Rodyti turinį

Padėkite susirinkti konkrečius įrankius

Prisistatymas, patarimai, pagalba

Moderatoriai: vavka, kristi

Forumo taisyklės
    Sveiki, mieli naujokai!
Sveikiname atvykus į skrebinimo forumą/namus,
kviečiame prisijungti bei prisistatyti!
Čia visi pradedantys ir "žali", tad nebijokite demonstruoti savo darbelių, užduoti klausimų ar pasirodyti kvailai.
Visi čia kažkada buvo naujokai, tad tikrai rasite kas Jums padės ir patars ;)

Scrapping.lt komanda

Padėkite susirinkti konkrečius įrankius

Standartinė fotoandrius » 2014 Rgp 11 14:01

Sveiki, šiaip jaučiuosi įnėręs ne į savo nišą, bet reikalas tame, kad man reikia įrankių skrebinimui (Konkrečiai CD/DVD dėklų gamybai). Reikalas tame, kad tokiems dėklams išleidžiu gana nemažai pinigų, už kurią tikrai išeitų man visi įrankiai ir juos galėčiau pasidaryti pats, juolab artėjant žiemai turėsiu begalę laisvo laiko kūrybai.

Tas "must have" naujoko sąrašas yra gan skurdus. Mane kokrečiai domina formų mašinėlė ir formelės bei popieriaus lenkimo prietaisas.

Tie sizzix po 500 lt yra viskas aišku, bet gal yra kokia nors pigesnė alternatyva (Skalbimo mašinos "Ryga" gręžtuvas netinka :))?

Norisi pradžioje nusipirkti ta mašinėlę ir popieriui lankstyti prietaisą. Būčiau dėkingas už rekomendacijas ir prašau atleidimo už kvailus klausimus :)

Pagarbiai,
A

P.s. Gal kas turit naudotą mašinėlę?
fotoandrius
Naujokas
Naujokas

Re: Padėkite susirinkti konkrečius įrankius

Standartinė kristuze5 » 2014 Rgp 11 16:31

jei turi galimybe pirkti is ebejaus tai tikrai pigiau galima nusipirkti as nauja sizzix nugriebiau uz 50 svaru :))) naudota galima ir pigiau nusipirkti bet reikia dalyvauti akcione ir sekti skelbimus :)
kristuze5
Naujokas
Naujokas

Standartinė Diax » 2014 Rgp 11 17:41

Pigiau kirtimo mašinėlę galima įsigyti iš šios parduotuvės - CraftSuperstore (tik matau, kad pasikeitus parduotuvės savininkams, pasikeitė ir pristatymo tarifai :hm taigi, tektų susimokėti 19.95 svarų pristatymo mokestį). Rygos aparatas tiktų tik embosinimui (reljefo išspaudimui ant popieriaus), bet ne kirtimui.

Pats paprasčiausias lenkimo linijos įrankis - plastikinis plastilino peiliukas ir liniuotė :girl_wink Nors idealios linijos, manau, nepavyktų padaryti... Gal klystu... Nebandžiau.

Giljotina irgi reikalingas įrankis :girl_wink Gaminant atvirukus, CD dėkliukus, albumus ir kt. be jos sunkoka išsiversti :)
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2014 Rgp 11 21:31

fotoandrius rašė:Sveiki, šiaip jaučiuosi įnėręs ne į savo nišą, bet reikalas tame, kad man reikia įrankių skrebinimui (Konkrečiai CD/DVD dėklų gamybai). Reikalas tame, kad tokiems dėklams išleidžiu gana nemažai pinigų, už kurią tikrai išeitų man visi įrankiai ir juos galėčiau pasidaryti pats, juolab artėjant žiemai turėsiu begalę laisvo laiko kūrybai.

Tas "must have" naujoko sąrašas yra gan skurdus. Mane kokrečiai domina formų mašinėlė ir formelės bei popieriaus lenkimo prietaisas.

Tie sizzix po 500 lt yra viskas aišku, bet gal yra kokia nors pigesnė alternatyva (Skalbimo mašinos "Ryga" gręžtuvas netinka :))?

Norisi pradžioje nusipirkti ta mašinėlę ir popieriui lankstyti prietaisą. Būčiau dėkingas už rekomendacijas ir prašau atleidimo už kvailus klausimus :)

Pagarbiai,
A
P.s. Gal kas turit naudotą mašinėlę?

pigesniu alternatyvu pasidairti reiktu namuose , vis kita..... deja brangu.... 2mo5pow , kaip supratau aparaciuka jau nusiziurejai, tik reiktu pigesnio pasimedzioti (laiko medzioklei greitai turesi... :) ), lankstymo lenta tikrai praverstu, giljotina geras dalykas, nors as asmeniskai jau isigudrinau daug lapu vienu metu pjaustyti skiautiniam skirtu rutuliniu peiliuku :irnesakyk , aisku pasipraktikuoti tikrai reiktu nemazai , nes visuomet rizikuojama diiideliu popieriaus kiekiu vienu metu :doh , o jis pakankamai brangus :ax . dar toks daigciukas tikrai praverstu bone folder ir zinoma butinas pjaustymui skirtas kilimelis, na kad baldai namuose nenukentetu :mosking visa tai ka parekomendavau esu isbandzius ir man puikiai tinka :girl_wink
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė fotoandrius » 2014 Rgp 12 08:53

O galite konkrečių modelių nuorodas iš LTU el. parduotuvių sumesti?
fotoandrius
Naujokas
Naujokas

Standartinė fotoandrius » 2014 Rgp 12 15:31

O kirtimo aparatui šitam bereikia tik kirtimo formelių ane? Kokio storio kartoną rekomenduotumėt CD dėklams?
fotoandrius
Naujokas
Naujokas

Standartinė kristi » 2014 Rgp 12 20:41

Merginos suteikė labai daug informacijos. Belieka jums tik dar pasiskaitinėti senesnes temeles ir tikrai rasite atsakymus į savo klausimus :girl_wink O dėl kirtimo aparato kreipkitės pas pardavėją jis jums viską sukomplektuos ir nereikės jums kvaršinti galvos. Žinoma jis ir pakonsultuos kaip naudotis tuo aparatu jei to jums reikia.Bet tokios info pilna yotubėje. Skirkite nors šiek tiek laiko tam ir viskas bus jums aišku :ax
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Assol » 2014 Rgp 12 21:10

kristi rašė:Merginos suteikė labai daug informacijos. Belieka jums tik dar pasiskaitinėti senesnes temeles ir tikrai rasite atsakymus į savo klausimus :girl_wink O dėl kirtimo aparato kreipkitės pas pardavėją jis jums viską sukomplektuos ir nereikės jums kvaršinti galvos. Žinoma jis ir pakonsultuos kaip naudotis tuo aparatu jei to jums reikia.Bet tokios info pilna yotubėje. Skirkite nors šiek tiek laiko tam ir viskas bus jums aišku :ax

:sutinku

Ir dar norėčiau pridurti. Pasak jūsų dėkliukai kainuoja nemažai. Ar nesusimąstėt, kodėl? Ogi būtent dėl to, kad nei vienai iš mūsų nebuvo duotas "receptas" - kaip, kokiom priemonėm viskas padaroma, iš kur ką gauti ir pan. Visos čia bandė, gadino, metė lauk, nemiegojo naktim, kankinamos abejonių ir kūrybinių kančių :[taip]: Tiems bandymams ir tobulėjimui išleista nemažai pinigų, išeikvota marios laiko, investuota iš šeimos biudžeto į brangias priemones, dažniausiai atsisakant naujų batelių ar suknelės. Būtent todėl tai, kas sukuriama ir padaroma kainuoja... sakyčiau net per mažai.
Bet jūs bandykit, investuokit, kurkit, gadinkit ir tik po to gautas rezultatas džiugins, tik po to, galėsit pasakyti, kas labiau apsimoka - pasidaryti pačiam, ar užsisakyti :girl_wink .
Vartotojo avataras
Assol
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Diax » 2014 Rgp 19 10:57

Jei yra galimybė, geriau giljotina ir lankstymo lenta. Bet pradžioje užtektų pjaustyklės (kol atšips peiliukas).

Aš pradžioje pirkau štai tokią pjaustyklę, kuri turi lenkimo linijos peiliuką. Dabar lenkimo linijai išgauti jos man pakanka. Bet popierių pjauna negražiai - reiktų keisti peiliuką, o čia investicijų daug, nes peiliukus reikia keisti pakankamai dažnai. Todėl geriausias variantas patogiai pjaustyti popierių - giljotina.
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Naujokų skyrelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra