Rodyti turinį

Įvairios technnikos - kaip tai padaryti?

Kaip ir ką padaryti, sukurti ir kuriant sutaupyti

Moderatoriai: Linutukas, vavka, lawrute

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai pasitaiko, kad žiūrėdami į kokį skrebuką, nesuprantame, kaip jis ar tik detalė padaryta,
kokia technika naudota, kaip sulankstytas, ar kaip nuplėštas, kaip priklijuotas, ar kaip susluoksniuotas...
Štai čia visos išradingosios skrebukės ir dalinsis patirtimi bei žiniomis kaip išradingai,
žingsnis po žingsnio ar suvalkietiškai taupant sukurti skrebukus ar detales jiems.

Prisijunk ir pasidalink savomis gudrybėmis!!!

Įvairios technnikos - kaip tai padaryti?

Standartinė miele » 2009 Rgp 27 13:54

Sveiki.

Gal galite padėti suprasti, kaip šiame darbe padarytas tas ratas ( :?: )/rėmas ( :?: )/pamatas ( :?: ) aplink nuotrauką?

Paveikslėlis

Šaltinis
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Re: Kaip tai padaryti?

Standartinė Agneja » 2009 Rgp 27 15:19

man atrodo cia yra digital variantas :roll: reiktu kad mergaites ismanacios visas fotosopo gudrybes pasiziuretu ;)
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2009 Rgp 27 16:06

sutinku su Agneja, sis yra skaitneminis, bet galima juk ir ranka atsiuti krastus, Prisidaryk skyluciu ir siuk ;) arba siuvimo masina nusiuk, bet siunant siuvimo masina galima naudoti tik plonus siulus, tai silpnai matosi :), dar buna pirkti tokiu rub-on, o ir stampukai parsiduoda imituojantys yvairias siules ;)
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė miele » 2009 Rgp 27 16:10

ne ne ne :) aš ne apie apsiuvimą kalbu, o apie tą baltą dėmę, bet kai jūs pasakėt, tai spėju čia visas visas darbelis skaitmeninis, taip?
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2009 Rgp 27 16:12

aaaaaaaaaaaaa :mosking tai toki efekta gali bandyti isgauti su gerokai praskiestais akriliniais dazias, bet manau kad popierisu susibanguos , arba gali ant kokio lapo prikleckinti dazu, paskui ta kleckuota lapa uzdeti tau reikiamoje vietoje ir turetu kaskas panasaus gaitis, na dauguma mokykloje taip drugelius darydavo per dailes pamokas
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Rgs 05 14:48

miele gali pabandyt su praskiestu balikliu..nerealiai gaunasi ant tamsaus kartono..manau cia tiesiog digital variantas tokios demes..
paprasciausiai reikia arbatini sauksteli baliklio praskiest su trimis sauksteliais vandens ir paskui su taptuku pavarinet ant tamsaus kartono..palauk kelias sekundes ir vualia..isbalimas ;) gaima ir paslaktyt ir katik nori 8-)
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė justess22 » 2009 Rgs 05 15:10

Su balikliu tikrai labai įdomių efektų galima išgauti - ir ant kiekvieno popieriaus skirtingai ;) Tačiau nežinau, kiek tas popieriukas, paveiktas baliklio, atlaiko...jei kokiam atvirukui, tai gal ir nieko, bet jei skrebukui, tai bijau, kad po metų kitų gali pasireikšti kokie nepageidaujami šalutiniai efektai. Aš su balikliu nemažai esu prisižaidus dar studijų laikais dailės akademijoj, tai ne visi darbeliai dabar atrodo taip, kaip ką tik padaryti... kai kurie visai nepasikeitė, o kai kurie išbalintose vietose pakeitė spalvą, popierius tapo labai trapus. Tikrai nenoriu atgrasinti nuo eksperimentų, tik gal siūlyčiau gerai pagalvoti, ar tiks tokia technika ilgalaikiams darbams :idea:
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Re: "Žingsnis po žingsnio" iš viso pasaulio

Standartinė Agnužė » 2009 Spa 14 06:29

Vartotojo avataras
Agnužė
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė miele » 2009 Lap 06 12:06

Merinos :) Ir vėl aš su klausimu "Kaip tai padaryti?" Šįkart suviliojo gražios raidės :lol: Jos ("Breath") tokios buvo ar kažkaip padarytos?

http://www.twopeasinabucket.com/pg.asp? ... id=1548517
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė Agneja » 2009 Lap 06 13:29

manau, kad tokios galejo buti :roll:
bet jeigu as pabandyciau daryt, tai daryciau kazkaip taip - nudazyciau baltais dazais kartonines raides, tada uzklijuociau laikrasciu, tada kai klijai nudziutu, vietomis apiplesyciau ir dar gal nulakuociau....kazkaip panasiai turetu gautis :super
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Išradingų skrebukių dirbtuvės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra