Rodyti turinį

Priemonių rinkinys naujokams

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Priemonių rinkinys naujokams

Standartinė Agneja » 2009 Lap 23 17:52

na tie lipnus kliju taskiukai tokie kaip zurnaluose megineliai buna priklijuoti, man patinka, kad jie laisvai pasisalina is vietos, taigi jei persigalvoji, tai norima detale galima pernesti i kita vieta, taip nesugadinant popieriaus... :[good2]:
o naudojant lipnia juostele popierius manau iskarto apiplysta...
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė laske » 2009 Lap 25 02:14

o. geri tier apskitimukai tada, jei is vietos i vieta nesiot galima.
as siandien nusipirkau rubu lipnia juosta ( skrituliukais) tai irgi galima keist dekoracijas vietoj. na, "pagrindo"nuo popieriaus nenuimsi, popieriaus nesugadinus, bet virsutine dali nuiminek, keik sirdis geidzia :) ir klijuok ka kita, ar sukeisk vietomis, jei noras yr :)
laske
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 15 16:55

Uzmaciau tema tokia saune :dancegirl ir pagalvojau,kad dar man visko tiek daug reikia,turiu begale sagyciu, lipduku,kelis skilamusius,zirkluciu figuriniu ir keliolika ivairiu dydziu paprastu,juosteliu,piestuku,dazu,popieriuku,taciau dar saraselis toks platus kad mano norai isviso sukilo labai labai :) :girl_in_love noreciau pasirodyti pagrindines savo priemones kurias jau naudoju jau senokai bet nuolatos... :girl_blush
Prikabinti failai
NUOTRAUKOS 005.jpg
(27.31 KiB) Atsisiųsta 442 kartus(ų)
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Relija » 2011 Lie 16 11:08

Puikios priemonės :[good2]: Gal gali pakomentuoti darbą su pjaustykle? Ar gerai pjauna, ar neslidinėja popierius, ar patogu naudoti be pagrindo? Ačiū :dancegirl
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 16 12:45

Na sita pjaustykle labai senai turiu,isigijau is paprasto zurnaliuko "select" kur visokie niekuciai buna,isigijau nes pradejau mokytis inzinerijos kolegijoje ir ji man ten labai praverte,seip pjauna labai gerai, nezinau popieriuka prilaikau kai pjaunu,tik peiliuka tetis pagalanda nes niekur nerandu tokio peiliuko keitimui,jau jai 5 metai,dairaus naujos nes manau kad tai jau atgyvena ir reikia isleisti ja i poilsi :) :[friends]:
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 16 12:52

A tai pat pirkus kartu esu tokiu znypliu rinkinuka,tai tikrai nenusivyliau,tik vis reik knopkuciu nusipirkti,nes atsiuncia nedaug :)
Prikabinti failai
51243.jpg
(14.41 KiB) Atsisiųsta 424 kartus(ų)
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Relija » 2011 Lie 17 10:03

Ačiū už atsakymą :dancegirl

O tas rinkinukas tikrai puikus, bet tik tuo atveju jei pagamintas šiek tiek rimtesnių gamintojų nei tų, kurių tokius rinkinius galima rast senukuose :mosking Aš pamenu įsigijau kažkada skylėms kirsti, tokį kaip pirmasis nuotraukoje, tai po pirmo naudojimo išmečiau :[heat]: Mat iškirsti buvo neįmanoma, nes kirtimo dalis nepriglusdavo prie pagrindo - skylės neiškaldavo, o kai pamėginau šiek tiek palenkti - plastmasė sulūžo ir daikto gyvenimas baigtas :D

Tad jei šie tavo aparatėliai nėra tokie, ir pameni kokia firma, parašyk, galbūt kažkam bus naudinga info :dancegirl
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 17 18:22

Sie irankiai is metalo,nezinau kokybe gal nepati auksciausia gal po 10metu ir sulus bet naudoju ir tikrai neluzta,nera plasmasiniu detaliu,o pirkau is sio tinklapiuko www.select.lt :) ,dar galima ju zurnaliukus gauti nemokamai i namus. :[friends]:
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Gita » 2011 Lie 17 18:41

Rutatm222 rašė:Uzmaciau tema tokia saune :dancegirl ir pagalvojau,kad dar man visko tiek daug reikia,turiu begale sagyciu, lipduku,kelis skilamusius,zirkluciu figuriniu ir keliolika ivairiu dydziu paprastu,juosteliu,piestuku,dazu,popieriuku,taciau dar saraselis toks platus kad mano norai isviso sukilo labai labai :) :girl_in_love noreciau pasirodyti pagrindines savo priemones kurias jau naudoju jau senokai bet nuolatos... :girl_blush

Rutatm, būtų labai įdomu pamatyt tą pjaustyklę iš arčiau, labai jau maža nuotraukytė :ax
Vartotojo avataras
Gita
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė lemurka » 2011 Lie 17 22:19

Rutatm222 rašė:Sie irankiai is metalo,nezinau kokybe gal nepati auksciausia gal po 10metu ir sulus bet naudoju ir tikrai neluzta,nera plasmasiniu detaliu,o pirkau is sio tinklapiuko http://www.select.lt :) ,dar galima ju zurnaliukus gauti nemokamai i namus. :[friends]:

Na selecto tai kokybe prekiu visai nekokia, bet jei butent sios yra neblogos,tai gal ir nieko, galima naudot. Nes visa kita Selectas tai visiska levaka pardavineja. Tokius irankius paprastai didesnes audiniu parduotuves turi
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra