Rodyti turinį

Priimamasis - naujokų prisistatymas

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Priimamasis - naujokų prisistatymas

Standartinė Josephin » 2009 Lie 31 14:42

Sveiki atvykę į Scrapping.lt priimamąjį :D Prašau aktyviai jungtis..
Pradėkime nuo prisistatymo..pora žodelių apie save, kaip sužinojote apie mūsų jaukius namus ir kaip jūsų gyvenime atsirado Skrebas :D

Taigi, pradėsiu nuo savęs (nes šalia mano nicko kabo žodelis-NAUJOKAS :lol: )
Esu Rasa, man 26, gyvenu UK, auginu dukryte, Emma 1m...
Apie Scrapping.lt sužinojau dar jo pirmose kūrimo stadyjose ;)
O skrebas į mano gyvenimą atėjo darbo pavidalu..mat įsidarbinau parduotuvėje "Arts & Crafts" skyriuje. Kasdiena buvau apsupta skrebo popierių, priemonių ir visų kitų gėrių..tad tai buvo tik laiko klausimas :lol: na ir jau tikriaus porą metų džiaugiuosi šiuo malonumu..ko negalėčiau pasakyti apie MB :lol:

taigi, laukiu gausaus Naujokų antplūdžio :mrgreen:
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Re: Priimamasis

Standartinė Agnužė » 2009 Lie 31 16:06

Aš irgi tada prisistatau :)
Esu Agnė, man 30metų, gyvenu Vilniaus pakraštyje Trakų Vokėje, auginam dvi mergaites.
Skrebukingu susidomėjau užtikusi nuorodą į Scrapmaniją vienos mamos internetiniame dienoraštyje. Iš Scrapmanijos nukeliavau į SM, ten kaip pamišusi perskaičiau visas temas, išlandžiojau visas nuorodas ir vaikščiojau kaip apspangus kurį laiką, nes viskas buvo taip neapsakomai gražu. Dabar tas apspangimas užeina rečiau, tik kai užtinku kokį nerealiai gražų popierių :lol:
Per šį pomėgį sutikau visą būrį nuostabių merginų, jūs visos man didžiulis turtas ;)
Atleiskit, forumo atidarymo proga kažkoks suskystėjimas :oops: :D
Vartotojo avataras
Agnužė
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Agneja » 2009 Lie 31 17:27

Sveiki! Prisistatau ir as ;)
Esu Agne,man 27m., gyvenu Druskininkuose, auginu suneli - Armina, nuo kurio ir prasidejo viskas :D jam gimus sugalvojau padaryti albuma, bet nenorejau tu visu pirktiniu, o norejau kazko tokio, kur galeciau idet dalele saves ;) ir beklaidziodama po SM uztikau Scrabukingo tema. Pirmiausiai susidomejau digital variantu, bet nusipirkusi keleta tikru popieriu, nebegalejau atsispirti :D
Screbinu jau lygiai metus 8-)
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Žiurbutis » 2009 Lie 31 23:57

Aš irgi kyšteliu savo nosį į priimamąjį :D
Esu Neringa, gyvenu Liuksemburge ir man yra 30 metų.
Skrebu susidomėjau SM puslapiuose užtikusi tokią temelę. Ją patyliukais skaičiau, mokiausi, grožėjausi darbeliais ir taip susipažinau ne tik su "skrebo pasauliu", bet ir nuostabia skrebukių kompanija. O kadangi dar nesuskrebinau nei vieno "rimto" skrebukinio darbelio, jei neskaitysime keleto atvirukų ir kitokių mažmožių, tad esu tikrų tikriausia naujokė ;)
Vartotojo avataras
Žiurbutis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė gaga » 2009 Rgp 01 13:34

Sveikos... cia dar viena "ligone" :D diagnoze aiski- skrebas. Esu Iveta, gyvenu Šiauliuose. Auginam 3 vaikus. Man - 35m. Susirgau šia liga, kai užsimaniau padaryt vaikams dienoraščius. Kadangi esantys parduotuvėse man nepatinka (ir mėgstu rankų darbą), tai pradėjau interneto platybėse ieškot įdėjų. Vėliau aptikau ir daugiau "ligonių" SM :D
Vartotojo avataras
gaga
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Rgp 01 13:42

Sveika "ligoniuke" taikliai pataike i priimamąjį, čia tau bus suteikta pirmoji pagalba :lol: nors ką aš čia meluoju..juk nepagydoma ši liga :lol:
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristi » 2009 Rgp 01 17:05

Na ir aš bandysiu prisistatyti. Mano vardas Kristina 28 m.. Visi pažysta kaip kristi13, tačiau čia būsiu tik kristi nes šiek tiek prisidirbau su kompu :? Scrapu susidomėjau 2008m. kovo mėnesį (na taip aš manau)ir labai susirgau. Sergu iki šiol. Šeiminykščiai manę nuoširdžiai užjaučia ir leidžia toliau scrapo liga sirgti. :lol: Dabar laukiam šeimos pagausėjimo. Tai yra naujo leliuko, tad teks dvigubai daugiau ir greičiau scrapinti, nes pagrinde scrapinu vaikelių nuotraukas.
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2009 Rgp 01 22:15

Manau laikas ir man prisijugti i siu ligoniu bureli ;) , kuris po truputi daugeja, kas mane laaaabai dziugina :D
as vardu Lina ir esu uz jus vyresne :P :lol: skrebas mane uzpuole is pasalu ir taip netiketai :shock: , kad nezinau net ka ir pasakyti :D . neplanavau as kaip daugelis, sia liga susirgusiu ligoniukiu, padaryti grazu albuma savo dukrytems, bet nuotraukas visuomet labai mylejau, niekada nemegau skaitmeninio varijanto, butinai turejo buti graziai albumuose suklijuotos, kad galeciau daznai pavartyti ir prisiminti linksmus ir nelabai linksmus gyvenimo klystkelius :roll: , mano dukrytes taip pat, labai megsta vartyti albumus ir klausineti, kas cia? kodel? kada?, apie skrebukinga suzinojau visai atsitiktinai, ir tikrai didvyriskai laikiausi gal koki menesi, o gal net ir du :lol: , bet deja deja, nesivengiau tos bacilos ;) todel dabar visa ligota ir labai laiminga po truputi skrebimu ir kartu su dukrytemis pasidziaugiu tuo ka pati padariau, MB laaabai atsargiai ir itartinai i tai ziuri, dar su protesto plakatais po namus nelaksto :lol: kas mane laaabai dziugina
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė justess22 » 2009 Rgp 01 22:33

tai prisistatau ir aš...esu Justė, gyvenu Kaune. Skrebuko virusiukas užpuolė mane prieš gerus porą metų - tiesiog užtikau tokią temą SM. O paskiau viskas vyko nevaldomai Paveikslėlis Taigi, esu priklausoma nuo nuostabių skrebukinių popierių, štampukų ir kitokio gėrio... Nors tikrų skrebukų esu pagaminus tik kelis, bet mėgstu konstruoti įvairius mažmožius pasitelkians SB priemones Paveikslėlis. Vis dar tikiuosi, kad pradėsiu ir rimtus albumus kurti, kai ateis tam laikas Paveikslėlis
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė lemurka » 2009 Rgp 01 23:52

Sveikos mielybes. Apsilau padus naujuose namuose, viska apziurejau ir skubu prisistatyti. Esu Katerina, tuoj pasensiu dar vienais metais ir busiu augusi 27 m.motera. Siuo metu gyvenam viename Aukstaitijos kaimu (ka cia nusisneku - rajono centre :lol: ) Skrebuku susidomejau 2007 m., kai isejau i pirmaji dekreta ir turejau marias laiko sau. Aptikau sia tema rusaiciu forume ir uzsikabinau. kadangi nuotraukos ir dienorastiniai uzrasai visa gyvenima turejo ypatinga svarba (iki siol saugau visus dienorascius,uzrasines,laiskus ir kitokius asmeninius dalykelius,ranka rasytus,vienintelius ir nepakartojamus :roll: ),tai atrastasis "menas" buvo tikra dovana,nes cia galima apjungti viska,kas tau svarbu ir palikti tai ateinanciom kartom.su meile,su jausmais..Nors tikru skrebuku mazai teisgimdziau,bet visa sirdimi prijauciu.. Turiu prikaupus nemazai turto ir vis tikiuosi,kad tarp begales kitu rankdarbiu (kuriu negaliu mest,nes jie mane primaitina :roll: ) savo vieta (garbinga ir svarbia)uzims ir skrebinimas. Vz,priimkit dar viena ligoni i savo gretas :lol:
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra