Rodyti turinį

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Standartinė Esprit » 2012 Rgs 05 10:35

Kristugne, kai darai įrašą, tai šoninėj juostoj yra eilutė "etiketės", ten susikuri norimas etiketes (atvirukai, dėžutės ir pan.) ir priskiri tam įrašui
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė kristugne » 2012 Rgs 05 10:43

Ačiū,Esprit,aš taip ir galvojau,kad kažkokios smulkmenos nepastebiu,nes iš mano darbų etikėtėms priskyrė tik du įrašus,o kadangi blog'ą kūriau labai seniai,tai pamiršau daug ką.Labai ačiū už patarimą :[friends]:
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė lawrute » 2012 Rgs 06 20:27

:ax kaip seniai buvau šioje temoje :ax
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė Esta » 2012 Rgs 29 21:57

Nors man, kaip naujokei kyla daug klausimų, tačiau turiu pora labiausiai kankinančių:
1. Ar skrebuke galima naudoti tik spec popierių? O kaip origami, spalvotas ar tarkim laikraščiai?
2. O kirtimo mašinėlės labai reikalingos? Kažkaip neapsisprendžiu ar verta ją įtraukti į pirkinių sąrašą ar ne, nors ir ne pirmu n numeriu :)
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2012 Rgs 29 23:35

Esta rašė:Nors man, kaip naujokei kyla daug klausimų, tačiau turiu pora labiausiai kankinančių:
1. Ar skrebuke galima naudoti tik spec popierių? O kaip origami, spalvotas ar tarkim laikraščiai?
2. O kirtimo mašinėlės labai reikalingos? Kažkaip neapsisprendžiu ar verta ją įtraukti į pirkinių sąrašą ar ne, nors ir ne pirmu n numeriu :)

1.Skrebuke galima komponuoti iyra jau tinkamo formato, padekoruotas :) Jei norisi. O šiaip- užeik į šių metų susitikimo temą, ten yra skrebukų nuotraukos. Be to, temoje tradicinis skrebukas dedami skrebukai, gali pasižvalgyti kokiomis technikomis jie atliekami.
2. Nebūtina visko susipirkti iš karto :) O gal daug priemonių nepanaudosi? Tik laikui bėgant atsirenki kas parankiausia, labiausiai limpa prie rankos :girl_wink Aš iškart nepirkau mašinėlės, nes ji nepigi, o ranką miklinti galima ir kitokiais būdais. Dar geriau pradėti nuo nieko- tuomet labiau pažadinama fantazija. O nusipirkus specialias priemones tik kirsti detales ir dėlioti- lengviausias kelias, nebūtinai pats geriausias :girl_wink
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Esprit » 2012 Rgs 30 08:57

Star, laabai puikus patarimas, ypač nr.2, patinka tavo požiūris :[good2]:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Assol » 2012 Rgs 30 09:34

Esta, skrebukams tikrai nebūtina naudoti spec. popierių, kitaip tariant - popierių be rūgščių ir lignino. Galima naudoti ir bet kokį kitą, ypač jei gamini atvirukus. Tas specialusis ypatingas tuo, kad liesdamasis su nuotrauka nesudaro reakcijos, t.y. nuotrauka bėgant dešimtmečiams nepagelsta, kaip kad nuotraukos mūsų senelių ir tėvų albumuose.

Į antrą klausimą Star labai puikiai atsakė :[good2]: Pasidairyk įdėmiau forume ir pamatysi fantastiškus darbelius, padarytus be spec. priemonių arba su minimum jų (pvz. Loretaart, Lemurkos, Auksarankės, Bik, Lawrutės...), o taip pat rasi darbelių, kur panaudotos kirtimo formelės, bet nesant vaizduotės ir gero skonio, tai neatneša laukiamo rezultato :girl_wink
Vartotojo avataras
Assol
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Esta » 2012 Rgs 30 15:30

Ačiū merginos už atsakymus :[dance3]: ir palaikymą. Manau per ateinančią savaitę padarysiu kokį pirmą savo skrebuką ir duosiu įvertinimui. Tada jau bus aiškiau ko man trūksta iš priemonių . O mano skrebukus tikiuosi padėsit ištobulinti Jūs :girl_wink .
Klausimų turiu galvoje labai daug, bet gal geriau jau pradėti daryti ir manau kai kurie išsispręs savaime :mosking .
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė kristugne » 2012 Rgs 30 18:55

Esta,malonu kad ir tu įsijungei į mūsų šaunų būrį :girl_wink
kas liečia priemones ir aš tą patį galvojau,ką čia įsigyti,kur pirkti,o ypač kai net neįsivaizduoji kas ten per daiktas ta gramatūra,kokios firmos geriausi tai aš ėjau pigiausiu keliu,pirkau iš mergaičių turgelyje parduodamus daiktus,aišku jos įdėdavo ir priedų.Po truputį prikaupiau ir štampų ir popieriaus ir skylamūšių.Dabar jau žiūriu,kad sergu ne darymo,o priemonių pirkimo liga,tai tikiuosi per Kalėdas pratuštinsiu turtus darydama suvenyrus :mosking Pamenu kai gavau pirmuosius didelius 30*30 cm lapus žiūrėjau ir galvojau :''kaip man jį reiks karpyti,gi gaila :ax kaupiu po šiai dienai popieriaus juosteles ir širdis neleidžia jų išmesti.Dar vargau kol išmokau naudotis dvipusia lipniajuoste,nes iki to laiko turėjau tik sausus,karštus klijus ir lipalą.Deja,tradiciniam skrebukam kažkaip nepribrendau - vis neprisiruošiu,bet labai noriu nors vaikų nuotraukas gražiai įamžinti.Linkiu tau kurti ir tobulėti kartu su šio tinklapio merginom.Peržiūrėk pamokėles,nes jos labai praverčia :girl_wink
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2012 Rgs 30 20:24

Assol rašė:Esta,rasi darbelių, kur panaudotos kirtimo formelės, bet nesant vaizduotės ir gero skonio, tai neatneša laukiamo rezultato :girl_wink

:[good2]: Va būtent

Čia tas pats kaip pagal paruoštukus nusipirkti pusgaminį skrebuko, kur vos ne parašyta- šitą gėlytę klijuoti čia :mosking
Skrebinimas- viena iš pačių patogiaisių rankdarbių rūšių, kur gali pradėti kurti išvis be jokių specialių priemonių, o tik perkrausčius namie sagučių, juostelių, siūliukų, kažkokių mielų smulkmenėlių atsargas :)

Dauguma čia bendraujančių skrebukių man tokios tikros tikros skrebukės :girl_in_love Yra kur akis paganyti, seilę pavarvinti, pasigrožėti...

Esta, pirmą skrebuką padarysi- bus įdomu gilintis, būtinai šiame forume pasidairyk įvairiose temutėse, tikrai rasi daug sau naudingos informacijos.

Kristugne, aš jau įsitikinau ne vienąkart, kad skrebinimas- tai diagnozė :mosking
Star
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra