Rodyti turinį

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Standartinė Esta » 2012 Spa 01 14:59

Oi, mane jau negailestingai puola skrebinimo liga :[bliss]: . Pradžioj domėjausi tik nuotraukų skrebinimu, vėliau susidomėjau mini albumais, dar kiek vėliau CD dėkliukais, o dabar ir atvirukai labai patinka :[dance3]: . O pradžioj galvojua, kad atvirukų tai jau man tikrai nereikės :mosking . Ir smulkmenas pradėjau nejučia visokias kaupti :doh : čia iš pakuiotės iškrenta kokia netikėta iškirsta detalė, kurios neturėjo būti, čia popieriukas koks įdomsnis ir pan. Viską dabar kaupiu :mosking . Tik bėda, kad bestebint jūsų mielosios padaytus grožius man kartais ryžto pritrūksta pačiai pradėti, nes jau atrodo kur jau čia pasiekti toookias aukštumas skrebinime :pink
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Diax » 2012 Spa 01 15:28

Esta, skrebinimu domiuosi apie metus, bet matau kaip naujokės merginos tobulėja (ir gana sparčiai) :[good2]: :wub: Čia, kaip sakoma, nedarysi - neišmoksi.

Nors yra ir antras kelias (kuriuo aš einu :D ). Pradžioj mažiau skrebinti, bet daugiau apžiūrinėti kitų darbus, tobulintis į technikas, kaupti priemones. Kai pradėjau skrebinti, vis sakiau sau (guodžiausi :D ), kad neturiu priemonių, todėl mano skrebukai tokie so so . Bet vėliau supratau, kad turint priemonių, dar nereiškia, kad skrebukas bus tobulas. Kai kurie mano pirmi skrebukai, kuriuos dariau įkvėpta entuziazmo, dar ir dabar man ir, svarbiausia, mano vyrui patinka :D (o jis dažnai į mano darbus žiūri skeptiškai :D ). Tiesiog reikia ne tik priemonių, bet ir idėjų, patirties (tai irgi LABAI svarbu). Bet negaliu meluoti, kad turint priemonių, darbas nepalengvėja :D - tuomet gali lengviau improvizuoti - dėlioji, pamatai, kad reikia paembosint - padarai, reikia kokio lipduko - turi, reikia išsikirsti formelę - kerti :[good2]:

Žodžiu, eksperimentuok, domėkis kitų darbais, pagal galimybes kaupk priemones ir tavo skrebukai bus tokie, kuriais dabar grožiesi :girl_in_love
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Esta » 2012 Spa 13 18:47

Sveiki,
pristatau Jūsų teismui savo pirmąjį skrebuką:
http://estacraft.blogspot.com/ (dar neišsiaiškinau kaip nuotrauką įkelti šiame forume)
Nusprendžiau su juo dalyvauti konkurse, drąsu :D . Tačiau šis skrebukas ir buvo didžioji paskata KURTI. Labai lauksiu Jūsų komentarų ir pataisymų. Priemonių nelabai turiu, tad sukausi su tuo ką turėjau :).
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2012 Spa 14 11:20

Esta rašė:Sveiki,
pristatau Jūsų teismui savo pirmąjį skrebuką:
http://estacraft.blogspot.com/ (dar neišsiaiškinau kaip nuotrauką įkelti šiame forume)
Nusprendžiau su juo dalyvauti konkurse, drąsu :D . Tačiau šis skrebukas ir buvo didžioji paskata KURTI. Labai lauksiu Jūsų komentarų ir pataisymų. Priemonių nelabai turiu, tad sukausi su tuo ką turėjau :).

Šaunuolė :girl_wink Man tai labai simpatiškas
Star
Brandus
Brandus

Standartinė ader » 2012 Spa 14 17:07

Esta, sveikinu su pirmuoju skrebuku. Sauniai pasidarbavai :[good2]:
kadangi darbeli ikelei i tema padekit:) jei nesupyksi pasakysiu keleta dalyku kurie krito i aki. Pirmiausia tai prisipazinsiu, kad ir mano pradzia buvo tokia-visko daug norisi sudeti, ir viskas isbarstyta. Kituose savo skrebukuose, elementus pasistenk sugruputi ir suristi tarpusavyje. Juk nebutinai reikia uzpildyti visa lapo plota. Galima nuotraukas, etiketes ar kitus dalykelius sugruputi per viduri, ar kampuose. Taip pat geriau yra kai elementai vienas su kitu susijungia o ne skraido po visa lapa. Tada lengviau suprasti apie ka skrebukas ir apziureti nuotraukas. :girl_wink
Man atrodo, kad azartas tave dabar pagaves-tai nesustok, ir greitai daryk kita skrebuka, ir taip po truputi istobulesi :) sekmes :dancegirl
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Esta » 2012 Spa 15 16:05

Ader, Star, Ačiū :[taip]: . Laukiu labai komentarų, nes esant visiškai žaliai skrebinime sunku kol kas susigaudyti :ax .Tad kuo daugiau sulauksiu pastebėjimų, tuo man bus lengviau :[dance3]:
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Esta » 2012 Lap 08 17:13

Labas,
pagaliau padariau savo antraji skrebuka. Niekaip su angelo sparnu nepavyko susitvarkyti. Gal ka patartumete? :ax

:hm nepavyko nuotrauku ikelti, raso: "nepavyko nustatyti paveikslelio matmenu" :doh
Reikes pasiaiskinti kame reikalas :hm

Tad ikeliu i bloga, nes labai noriu tobuleti skrebinant. O kuo daugiau skaitau, tuo maziau man pasitikejimo savo jegomis. Cia tiek visko reikia zinoti! :ax

http://estacraft.blogspot.com/2012/11/p ... parnu.html
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2012 Lap 08 17:27

Astule, mano tau patarimas, uztektu vienos nedideles plunksneles kur nors islindusios is uz nuotraukos. Jei nori butinai panaudoti sparno motyva, galima ji pastampuoti ant tagiuko, arba paieskoti kokio angeliuko kaip detalytes.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Esta » 2012 Lap 08 17:42

ader rašė:Astule, mano tau patarimas, uztektu vienos nedideles plunksneles kur nors islindusios is uz nuotraukos. Jei nori butinai panaudoti sparno motyva, galima ji pastampuoti ant tagiuko, arba paieskoti kokio angeliuko kaip detalytes.

Ačiū labai už patarimą :[taip]: . Man pačiai kažkaip nelimpa šis sparnas, o kaip padaryti geriau nesugalvoju :ax
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2012 Lap 08 17:56

Ader labai gerą patarimą davė :girl_wink Na arba jei labai labai to sparniuko norisi, tada pasieškok intenete, tikrai yra, kaip sparniukus išsikirpt, siluetą, gal kažkaip panaudotum- po nuotrauka ar panašiai... Nesijaudink tu labai- juk skrebukas yra tavo, tu jį darai kaip supranti. Dvidešimt penktas jau eisis kaip iš pypkės :girl_wink
Aš kiek varčiau, skaičiau, žiūrinėjau, supratau viena- yra tik patarimai kaip geriau žiūrisi, kaip išlaikyt spalvinę, teminę dermę. O fantazija yra tik tavo reikalas. Jų yra absoliučiai visokiausių. Ir labai puikių, ir nelabai. bet svarbiausia, kad pačiam kūrėjui tas darbas būtų mielas ir prie širdies. Juk skrebukai nebūtinai turi būt viešinami, gal žiūrėk koks intymus skrebukas nusės ramiai į albumą ir visai jo nesinorės jo niekam rodyti, nors jis tau bus begaliniai svarbus ir nuostabus :) Aš galvoju- nereikia čia susikaustyti taisyklėm pirmiausia. Svarbiausia, esmė- išlaisvinti savo fantaziją.
O ei ką ne taip pasakiau- specės manau tikrai pataisys :)
Star
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra