Rodyti turinį

Priemonių rinkinys naujokams

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Priemonių rinkinys naujokams

Standartinė Relija » 2011 Lie 18 11:23

Na, matyt, kad turi kelias prekes, kurios puikiai tarnauja :mosking :dancegirl Ir dar didesnis džiaugsmas, kad tos kelias prekės tinka skrebinimui :[bliss]:
Beje, būtinai dairysiuosi to metalinių replyčių rinkinio, nes kartais Bigbaito būna gaila :mosking
Vartotojo avataras
Relija
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 18 14:58

Na imetu kaip atrodo ta pjaustikle,ji is plasmases,o keliaudavo su manim i namus ir kolegija,bendrabuti,tai truputi jau nublukus ir pasibraizius,bet pjauna puikiai :)dabar ziurejau tai jie jau jos ebeturi,nes sakau as ja jau 5metai kaip turiu,o tu irankiu maciau kad turi :) del kokybes negaliu skustis mano vis dar veikia puikiai visas rinkinukas,tik sakau skabuciu atsiuncia mazai tai nusipirkau :)
Prikabinti failai
NUOTRAUKOS 002.jpg
NUOTRAUKOS 002.jpg (19.55 KiB) Peržiūrėta 2923 kartus(ų)
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Gita » 2011 Lie 19 15:36

Rutatm222 rašė:Na imetu kaip atrodo ta pjaustikle,ji is plasmases,o keliaudavo su manim i namus ir kolegija,bendrabuti,tai truputi jau nublukus ir pasibraizius,bet pjauna puikiai :)dabar ziurejau tai jie jau jos ebeturi,nes sakau as ja jau 5metai kaip turiu,o tu irankiu maciau kad turi :) del kokybes negaliu skustis mano vis dar veikia puikiai visas rinkinukas,tik sakau skabuciu atsiuncia mazai tai nusipirkau :)

Na su pjaustykle aišku :[balloons]: Bet va dėl skabučių antrą kartą pasikartoji, kad jų mažai atsiunčia. Kas yra "mažai" tai nežinau, aš visai jokio panašaus įrenginio neturiu, mąstau apie Big Bite, bet taigi logiška, kad tų skabučių tai visad reikės pirktis :hm

Relija, gal pasakytum kada tau Big Bite's gaila? :ax Man kažkaip ji labai stipri atrodo. Nes aš mąstau tikrai ne vien atvirukams, bet rankinėms, maišiukams, etc, kam tik tokio daikto gali prireikti (na su metalu ir medžiu nedirbu :mosking ).
Vartotojo avataras
Gita
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Rutatm222 » 2011 Lie 19 17:06

As naudoju daug kur si rinkinuka ir prie rankdarbiu ir prie atviruku kartkartem,noreciau grazesniu jau irankiu,nes viskas tobuleja :girl_wink reik neatsilikti :[2uge4p4]:
Rutatm222
Naujokas
Naujokas

Standartinė Henrikite1 » 2011 Lie 23 20:46

Man atrodo kad svarbiausi irankiai turi buti 1. Popierius ivairus.
2. Zirkles
3. Lipalas ir sausi klijai
4. Piestukas
5. O visa kita tai jau galima priderint
6. O visu svarbiausias irankis vaizduote :[greenstars]:
Henrikite1

Standartinė kristi » 2011 Lie 24 21:04

Na aš kiek atsimenu iš pradžių švarinau kanselerines parduotuves :D Nežinodama ko man reikia prisipirkdavau visokio šššššš.
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Adonė » 2012 Lap 15 09:55

Iškilo klausimas dėl klijavimo priemonių. Niekaip nesusidraugauju su dvipuse lipnia juosta - priklijuoju prie lapo, o kol nuplėšiu antrąją pusę praeina amžinybė (su trumpais nagais tai praktiškai misija neįmanoma) :[heat]: Man tai turbūt pats sunkiausias ir nemaloniausias skrebinimo momentas. Bandžiau naudoti dvipusę lipnią juostelę laikiklyje - puikumėlis, tik papildymo nerandu, o kiekvieną kartą pirkti naują laikiklį su juosta... Amerikiečių pamokėlėse ne kartą mačiau, jog darbelius klijuoja skystais klijais. Gal ir jūs turite kokius nors atradusius tinkamus? Šiaip nuo skystų klijų man susibanguoja popierius. Žodžiu, laukiu patarimų ir jūsų patirties, ką naudojate klijuodamos.
Vartotojo avataras
Adonė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2012 Lap 15 10:16

Adonė rašė:Iškilo klausimas dėl klijavimo priemonių. Niekaip nesusidraugauju su dvipuse lipnia juosta - priklijuoju prie lapo, o kol nuplėšiu antrąją pusę praeina amžinybė (su trumpais nagais tai praktiškai misija neįmanoma) :[heat]: Man tai turbūt pats sunkiausias ir nemaloniausias skrebinimo momentas. Bandžiau naudoti dvipusę lipnią juostelę laikiklyje - puikumėlis, tik papildymo nerandu, o kiekvieną kartą pirkti naują laikiklį su juosta... Amerikiečių pamokėlėse ne kartą mačiau, jog darbelius klijuoja skystais klijais. Gal ir jūs turite kokius nors atradusius tinkamus? Šiaip nuo skystų klijų man susibanguoja popierius. Žodžiu, laukiu patarimų ir jūsų patirties, ką naudojate klijuodamos.

Na, mano nagai trumpi, o jai įskyla, tai tenka patrumpint dar labiau :mosking man iš pradžių irgi atrodė keista kodėl dauguma dvipusę juostą naudoja. Bet dabar klijai man- tik retais atvejais kai tikrai prireikia kažką pakoreguot, ar priklijuoti. Nusipirkau tokių specialių rankdarbiams klijų, tai jie man super, nereikia karštų klijų jungti :[good2]: Ir labai gerai priklijuoja metalines, medines detales kai reikia. Pirkau papuošalų rankdarbių parduotuvėj, tai tie klijai kitokie nei popieriui.

Dvipusės visokios būna, aš irgi turiu vieną labai bjaurią 3 ml, kurios jau pusmetis daugiau negaliu išnaudoti, nes kol ją atlaupai, tai karžygiškas darbas :doh bet kartais tenka, nieko nepadarysi.
paprasčiausiai pabandyk pakeist juostelę. dabar dar iš lenkų nusipirkau pora ritinėlių, pabijojau pirkt daugaiu, bet žinosiu, kad verta, visai gera ir labai stipriai limpa. Storesnę dvipusę irgi perku kanceliarinėj, nes paprasta man labai bjauri- atkirpt neįmanoma kai apsivelia žirklės iškart.dar turiu pieštuką klijus. Pirkau per išpardavimą, liuks smulkioms popierinėsm detalėms.

Tiesiog pabandyk kitus variantus :girl_wink O sausų klijų išvis nenaudoju :)
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Sypseniki » 2012 Lap 15 10:31

As visad naudoju tik sausus klijus ir dvipuse juostele :) O patarimas del dvipuses atklijavimo toks butu, kad turekit po ranka kancelerini peiliuka, yla ar kokia adatele ir vietoj naguciu pakrapstykit su irankiu :) is pradziu gal pasirodys nepatogu, bet as jau per duag metu ipratau, kad kitaip dvipuses ne nesivarginu atklijuoti o ir kai plonas galiukas laba patogiai uzlenda uz dvipuses :) ir nesvarbu nagai trumpi ar ilgi ;)
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Sypseniki » 2012 Lap 15 10:32

As visad naudoju tik sausus klijus ir dvipuse juostele :) O patarimas del dvipuses atklijavimo toks butu, kad turekit po ranka kancelerini peiliuka, yla ar kokia adatele ir vietoj naguciu pakrapstykit su irankiu :) is pradziu gal pasirodys nepatogu, bet as jau per daug metu ipratau, kad kitaip dvipuses ne nesivarginu atklijuoti. o ir kai plonas galiukas laba patogiai uzlenda uz dvipuses :) ir nesvarbu nagai trumpi ar ilgi ;)
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot]