Rodyti turinį

Jei dar neturite "kietų" įrankių!!!

Kaip ir ką padaryti, sukurti ir kuriant sutaupyti

Moderatoriai: Linutukas, vavka, lawrute

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai pasitaiko, kad žiūrėdami į kokį skrebuką, nesuprantame, kaip jis ar tik detalė padaryta,
kokia technika naudota, kaip sulankstytas, ar kaip nuplėštas, kaip priklijuotas, ar kaip susluoksniuotas...
Štai čia visos išradingosios skrebukės ir dalinsis patirtimi bei žiniomis kaip išradingai,
žingsnis po žingsnio ar suvalkietiškai taupant sukurti skrebukus ar detales jiems.

Prisijunk ir pasidalink savomis gudrybėmis!!!

Re: Jei dar neturite "kietų" įrankių!!!

Standartinė galuze » 2013 Rgs 21 15:10

ader rašė:su folija :girl_wink

:doh gal galit man kvaisai paaiskinti kokia folija?plona ji ar truputi kokia storesne ir kur jos gaut pirkti?ir jei gerai supratau ja naudojant reik kirst formele esama,visai esu tupa tad atsiprasau ir dekui uz kantrybe paaiskinant :ax
NIEKADA NESAKYK NIEKADA
galuze
Naujokas
Naujokas

Standartinė Sypseniki » 2013 Rgs 21 15:15

galuze rašė:sveikos mergikes gal ir ne visai i sita tema pataikiau,bet kazkur skaiciau kad galima pasigalasti skiliamusi,tik nerandu su kuo tai galima padaryti,aciu uz atsakyma :ax

Man sis budas atgaivino ne viena skylamusi :)
http://spalvunamaiblog.blogspot.com/2012/10/patarimai-kai-skylamusis-stringa.html
dar galima su skarbonke (pvz, nuo cocacolos ar kito gerimo)
Vartotojo avataras
Sypseniki
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė chrissie » 2013 Rgs 22 21:38

Sypseniki rašė:
galuze rašė:sveikos mergikes gal ir ne visai i sita tema pataikiau,bet kazkur skaiciau kad galima pasigalasti skiliamusi,tik nerandu su kuo tai galima padaryti,aciu uz atsakyma :ax

Man sis budas atgaivino ne viena skylamusi :)
http://spalvunamaiblog.blogspot.com/2012/10/patarimai-kai-skylamusis-stringa.html
dar galima su skarbonke (pvz, nuo cocacolos ar kito gerimo)

jep, colos skarbonkes ypač tinka :) bent jau tiems tvirtesniems skylamušiams, kur nuo 200 g popierių kerta, su silpnesniais rizika, kad pastrigs visam, nors esu galandus ir tokius, kai jau išeities nebebuvo... teoriškai dar reiktų po to vaškuotą popierių pamušinės, kad geriau slystų, bet man ir taip gerai :girl_wink
chrissie
Naujokas
Naujokas

Ankstesnis

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Išradingų skrebukių dirbtuvės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra