Rodyti turinį

Noriu pasidžiaugti, jokių patarimų

Tradicinio SB kūrėjai ir jų darbai

Moderatoriai: Linutukas, vavka

Forumo taisyklės
    :)
Šis forumas skirtas tik Tradiciniam SB.
Čia rodysimės mūsų sukurtus skrebukus,
dalinsimės idėjomis, mokysimės,
klausinėsime, aptarsime, padėsime vieni kitiems.

Re: Rodomės darbelius

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 13 08:52

Pradedu irgi rodytis, ka sukuriau nuo forumo atsidarymo ;)
Paveikslėlis
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 13 23:31

Aciu!!! Mano tetis visai susilyde, prase atsiust didele nuotrauka, mat nori ir y darba nusitemt :lol:
Sakele pirkau interjero parduotuvej, kadangi jinai storoka, tai teko visa blogaja puse nudrozti su skalpeliu, kad galeciau bent jau su krokodilu susegti. Veik visos darbelyje panaudotos juosteles yra pirktos LT. Man tokius apkrautus darbelius kazkodeltais patinka daryti savaitgaliais. O kadangi paskutinieji savaitgaliai praejo isvykose, tai sukurpiau kelis greitukus.
Mane uzkrete kai kieno darbeliai ant juodo popieriaus, tai ir as pabandziau. Pribaigiau viena suskalbta silkine pagalvele :lol:
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Daugiau naujo sy menesy neturiu, bet gal siandiena uzbaigsiu vakar pradeta :P
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Rgp 14 16:29

Agnuže, puikus darbelis..labai patnka tas apipaišaliojimas ir visa visuma :mrgreen:
Tosk, super darbeliai..čia kaip supratau į mano daržą akmenuką mestelėjai :lol: labai fainiai ant juodo gavosi..jaučiu gyvai dar gražiau, atsiskleidžia šilko žvilgėjimas ;)
aš realiai neturiu ko idėt, nes mano paskuitinis darbukas, tai konkursinis, bet gal nematėt..
Paveikslėlis
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 15 18:41

Mano vakarykstis...
Paveikslėlis
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Agneja » 2009 Rgp 16 10:47

kokia grazi dama ;) tikra princese :!:
mano sios savaites, liftintas
Paveikslėlis
cia truputi aprasiau kaip dariau ir originala ikeliau http://agneja.blogspot.com
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 16 18:34

Agneja labai grazu, toks tikras berniukiskas. Reiks paspoksot bloge is arciau ;)
Linutukai laukiam laukiam tavuju :P

Siandieninis dvigubas. Cia kai buvom vilku parke, panaudojau bukleciuka ir biletukus..
Paveikslėlis
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Rgp 17 21:13

Tosk, superiniai darbukai, ale pirmajam biški šviesumo trūksta(čia apie fotografavimą) :mrgreen:
antras irgi labai patiko..bet toooookia mažytė foto, kad sunku ką ir įžiūrėt..dabar pagalvojau, kad forume labai apribotas nuotraukos dydis..gana didelis vargas norint įdėt..reikia kažkam kažkur pasibelst apie tai :lol:
Agnėja, tavasis irgi gražuoliukas..super žvaigždutės..ir tox paprastas tuo pačiu ir daug pasakantis..labai liux gavosi..

tiesa, dabar aš pagalvojau..o kaip tiksliai žinot į kurią temuke dėt savo darbuka..na tradicinis stilius gana daug aprėpia taip pat kaip ir minimalistis ar dar kiti..ar nereiktu pagalvot kaip juos rūšiuot :?: čia aš iškėliau tokia dilemą, kuri mane kankina :mrgreen:
Loriete, tavo darbuką jau išgyriau, bet ir čia pagirsiu..super gražu..ir labai romantiška :super

niu ir paskutinis mano darbukas..tox greitukas :super
Paveikslėlis
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Agnužė » 2009 Rgp 18 07:06

Puikūs darbukai visų :!: ;)
Josephin, aš Stilių skyrelyje padariusi tokią viewtopic.php?f=91&t=65 temą įvairiems pasitarimams, galima ten diskutuoti, kur kokį darbelį dėti, gal geriau išmanančios patars :)
Vartotojo avataras
Agnužė
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė justess22 » 2009 Rgp 18 09:14

toooookia mažytė foto, kad sunku ką ir įžiūrėt..dabar pagalvojau, kad forume labai apribotas nuotraukos dydis..gana didelis vargas norint įdėt..

o man atrodo, kad tikrai nesunku per laikinas talpyklas įkelt nuotraulėkes ;) reikia tik priprasti :) Galima juk dėti mažas foto, kurios pasididina kad ir iki 2Mb, jei tik noras yra :super

Beje, darbelių grožis tai pasakiškas :!:
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Josephin » 2009 Rgp 18 12:38

Josephin, oi kaip man patinka tavo darbeliai! Ir sitas ne isimtis! Taip pagalvojau, kad man is taves reiketu pasimokyti minimalistinius daryti o tai as pradedu minimalistini, o pabaigiu...kaip visada su DAUG gelyciu

ačiūkas..tai dabar pagalvojau, kad man šita darbuką reikėjo dėt prie minimalistinių ane :lol: nėr čia ką mokytis..mes visos turim savo gyslelę ir ji viską įtakoja :mrgreen:

Justess, nepyk, kad paburbėjau :lol: kai nori viską gali..ale tinginys tox vrėdnas dalykas :lol:
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Tradicinis SB

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra