąsiai dirbtume, ir kitiems žinotume kaip papasakoti.

Turiu porą klausimų:
- Tai kokia albumų atidavimo sistema? Aš pvz nei Vilniuje, nei Kaune gyvenu, tai galėčiau sau ramiausiai siųst, jei tik žinočiau kur ir kam :dancegirl
- Ar bus kiekvienam vaikui CD su nuotraukomis? Nes jei bus, Justės minėta idėja padaryti vietelę diskui puiki. Kiekviena sugalvotų kaip ten įtaisyti vietą diskui, svarbu sutarti dėl bendrų sąlygų.

Ir dar pamąstymai.
Aš pirmame atvarte planuoju padaryti vietelę įrašui, kur įrašysiu palinkėjimą vaikučiams, kuriems darysiu albumus.
Albumą planuoju dekoruoti minimaliai. Greičiausiai tai bus ne skrebinimo priemonės, o piešimas. Markeriais arba dar kuo nors ... DAr nesugalvojau, tik mąstau :dancegirl

P.s. pirmo šios temos įrašo apačioje įdėjau didesnį paveiksliuką su paukštuku, tad jei rašysite savo dienoraščiuose apie šią iniciatyvą, galite paveiksliuką pasiimti iš ten, bus smagiau pristatyti :dancegirl
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Esprit » 2011 Geg 06 08:08

Relija, kokia tu spartuolė ir šaunuolė :clap Įsijungiu forumą šiandien ryte ir va tau koks siurprizas ! Paukštukas :[good2]:
Aušra prieš kelias dienas rašė, kad jos mergytė serga, tai gali būti, kad neatrašys taip greit.
Relija, dėl siuntimo , tai reikės siųsti Aušrai, pranešim jos adresą visom, kas siųs. Bet pradžioj kaip jau minėjau, iš kitų miestų kas jau turėsit paruoštus, tai parašykit čia, tai žiūrėsim gal pavyks kartais ir paimt (gal tam krašte kaip tik kažkas lankysis), kad jums susitaupytų siuntimo išlaidos ir būtų mažiau vargo.
Dėl dekoravimo, tai manau, kaip kas padarysit taip ir bus gerai. Svarbiausia, kad su meile :wub: Juste, dėl CD labai puiki mintis. Aš planavau padaryt vokelį ir ten įdėt laiškelius vaikučiams, tai manau jį pritaikysiu ir kompaktui įdėt.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Agneja » 2011 Geg 06 09:03

Noriu ir as prisijungti prie sio grazaus tikslo.

Tik iskilo klausimas del albumo :) KOks jis turetu buti - ar tas kur nuotraukos susikisa i vokelius-imautes, ar toks - kur jos klijuojasi?
Ar bet koks, svarbu kad tilptu 100vnt ?
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė kristi » 2011 Geg 06 09:06

ESPRIT DUOK IR MAN VAIKUTĮ. IR AŠ NORIU PAGAMINTI ALBUMĖLĮ :)
Dar iškilo vienas klausimukas o kokius albumus perkat dekoravimui?
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Kursai, seminarai, akcijos, projektai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra