Rodyti turinį

Priimamasis Nr.2 - naujokų prisistatymas

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Priimamasis Nr.2 - naujokų prisistatymas

Standartinė agmur » 2014 Lap 15 12:26

Sveikos,

Atėjo laikas pasirodyti, nes jau sulaukiau pastabų, jog nekeliu savo darbų. Atsiprašau, jei kam sukėliau keblumų, tikrai to nenorėjau...Šiuo metu esu visiškai pametus galvą gamindama dėžutes, tad rodau jas Jums:)
http://s1379.photobucket.com/user/agnie ... sort=3&o=2
http://s1379.photobucket.com/user/agnie ... g.html?o=1
Tikiuosi, kad jokių lepsusų keldama foto nepadariau...:)
Vartotojo avataras
agmur
Naujokas
Naujokas

Standartinė laujus » 2014 Lap 15 12:38

agmur, labai šaunios dėžutės :pink
Vartotojo avataras
laujus
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Shanti » 2014 Gru 29 04:46

Sveikos,

aš esu Aistė, man 24 metai, esu iš Klaipėdos. Studijuoju psichologijos magistrą. :)

Skrebinimu susidomėjau per laiškų rašymą. Rašau popierinius laiškus ir kartais mėgstu juos dekoruoti. Pradėjau daryti atvirutes. Dekoruoju savo dienoraštį. Nežinau, kada mano dekoravimą galima vadinti jau skrebinimu, o kada tai dar kažkas kita. Gal net nėra tokios griežtos ribos? Su nuotraukom darbelių nedarau, bet galvoju, kad reikėtų pasidaryti naujų nuotraukų ir pabandyti padaryti ką nors gražaus. Įdomu, kad skrebinimas siejamas daugiausia su nuotraukomis, turint omeny tai, kad jis prasidėjo tada, kai dar pačių nuotraukų nebuvo. :)

Šiaip skaitant skrebinimo istoriją, kad skrebinimu buvo laikoma ir paprasčiausi iškarpų iš laikraščių, etikečių, paveiksliukų ir pan. klijavimai į albumą, tai galima sakyti kad skrebinimu užsiėmiau jau nuo kokių 8 metų. :ax

Mano bėda ta, kad niekada nebuvau labai kruopšti ir neturiu kantrybės. Jei jau pradėjau darbelį, tai noriu jį užbaigti per vieną kartą, nemėgstu atidėti sekančiam kartui. Jei piešiu, gaunasi kreivos linijos, žirklėmis kerpant irgi idealiai tiesiai nesigauna, na, bet bandau. Man tiesiog patinka tuo užsiimti, tai man tiesiog pomėgis – kad galėčiau savo darbo atvirukus dovanoti artimiesiems, draugams, kad pasidaryčiau kažką gražaus sau.

Apskritai esu pamišusi dėl visokių raštinių prekių. Tušinukų, popierių, antspaudukų, washi juostelių, lipdukų. Vis norisi nusipirkti ką nors gražaus. :D Ir man labai patinka žiūrėti į kitų darbelius. Perverčiau visą scrapping.lt blogą – tiek visokių grožybių ten pilna. Negaliu atsigrožėti. Dažnai man kyla klausimas – iš kur žmonėms ateina tokios idėjos? Kartais suabejoju, kad gal aš tiesiog neturiu pakankamai fantazijos, tai reikia kokių nors šablonų, kad pagal juos padaryčiau kokį darbelį. :)
Shanti
Naujokas
Naujokas

Standartinė Diax » 2014 Gru 29 10:50

Aiste-Shanti, malonu, kad prisijungei :girl_wink

Dalis (o gal net ir dauguma) mūsų darbus (beje, nuostabius) daro pagal schemas. Tai dalis skrebo. Kaip dažnai sakoma: naujo nieko nebeišrasi - viskas jau yra išrasta. Tad tik drąsiau junkis ir skrebink :girl_wink Kai diena iš dienos matysi skrebintus kitų merginų (ar vaikinų) darbus - savaime rankos darys kažką panašaus, nejučia norėsis atkartoti vieną ar kitą matytą darbo detalę ir nebereikės ieškoti idėjų savo fantazijos labirintuose. Tau priimtinai suderinsi jau matytas detales ir gausis tavasis stilius :girl_wink

Beje, esame panašios - aš taip pat nepasižymiu kantrybe :mosking Todėl man labiau patinka skrebinti pačiai sau - jaučiuosi mažiau įsipareigojusi, tada ir ta kreiva linija tampa miela detale :wub:
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Zazaiza » 2015 Vas 03 20:08

Sveikos darbstuoles! Jungiuos i jusu buri, nes neesu abejinga sitam kuriamam groziui :) Tikiuosi susibendrauti ir ismokti daug dalyku is jusu :)
Zazaiza
Naujokas
Naujokas

Standartinė LinaR » 2015 Spa 16 00:01

Sveiki, na tikriausiai kaip ir daugumai skrebinimas atsirado gimus pirmam vaikučiui :) Niekada negalėjau pagalvoti, kad aš tuo užsiimsiu, nes niekada nemėgiau jokių rankdarbių ir man tai atrodė kančia. Na, bet gimus dukrytei viskas kardinaliai pasikeitė :babybaby Artėjant pirmąjam dukrelės gimtadieniui teko ieškoti kas galėtų įgyvendinti mano sugalvotus kvietimus į gimtadienį. Kai juos gavau buvau labai patenkinta, tokie gražūs, dailūs ir tokie išskirtiniai. Mane jie taip sužavėjo, kad nutariau ir aš išbandyti :ax
Prikabinti failai
DSC06974_red.jpg
dezute
DSC06974_red.jpg (96.17 KiB) Peržiūrėta 2778 kartus(ų)
Vartotojo avataras
LinaR
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2015 Spa 16 11:36

smagu, kad prisijungiate
nepamirškite parodyti savo darbų. Mums visada įdomu ir malonu pasigrožėti kūriniais.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Diax » 2015 Spa 16 22:07

LinaR, pažįstama situacija :D Smagu, kad įsijungei į šį būrį, reikia tikėtis, kad ilgai "nepaleisi" skrebinimo ir savo darbais įkvėpsi net ir senbuves :bigsmile :clap
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Jole » 2015 Spa 27 12:03

Sveiki,
Pasakyti, kad esu visiška visiška naujokė skrebinime turbūt nieko naujo. Susidomėjau ir panorau išmokti šio dailaus kūrybos būdo visai neseniai. O kur geriausia tai padaryti, jei ne forume, kuriame susirinkę visi skrebuko mylėtojai :) Todėl ir jungiuosi, kad nebūčiau tik informacijos naudotoja. Nors jau artėju link savo pusės amžiaus jubiliejaus, bet esu įsitikinusi, kad mokytis niekada nevėlu. Susidomėti skrebinimu paskatino laiškai, norisi kažko gražaus, pačios sukurto. Tikiuosi Jūsų pagalbos ir didelio malonumo mokantis ir kuriant.
Jole
Naujokas
Naujokas

Standartinė KornelijaK » 2015 Lap 05 20:29

Sveikos, labai mėgstu tradicijas, tad pradėsiu ir aš nuo jos- prisistatymo. Visu šiuo reikalu susižavėjau daugiau negu prieš 10metų, bet tada buvo komplikuota (bent jau man taip atrodė) su priemoniu gavimu lietuvoje, o siųstis man atrodė kažkas neįveikiamo :[heat]: . Kai situacija pasikeite buvo mokslai, darbai ir vis to laiko nebuvo...bet karts nuos karto popieriukai ir įvairūs poepierėliai sukosi mūsų namuose :[2uge4p4]: tad...dabar, kai mano leliui lygiai 11mėnesiu nusprendžiau "nebetemti" ir pagaliau rimtai pradėti. Per eilę metų ir įvairių projektėlių, jeigu galima taip išsireikšti,jau prikaupiau šioki tokį arsenalą pradžiai,tad...kai tik turėsiu kuo sazidžiaugti, iškart pasirodysiu :[balloons]:
Tiesa, man 27m., esu iki negalėjimo pleputė, tad jau ieškau, kada bus susitikimas, kažkaip malonu būti pamatyti ne tik gražius Jūsų darbus, bet ir pačias kurėjas :) taigi, laukiu meet'o kaune :[bliss]:
Gražaus visom vakaro :)
KornelijaK
Naujokas
Naujokas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra