Rodyti turinį

Priimamasis Nr.2 - naujokų prisistatymas

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Priimamasis Nr.2 - naujokų prisistatymas

Standartinė Alikante » 2014 Rgp 10 21:23

As irgi esu is Mazeikiu, bandau Feniksei parasyti AZ, bet neina kazkodel... Gal ji cia atsilieps?!
Alikante
Naujokas
Naujokas

Standartinė Liuka » 2014 Rgp 15 19:20

Sveiki, va taip jau atsitiko kad beieškodama draugės dukrytei dovanos krikštynoms užsakiau albumėlį iš vienos skrebukės, beieškodama šio albumėlio tarp begalė gražių darbų pati susidomėjau kas su kuo ir kaip daroma : :ax Menai man nesvetimi, ypač tapyba, todėl skrebinimas pastarąsias savaites užvaldė mano namus :wub:
Liuka
Naujokas
Naujokas

Standartinė fanTAN » 2014 Rgs 03 17:32

Sveiki.
Viena diena nusprendem, kad jau laikas planuoti musu lelytes krikstynas, teko ideju ieskoti visagalej googlej :D taip radau jus. ir kuo toliau, tuo labiau isiveliu i skrebinima. Todel jungiuosi prie jusu kad visko ismokciau ir pasisemciau ideju :dancegirl
fanTAN
Naujokas
Naujokas

Standartinė gywai » 2014 Rgs 03 19:06

Sveikos prisijungusios :dancegirl .
Lauksim Jūsų darbų - gal dar ir mes ko nors iš jūsų išmoksime.
Vartotojo avataras
gywai
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė rasiuks » 2014 Rgs 11 09:58

Sveikos auksarankės :)

Nieko nenustebinsiu, sakydama, kad skrebinimu susidomėjau, kai į pasaulį atėjo mūsų dukrtytė ir reikėjo ruoštis jos 1-am gimtadieniui, paskui krikštynoms... :girl_wink
Parduotuvėje visada akys užkliūdavo už knygelės pavadinimu "SKREBINIMAS". Na ir keistas žodis, pamanydavau. Pavarčiusi dar labiau nustebau, kad galima dar ir albumus gražinti :mosking Kažkaip nesuvokdavau to viso gražinimo reikšmės ir reikalingumo.
Taip jau sakoma, nespjauk į vandenį, nes pats įkrisi... Štai aš jau ir Skrebinimo forume užsiregistravau. Nors tiesą pasakius, dar reiks gerokai paplušėti, kol suprasiu, kaip viskas veikia :ax Na, bet kol dukrytė darželyje, turiu tam laiko :clap
Labai džiaugiuosi, kad atradau skrebinimą ir, be abejo, šitą forumą. Tikiuosi rasti čia daug naudingos informacijos ir įvaldyti įvairias skrebinimo technikas :[good2]:

Ačiū už dėmesį :dancegirl
rasiuks
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2014 Rgs 12 10:08

rasiuks, sveika prisijungusi :clap
laukiame pasirodant su skrebukais.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė zivile » 2014 Spa 08 08:20

Sveikučiai :)visi
esu aš iš Kauno vardu Živilė :) taigi čia esu visiška naujokė, ir dar labai žalia dėl to geriu į save visa info kokia tik randu :) taigi sveiki visi, malonu susipažinti :[balloons]:
zivile
Naujokas
Naujokas

Standartinė sylphide » 2014 Spa 08 20:31

Sveiki,

Esu Donata iš Vilniaus. :) Po truputį skrebinu jau beveik metus. O skrebinimas mano gyvenime atsirado pernai prieš Kalėdas, kai panorau padaryti savo artimiesiems ir draugams atvirukus švenčių proga. Norėjosi padovanoti kažką savo rankytėm padaryta. :) Taip beieškodama įkvėpimo ir šį forumą atradau. Ilgą laiką grožėjausi kitų darbeliais, bet savų rodyti vis nesiryždavau. :girl_blush Ką gi, panašu, kad pagaliau sukaupiau drąsą ir prisijungiu prie jūsų puikaus forumo. :ax O dabar bėgsiu rodytis su savo pirmais šių metų kalėdiniais atvirukais. :dancegirl Prašau labai griežtai neteisti. :mosking
sylphide
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2014 Spa 09 09:55

sveikos prisijungusios merginos :dancegirl drasiai rodykites, klauskite, domekites ir zinoma nepamirskite pasirodyti su savo darbeliais.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė kristugne » 2014 Spa 09 13:15

ooo vėl naujokėmis pasipildė :dancegirl na tai jau lauksim darbų,rodykitės :[taip]:
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra