Rodyti turinį

Priemonių rinkinys naujokams

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Priemonių rinkinys naujokams

Standartinė Relija » 2009 Spa 05 22:51

Sveiki visi, kuriems skrebinimas kol kas dar tik naujai sužavėjęs grožis. Tam kad krūva klausimų mažėtų, sudarysime sąrašą priemonių, kurias reiktų turėti ar įsigyti pradžių pradžiai.

Taigi, visos, kurios esate sukūrę jau ne vieną skrebuką, parašykite savo siūlomą priemonių rinkinį naujokams.
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Re: Priemonių rinkinys naujokams

Standartinė Relija » 2009 Spa 06 01:01

Ką gi, tai aš pradėsiu pirmoji.
Pirmiausia tai galite užsukti į ScrapManijos tinklaraštį ir paskaityti jos sudarytą sąrašą, kuriame nurodytos rimtos, kokybiškos priemonės, kai kurias turbūt jau ir Lietuvoje galima gauti.

Tačiau aš pagalvojau apie žmogeliukus, kurie apskritai visai dar nieko neturi arba laukti atkeliaujančio siuntinio su puikiomis priemonėmis jau nebegali, nes be galo trokšta paskrebinti :super
Jei nusprendėte pradėti nuo didelio skrebuko (30,5x30,5cm) jums reikės:
1. Storo popieriaus arba kartono pagrindui.
2. Plonų, spalvotų, raštuotų, dėmėtų, glamžytų, senų, įvairių dydžių popierių popieriukų jau pačiam darbeliui.
3. Priemonių tam popieriui karpyti, pjaustyti, plėšyti: žirklės, kanceliariniai peiliukai, liniuotė.
4. Klijavimo priemonių: skysti klijai, lipnios abipusės juostelės, sausi klijai.
5. Akvarelės ir akrilinių dažų.
6. Lipnių dekoratyvių gėrių: įvairių spalvų lipdukai, lipdukai su paveiksliukais, skaičiais raidėmis...
7. Įvairių spalvų ir dydžių dekoratyvių sagų, siūlų, segtukų, vynukų, smeigtukų...
8. Dekoratyvių juostelių, gėlyčių, medžiagėlių.
9. Žinoma foto nuotraukos :D
10. Gali prireikti adatos, jei užsimanysite pasiuvinėti, o jei turite siuvimo mašiną, adatos neprireiks :D
11. Na ir darbo vietos, kurioje galėtumėte pabūti vieni ir susikaupti. Nepakenktų ir puodelis arbatos :D

Sėkmės darbuose :dancegirl
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė miele » 2009 Spa 06 08:08

Puikus sąrašiukas, Relija Paveikslėlis Tik... pradžioj mane tokie dideli sąrašai pradinukam labai gąsdino... Svarsčiau ar man šis užsiėmimas patiks ir pavyks, o dar ir priemonių gausa.. Bet įsidrąsinau nusprendžiau, kad pirmieji mano pirkinukai turėtų būti:
- storesnis kartonas (kad ir baltas. ant jo galima klijuoti spalvotus lapus :) )
- spalvotas popierius (kad ir ne specialus, o paprasčių paprasčiausias ;) )
- GERI klijai (būtina!)
- lipni dvipusė juostelė (labai labai labai daug kur naudoju ją)
ir... Nuotrauka :) Visokių rašiklių, žirklių, liniuočių, adatų, siūlų galima gerai pasikuitus rasti tikriausiai kiekvienuose namuose. Tad pirmiesiems darbeliams tikrai galima išsisukti su minimaliom priemonėm. O kai pajunti, kad skrebas - tikrai tikrai skirtas Tau, tada pajunti ir ko trūksta :)

Na širdelę išliejau Paveikslėlis Bet labai norėjau nuraminti pačius pačius pradedančiuosius, kad pirmieji darbai gali būti tik iš to, ką turime namie :) Na, kas mane sukritikuos? :D
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Spa 06 13:55

Sunku patarti del tokio sarasiuko, nes kiekviena turi savita stiliu ir budus. Pabandysiu parasyti be ko as negaleciau issiversti:
Darbastalio (bent kazkokios lentos, kas apsaugotu stala),
Pjaustymo lentos (dabar turiu apdauzyta, tai burnoju kiekviena karta), mazu zirkluciu,
Kliju (ypac man patinka dvipuses lipnios juosteles),
"Krokodilo" (turiu, su kuriuo galiu pasiekti visa lapo ilgi),
Margaus popieriaus (man neturi reiksmes storas ar plonas),
Elementariausiu papuosimu (juosteliu, saguciu ir aisku... gelyciu :lol: ). Sito gerio pilna LT :super
Raides! Ilga laika man tai buvo tikras vargas del ju, nes vis trukdavo. Laikui einant sukaupiau to gerio. Deja tai mano brangiausia scrapo investavimo dalis...

O toliau jau pasilepinimai su siuvinejimu, sendinimu, bradsais, Primos blizguciai ir t.t.
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Spa 06 14:45

hmm.. sąrašas.. oi čia sunkiai :mrgreen:
realiai daug nereikia.. nes viskas prasideda nuo paprasčiausiu kanceliariniu reikmenukų, be kurių pirmokas neina į mokyklą(kaip liniuotė, žirklės, pieštukai, markeriukai, krokodilas, gal kam ir skylamušis).. tad nereikia manyt, kad skrebinimas..oi kox brangus.. kas nori grožį sukuria iš nieko..tik mes patys užsimanome visokių spec. reikmenų, nes jie greitina, lengvina darbą. ir žinoma suteikia to, ko trokštame.
manau esmė yra.. popierius, nuotrauka, klijai, dekoratyviniai kaspinukai, sagos, medziaginės ir popierinės gėlytės, nėrinukų juostelės, ir paprasti "pirmoko" įrankiai. o vėliau beskrebinant jau žmogus pats pamato, ko jam labai reikia ir kas palengvina darbą.

aš asmeniškai negaliu skrebint, be spec popieriaus, dvipusės lipnios juostos, krokodilo, kaspinukų ir nėrinukų, "vinukų-bradsų", ir "distress-sendinančio" rašalo, bei gėlyčių. :super
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Verona » 2009 Spa 22 19:17

Kadangi esu naujokė šioje srityje, po truputį perkuosi priemones. Norėjau jūsų paklausti, kiek ir kokio popieriaus reikėtų pradedančiam? Kaip nenprisipirkti, ko nereikia, nes nuo gausos akys raibtsa ir visko norisi ;) Kur perkate popierių? Kokius rašiklius naudojate? Kokiomis priemonėmis esate nusivylusios?
Verona
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė miele » 2009 Spa 22 20:10

Aš pirmiausia naudojau vienspalvį. Nors esu pati dar prie pradedančiųjų, bet... :) Turiu jau ir gražaus raštuoto popieriaus, bet vis dar nepanaudoju jo... :) Nepritaikau :) Pirmiesiems darbeliams popierių pirkau, kai jau žinojau, kaip turėtų atrodyti skrebukas, kokia nuotrauka bus ir pan. Ir pirkdama derinau prie vizijos :lol: Taip buvau tikra, kad panaudosiu :) Kadangi nebijau rugščių, tai labai gražaus ir įvairaus popieriaus randu kanceliarinėse prekėse :) Ir pigiau pradžiai, ir sugadinti negaila ;) O rašiklių kol kas nenaudoju :)
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Spa 22 23:13

Verona, as popieriu perku tik per ispardavimus. Kartais buna, kad paveiksliuke atrodo visai neblogai, bet kai ateina... :o Bet ir nepatinkancius galima panaudoti (panaudoju kaip pagrinda, ant virsaus priklijuoju kita popieriu ir palieku to bjauraus tik krasciukus matytis). Man netrukdo ir tai, kad popierius plonas. Uzrasam naudoju, kas po ranka pasitaiko - Sakura, La Plume ar siaip neaiskaus kilimo :lol:
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Verona » 2009 Spa 23 15:38

Ačiū, Miele ir Tosk, už atsakymus. ;) Dar noriu paklaust, kur perkat klijus ir kokius šiems darbams. Pati radau pigius acid free sausus klijus ir pirmai pradžiai nusipirkau. Bet skaičiau, kad naudojamos lipnios dvipusės juostelės, bei lipnūs taškiukai.
Verona
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė miele » 2009 Spa 23 20:05

Klijus acid-free aš pirkau net keletus - pirkau pigesnius, tai silpniau klijuoja, bet panaudoju (tarkim priklijuoji kažkokį nedidelį lapelį ant lapo, perleidi per printerį ir tada švelniai nulupi nuo popieriaus - kadangi klijai silpni, suveikia gerai ;) ), ir pirkau brangesnius dėl geresnės kokybės :). Bet be dvipusės lipnios juostos apsieiti negaliu :geek: :lol: Kol kas naudoju paprastą, ne acid-free. O lipnių taškiukų labai noriu, bet vis neprisiruošiu nusipirkt ;)
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra