Rodyti turinį

Nebijančioms: Acid-free, ligning-free, photo safe, archival.

Kaip ir ką padaryti, sukurti ir kuriant sutaupyti

Moderatoriai: Linutukas, vavka, lawrute

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai pasitaiko, kad žiūrėdami į kokį skrebuką, nesuprantame, kaip jis ar tik detalė padaryta,
kokia technika naudota, kaip sulankstytas, ar kaip nuplėštas, kaip priklijuotas, ar kaip susluoksniuotas...
Štai čia visos išradingosios skrebukės ir dalinsis patirtimi bei žiniomis kaip išradingai,
žingsnis po žingsnio ar suvalkietiškai taupant sukurti skrebukus ar detales jiems.

Prisijunk ir pasidalink savomis gudrybėmis!!!

Re: Nebijančioms: Acid-free, ligning-free, photo safe, archival.

Standartinė lemurka » 2009 Rgp 13 10:25

Agnuze,maciau JYSK'e ir Thomas Philips'e ir Tiimari. Daug kur ju yra (nors kaip sakoma, Merfio desnis,kai tau reik,niekur nerandi :lol: )
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė Agnužė » 2009 Rgp 13 10:43

Ačiū, lemurka, kai būsiu tuose taškuose, reikės pažiūrėti Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agnužė
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Citrina » 2009 Rgp 13 11:35

Galima pasidairyti po reklamines brošiūras, žurnaliukus ir panašiai - įvairių teminių paveiksliukų galima rasti (gėlyčių, naujametinių žaisliukų, eglučių, vaikų veidukų, širdelių per Valentino dieną ir t.t.)...
Citrina
Naujokas
Naujokas

Standartinė Agneja » 2009 Rgp 13 12:07

Man dar labai gražu tos popierinės apvalios karpytais kraštais servetėlės, kur lawrutė kažkada rodė. Gal kuri užmatėt pirkti?

maciau dar IKI yra pirkti ;)
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Agnužė » 2009 Rgp 13 13:31

Net gėda pasidarė, kad visur yra, o aš nemačiau niekur kaip kokia tundra :lol: Akis prasikrapštyt gal reik Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agnužė
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė kristi » 2009 Rgp 13 17:56

Paveikslėlis
Štai kokių servetėlių radau pirkti iki parduotuvėje. Kitą kartą reikės prasisukti bazėse. Ten visuomet kažko panašaus galima rasti vienkartinių indelių ir maišelių skyriuose ;)
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Linutukas » 2009 Rgs 09 22:46

sios dienos radiniai, maksimoje gelytes ant tokio ilgo koto buvo :lol: aisku fotkinau po to kai nulaupiau :lol:
ir Thomas Philips'e radau tokius rasiklius raso labai graziai, spalvu 10, pelikan firmos, pamirsau kaina :roll: , bet pamenu kad buvo maziau nei 10lt :lol:
PaveikslėlisPaveikslėlis
skrebinimas, skrebukas, skrebukė, skrebinti, skrebinis Paveikslėlis

Mano skrebukai
Vartotojo avataras
Linutukas
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Agneja » 2009 Spa 04 14:54

as va kokia stora knygele siandien kuistuke radau, tik 5lt, o natu visa galybe :) kazin ar panaudosiu kiek, bet juk reikia turet :mrgreen:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė lawrute » 2009 Spa 04 19:05

bet jau kokia grazi ;) labai labai :) as irgi turiu prisidejus knyguciu, zodyna toky bet su natomis neturiu, vis dar ieskau... kadangi mano pirktos knygos dar nera tokios senos, tai as gudravau :) kai mes isvaziavom atostogoms (menesiui) tai vos savo scrapo kambariuko grindis isklojau lapais is tu knyguciu, palanges :) kad gautu kuo daugiau saules ir paruduotu ;) bet dar irgi niekur nepanaudojau... :roll:
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė Eglu » 2009 Spa 04 21:55

Siandien ryte kaip tik perskaiciau sia tema, ir vakare buvau uzsukus i Panorama. Ten buvau Office1, tai maciau ale chipboad'u, tokiu kaip Linutuke rode (gelytes), dar is tos serijos maciau suniukus ir juros gyvunelius, tada dar yra trafaretai su visokiais paveiksliukais(gelytemis, visciukais, juros gyvuneliais ir pan.tame tarpe ir raidynas), kaina berods 5.99LT ar tai 6.99Lt.
Labai nebloga parduotuvyte Panoramoje yra Timari (prie sarmos netoli), ten yra visokiu nieku, yra chipboard'ai raidziu, visokiu rub-on'u, scrapbooking'o kit'u, popieriaus ir visokiu nesamoniu, verta uzsukti, beje ir nebrangu, ten isigyjau raidynus po 4.99Lt, o office1 siandien nusipirkau panasius rasiklius i Linutuko tik, kad faber castell firmos, tokius plonai rasancius 0.4mm-15.99Lt.
Paveikslėlis
Agneja, tavo mintis del natu labai puiki, reiks man sia savaite irgi palakstyti po kuistukus:)beje ten esu isigijus tokia nemaza kartonine vaikiska knygute, ja visa nulupau, belieka tik panaudoti, kaip albumeli.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Eglu
Ištikimas
Ištikimas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Išradingų skrebukių dirbtuvės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra