Rodyti turinį

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)- II

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Standartinė Diax » 2013 Sau 10 17:38

Nors esu nebe naujokė, bet manau, kad šis skyrelis mano klausimui tinkamiausias :D

Įdomu išgirsti kuo daugiau nuomonių - ar dažniausiai skrebinate (ypač aktualu sužinoti apie tradicinius skrebukus, nors tai gali būti ir atvirukai ir kt.) pagal susirastas schemas arba kažkokiam konkursui; ar tiesiog iš galvos.

Matau, kad mano darbai (kaip ir skrebinimo priemonės :D ) tik stovi ir kaupiasi - sunkiai juda į priekį, o norų suskrebinti tą ir aną tik daugėja, bet viskas guli tik mano galvoje.
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Star » 2013 Sau 11 00:51

Diax rašė:Nors esu nebe naujokė, bet manau, kad šis skyrelis mano klausimui tinkamiausias :D

Įdomu išgirsti kuo daugiau nuomonių - ar dažniausiai skrebinate (ypač aktualu sužinoti apie tradicinius skrebukus, nors tai gali būti ir atvirukai ir kt.) pagal susirastas schemas arba kažkokiam konkursui; ar tiesiog iš galvos.

Matau, kad mano darbai (kaip ir skrebinimo priemonės :D ) tik stovi ir kaupiasi - sunkiai juda į priekį, o norų suskrebinti tą ir aną tik daugėja, bet viskas guli tik mano galvoje.

:sutinku :sutinku :sutinku :D Net neturiu ką pridurt. Nebent kad atvirutes ir kitokius dalykus darau iš galvos, o skrebukus, kol kas jų minimaliai, tai pagal schemas konkursines, nes taip lengviau susiimti ir padaryti. O visa kita ir surašei :mosking
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Puskis » 2013 Sau 11 08:32

Dazniausiai pagal kazkoki pavyzdi, tiksliau liftinu. Tiesiog pastoviai issiaugoju man patinkanciusdarbus, o kai noriu srebint juos perziuriu ir taip atradusi viena ar du patinkancius sedu kazka daryt, aisku daznai nuklysti nuo pradinio varainto, bet taip bent jau kazka padarai :)
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2013 Sau 11 09:08

Puskis rašė:Dazniausiai pagal kazkoki pavyzdi, tiksliau liftinu. Tiesiog pastoviai issiaugoju man patinkanciusdarbus, o kai noriu srebint juos perziuriu ir taip atradusi viena ar du patinkancius sedu kazka daryt, aisku daznai nuklysti nuo pradinio varainto, bet taip bent jau kazka padarai :)

Prašau man, nesusipratėlei, paaiškinto žodžio liftinti prasmę :mosking - ar tai visos schemos nusižiūrėjimas, ar paties principo. Kaip kokią atvirutę pvz- Kai žiūrinėjuos koks lankstymas, kažkokių detalių panaudojimas- tai, kaip suprantu, nėra tas liftinimas ar kaip čia? :girl_blush
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Diax » 2013 Sau 11 10:41

Star, liftinimas, tai kai randi kažkokį pavyzdį ir bandai pati panašiai padaryti. Bet kadangi neturi identiškų medžiagų, kurios buvo panaudotos pavyzdyje, arba, kalbant apie skrebukus, nuotraukos spalvos diktuoja kitas spalvas ir detalių pasirinkimą, o dar gi - norisi kažką pridėti iš savęs; rezultate gaunasi visai kitoks skrebukas, nei tas, nuo kurio liftinai :girl_wink
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)- II

Standartinė Agneja » 2013 Sau 11 11:12

Man dazniausiai padeda schemos, ziurineju jas ir tada arba savaip paverciu, arba identiskai pagal schema darau ;) Ir aisku, jeigu labai jau didelis ikvepimas, o minciu nulis - tada dairausi i konkursus arba liftinu ;)
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)- II

Standartinė Star » 2013 Sau 11 12:45

Tai liftinti yra švelniai tariant, nusižiūrėti :mosking viską? Atseit kaip plagiatas tik kitu vardu? :mosking
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Agneja » 2013 Sau 11 13:03

Star, jau cia kaip iseina...galima sakyt, kad taip, taciau tai ne visiskas plagiatas - nes identisko tu niekaip nepadarytum, vistiek skirsis nuotrauka ir popieriai, bet bendras vaizdas gali buti labai panasus :girl_wink
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Diax » 2013 Sau 11 14:17

Specialiai pažiūrėjau angloną - viena iš "lift" reikšmių - nuplagijuoti; bet pvz. "lift up" reikšmė - įkvėpti (nežinau ar perkeltine ar tiesiogine).

Star, lietuvaitės tikrai nėra tos, kurios pirmos pradėjo liftinti skrebukus, juk žodis angliškas :) Daug kas liftina ir tai nėra nusikaltimas, nes kaip jau ir minėta - galutiniame rezultate vis tiek gauname skirtingą rezultatą :girl_wink
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Star » 2013 Sau 11 15:30

Tai va, esmė dabar aiški :[good2]:
Tai taip, labai sunku būtų nukopijuoti tip top. Bet turbūt yra kas bando tai daryti :hm Juk visko pasitaiko. Aišku, čia toks dalykas, kad jis tik asmeninį estetinį pasitenkinimą suteikia, ir nukopintas matyt labai kažkokios didelės moralinės nei tuo labiau finansinės žalos niekam nepadarytų :) Na čia šiaip, pamąstymai tokie.

O kad idėjų gausybė ir ko gero, visos esam kažką paliftinusios :D tai be abejonės :)
Star
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra