Rodyti turinį

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Standartinė Esta » 2012 Lap 26 19:05

Sveikos,
net nezinau kur rasyti, bet gal tiks ir cia :). Si karta atnesiau toki klausimeli: planuoju pasidovanoti kirtimo aparaciuka Sizixx su pradedanciojo rinkiniu. Ka patartumet papildomai prie tokio aparaciuko nusipirkti? :ax
Esta
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2012 Lap 26 20:05

Esta rašė:Sveikos,
net nezinau kur rasyti, bet gal tiks ir cia :). Si karta atnesiau toki klausimeli: planuoju pasidovanoti kirtimo aparaciuka Sizixx su pradedanciojo rinkiniu. Ka patartumet papildomai prie tokio aparaciuko nusipirkti? :ax

Žiūrint kiek gali leisti tam "pradedančiojo rinkiniui" :girl_wink pasidairyk embosinimo ir kirtimo plokštelių. Iš pradžių (aš taip irgi dariau, nors ir dabar ne kažin kas pas mane tų plokštelių), bet turbūt reiktų rinktis universalesnes, kad galėtum ir prie to, ir prie ano pabandyt paderint ;) Ir forume mergaitės parduoda pigiau, ir šiaip pasidairyt galima, yra nemažai už visokią kainą :ax Aš taip galvoju... O kurią būtent plokštelė pirkti- kažin ar kuri patartų, čia labai individualu- kas vienai neprilimpa, kita naudoja su pasimėgavimu :girl_wink
Star
Brandus
Brandus

Standartinė AngluM. » 2012 Lap 26 23:16

Esta rašė:Sveikos,

pirkau prie jo papildoma plokste plonoms (pvz marianne design craftables ar kaip ten ja :doh ) kirtimo formelems per spalvu namu parduotuve
AngluM.
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Detalyte » 2013 Sau 07 08:58

Sveiki, labai reikalinga pagalba nusipirkti kelis daiktelius. Gal galite kas nors padėti :ax Aš gaminu muilą ir mėgstu jį gražiai supakuoti, todėl labai reikėtų kelių daiktelių dėžučių gamybos palengvinimui :) Lietuvoje brangoka, gal galite kas nors patarti kur galima būtų nusipirkti lankstymo lentą, norėčiau kažko panašaus
http://shop.marthastewart.com/Martha-St ... 6FDKZS.htm
Taip pat reikėtų lentos pjaustymui, būtų smagu jeigu patartumėte ko dar reikėtų, kad palengvinti man dėžučių darymą :girl_wink
Bučiau dėkinga už bet kokią pagalbą :)
Detalyte
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2013 Sau 07 09:37

Detalyte rašė:Sveiki, labai reikalinga pagalba nusipirkti kelis daiktelius. Gal galite kas nors padėti :ax Aš gaminu muilą ir mėgstu jį gražiai supakuoti, todėl labai reikėtų kelių daiktelių dėžučių gamybos palengvinimui :) Lietuvoje brangoka, gal galite kas nors patarti kur galima būtų nusipirkti lankstymo lentą, norėčiau kažko panašaus
http://shop.marthastewart.com/Martha-St ... 6FDKZS.htm
Taip pat reikėtų lentos pjaustymui, būtų smagu jeigu patartumėte ko dar reikėtų, kad palengvinti man dėžučių darymą :girl_wink
Bučiau dėkinga už bet kokią pagalbą :)

Sveika, pabandyk čia pasiskaityti , gal ką gero aptiksi :girl_wink Bent jau informacijos viewtopic.php?f=34&t=38

Šio forumo temoje- "jei neturi kietų įrankių", prie išradingų skrebukių dirbtuvių :girl_wink Ten gali rasti ir dėžučių schemų ir tt :)
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Detalyte » 2013 Sau 07 10:06

Labai ačiū už nuorodėlę, bet tas ir yra, kad jau noriu nusipirkti specialius įrankius šitam reikalui, nes mėgėjiškai jau prigaminau nemažai :ax . Pribrendo reikalas palengvinti sau darbą :). Nemažai laiko praleidau ieškodama šių įrankių ir pasimečiau, todėl nusprendžiau paprašyti pagalbos tų žmonių, kurie tame gyvena :ax . Mano aistra yra muilo gamyba, tiesiog norisi visumos, todėl ir stengiuosi savo muiliukams pagaminti "namučius" :) Noriu nusipirkti už geriausią kainą pjaustymo, lankstymo lentą, gal net ir giljotiną, peiliukus :hm . Gruodžio mėnesį padariau apie 100 dėžučių, turėdama liniuotę ir žirkles, tai patikėkit :doh dabar labai noriu palengvinti ir pagražinti savo darbą :girl_wink Busiu labai dėkinga :)
Detalyte
Naujokas
Naujokas

Standartinė Star » 2013 Sau 07 10:10

Detalyte rašė:Labai ačiū už nuorodėlę, bet tas ir yra, kad jau noriu nusipirkti specialius įrankius šitam reikalui, nes mėgėjiškai jau prigaminau nemažai :ax .

Tarp tų temų tikrai kažkur (tiksliai dabar nepamenu), mergaitės diskutavo ir aie lankstymo lentas, pjaustymo ir panašiai :girl_wink Užmesk akį, tikrai rasi ten visokių patarimų tuo klausimu.
Bet jos gal ir čia parašyts. Aš tokių daiktų neturiu kol kas. Bet siunčiasi juos ir iš ebay, kiek žinau :girl_wink
Star
Brandus
Brandus

Standartinė agee » 2013 Sau 07 10:36

Detalyte, dauguma merginų Martha Stewart lankstymo lentas pirko iš Lenkijos www.scrap.com.pl. ten kainos geresnės nei Lietuviškose parduotuvėse. Tik tiek, kad dabar berods šios lentos ten nėra.
Giljotinas ar pjaustykles dauguma pirko iš UK http://www.craftsuperstore.co.uk/produc ... 12&all=all, bet ir čia šiuo metu nieko gero nebėra likę. Dar šioje parduotuvėje yra lankstymo lentų http://www.craftsuperstore.co.uk/Paperc ... Tools.html.

Aš asmeniškai turiu scor pal (centimetrinę) lankstymo lentą bei Martha Stewart lankstymo lentą. Labiau patinka ir dažniau naudoju scor pal. MS išsitraukiu, kai vokus noriu lankstyt.
Dėl popieriaus pjaustymo, tai labiau patarčiau gal giljotiną pirkt, nes dėžutes vis viena iš storesnio popieriaus būna, tai pjaustyklės peiliukai gali greit atšipt, reiks dažnai naujus keisti. O giljotina neatšimpa. Beje, aš irgi darau dėžutes muilui, tai popierių pjaustau liniuotės ir peiliuko pagalba, kadangi perku didelį kartono lapą (A1), kuris į giljotiną, žinoma, netelpa :girl_wink
Vartotojo avataras
agee
Brandus
Brandus

Standartinė Sypseniki » 2013 Sau 07 10:41

is scrap.cop lentas reikia uzsakineti is listos isankstiniu uzsakymu ir kaina jos paskutini kart maciau 99zl buvo. man tai ji visad po ranka ir visad yra idarbinta, tad nesigailiu isigijus :)
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Detalyte » 2013 Sau 07 11:02

Kažkaip neradau tam puslapiuke, gal nėra šiuo metu? :hm
Detalyte
Naujokas
Naujokas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra