Rodyti turinį

Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)- II

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Re: Pirmoji pagalba - dar tik pradėjau skrebinti, padėkit :)

Standartinė Zazaiza » 2015 Vas 06 15:02

Na taip, bet gyvenu ne Lietuvoj, tai norisi paciai pasidaryt, nes susipirkau nemazai priemoniu, dabar laukiu kirtimo aparato :) laabai noriu pradeti :) tik truputi laiko truksta nes turiu 3 men vaikiuka :D
Zazaiza
Naujokas
Naujokas

Standartinė Zazaiza » 2015 Vas 09 19:03

Nusipirkau giljotina taciau perejo us matosi pradžioj tokiu liekaneliu nežinau kaip pavadint, lyg norėtųsi nušlifuoti ta pjovimo linija kad butų tobulai :) ar yra koks būdas ar bandyt pirštais užmaskuot ir palyginti?
Zazaiza
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2015 Vas 10 10:45

giljotina turi pjauti idealiai lygiai. Arba neprispaudei peilio tinkamai arba giljotina nekokybiska. negali buti jokiu 'liekaneliu"
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Jovita » 2015 Kov 27 23:45

Labas vakaras :) esu naujokė skrebinime, tačiau labai užsidegusi, nes galiausiai pradedu atrasti pati save :) :girl_blush tačiau kaip ir kiekvienas pradedantis susiduriu su nežinomybe ir kylančiais klausimais, gal kuri/kuris galės pagelbėti :) Turiu kirtimo mašiną ir kelias kirtimo formeles ir man iškilo klausimas, kaip jūs iškertate tarkim jau sumaketuotą apskritimą? Kaip atitaikote, kad tiksliai iškirstumėte? :) bent pas mane mašinoje formelė dedasi peiliukais į viršų, ant jos lapas, tai ir galvoju ar čia su kiekvienu apskritimu bus didelio vargo:)? Iš karto dėkoju už atsakymą :girl_wink
Jovita
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2015 Kov 28 10:07

Dėk ašmenim į apačią. Arba pritvirtink popieriu prie formeles su washi .
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Jovita » 2015 Kov 28 13:36

o kas yra tas washi? :girl_blush o nesusigadins ta pagrindinė plokštelė, ar po apačia dar kažką reikia pasikišti?:) atleiskit galbūt už kvailus klausimus :doh
Jovita
Naujokas
Naujokas

Standartinė tiavita » 2015 Kov 28 18:21

washi tai dekoruota lipni juostele, gali naudoti ir paprasta popierine lipnia juostele, ji lengvai nusiklijuoja ir nelieka zymiu, bet to pakanka, kad islaikytu kirtimo formele ant popieriaus toje vietoje, kur reikia :)
Vartotojo avataras
tiavita
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Jovita » 2015 Kov 29 15:52

Ačiū labai :girl_in_love , išbandysiu, kaip tik turiu tos juostelės, tik nežinojau kip vadinama :D
Jovita
Naujokas
Naujokas

Standartinė nicenice » 2015 Rgp 18 17:33

Sveiki,
padėkit iš man žaliuokei. mirtinai užsimaniau padaryti albumą su senelių nuotraukomis. Perskaičiau daug temų, bet iki galo man neaišku, koks popierius yra tinkamas albumo pagrindui? ar tik toks?
http://www.uhkgallery.pl/index.php?p321 ... kraft-200g
Ar ir raštuotas bet kuris iš šitų http://www.uhkgallery.pl/index.php?k92,kolekcje-2015
Būsiu širdingai dėkinga už patarimą.
ir dabar neberandu, kažkurioje temoje mačiau parduodant antspaudukus siuvimo tema, gal dar kas turite nebereikalingų parduoti tiks adatos, antpirštis, žirklės ir pan. ačiū :[taip]:
nicenice
Naujokas
Naujokas

Standartinė Diax » 2015 Rgp 18 20:43

nicenice rašė:Sveiki,
padėkit iš man žaliuokei. mirtinai užsimaniau padaryti albumą su senelių nuotraukomis. Perskaičiau daug temų, bet iki galo man neaišku, koks popierius yra tinkamas albumo pagrindui? ar tik toks?
http://www.uhkgallery.pl/index.php?p321 ... kraft-200g
Ar ir raštuotas bet kuris iš šitų http://www.uhkgallery.pl/index.php?k92,kolekcje-2015
Būsiu širdingai dėkinga už patarimą.
ir dabar neberandu, kažkurioje temoje mačiau parduodant antspaudukus siuvimo tema, gal dar kas turite nebereikalingų parduoti tiks adatos, antpirštis, žirklės ir pan. ačiū :[taip]:

O kokia albumo vizija? Dekoruotas tik viršelis ar ir albumo lapai, visi ar tik kai kurie? Pagrindui popierių galima įsigyti is popieriumi prekiaujančių parduotuvių, pvz. kaip Kaune Popieriaus salonas.
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra