Rodyti turinį

Jei dar neturite "kietų" įrankių!!!

Kaip ir ką padaryti, sukurti ir kuriant sutaupyti

Moderatoriai: Linutukas, vavka, lawrute

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai pasitaiko, kad žiūrėdami į kokį skrebuką, nesuprantame, kaip jis ar tik detalė padaryta,
kokia technika naudota, kaip sulankstytas, ar kaip nuplėštas, kaip priklijuotas, ar kaip susluoksniuotas...
Štai čia visos išradingosios skrebukės ir dalinsis patirtimi bei žiniomis kaip išradingai,
žingsnis po žingsnio ar suvalkietiškai taupant sukurti skrebukus ar detales jiems.

Prisijunk ir pasidalink savomis gudrybėmis!!!

Re: Jei dar neturite "kietų" įrankių!!!

Standartinė Diax » 2012 Sau 24 14:54

Mano šiandieninis eksperimentas - neturiu seno lygintuvo, o naujo pirkti kol kas nenoriu. Bet labai norėjosi pataškyti vaškines kreideles. Tam puikiai tiko žvakės liepsna :[good2]: :mauridia1
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Star » 2012 Vas 29 18:44

Sveikos.
Kalbėjome apie tai, kaip gražiai padaryt sulenkimą. Mergaitės davė šaunių patarimų ir įmetė įrankių nuorodėlių. o aš savo ruo-tu pasakysiu, prisiminiau, kad pirkausi paprastų paprasčiausius įrankius plastmasinius plastilinui :mosking , aš juos pirkau modilinui, aišku :mosking tai va jie man kuo puikiausiai pasitarvano gražiam sulenkimui :yahoo Nu kaip džiaugiuosi, kad patarėt, o aš prasisukau su litu ir keliais centais :D
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Star » 2012 Bal 19 08:11

Iki šiol nesusiprotėjau įsigyt kampukų užapvalintojo. :doh Gal iš patirties ką nors patartumėt kokį primityvų būdą kaip gražiau tai padaryt, ką naudojant, kad užapvalinimas būtų vienodas ? :girl_blush
Star
Brandus
Brandus

Standartinė kristi » 2012 Bal 19 08:37

kol neturėjau užapvalintojo. Naudodavausi cento moneta. Prie kampo pridėdavau centą, pieštuku apibrėždavau o paskui kampą apkirpdavau :girl_wink
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Star » 2012 Bal 19 11:12

kristi rašė:kol neturėjau užapvalintojo. Naudodavausi cento moneta. Prie kampo pridėdavau centą, pieštuku apibrėždavau o paskui kampą apkirpdavau :girl_wink

Tai čia kažin vieno cento geriausiai tinka? :girl_blush
Ačiū, reiks taip ir padaryt, kas belieka :) Su kitkuo tai nelygiai gaunasi :hm
Star
Brandus
Brandus

Standartinė ader » 2012 Bal 19 11:19

Star ziurint kokio kampo tau reikia, jei maziau uzapvalinto, tik 1 cnt, jei labiau , gali ir 2 centus naudot. o geriausia tai nepagailes 15-20 lt ir nusipirkt. dabar tokiu apvalintoju buna ir kanceliarinese prekese.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Star » 2012 Bal 22 10:16

ader rašė:Star ziurint kokio kampo tau reikia, jei maziau uzapvalinto, tik 1 cnt, jei labiau , gali ir 2 centus naudot. o geriausia tai nepagailes 15-20 lt ir nusipirkt. dabar tokiu apvalintoju buna ir kanceliarinese prekese.

:[balloonsAčiū labai, reikės pasidairyt
Star
Brandus
Brandus

Standartinė chrissie » 2013 Bal 19 22:24

Star rašė:Sveikos.
Kalbėjome apie tai, kaip gražiai padaryt sulenkimą. Mergaitės davė šaunių patarimų ir įmetė įrankių nuorodėlių. o aš savo ruo-tu pasakysiu, prisiminiau, kad pirkausi paprastų paprasčiausius įrankius plastmasinius plastilinui :mosking , aš juos pirkau modilinui, aišku :mosking tai va jie man kuo puikiausiai pasitarvano gražiam sulenkimui :yahoo Nu kaip džiaugiuosi, kad patarėt, o aš prasisukau su litu ir keliais centais :D

ne visai į temą, bet prisiminiau: paprastų mažų formelių modelinui galima pasidaryti iš arbatinių žvakių (na, tų, plokščių) metaliuko :) tiesiog su žirklėm nukirpti dugnelį ir išsilankstyti, ko reikia, o susegti galima kad ir sąvaržėle. kaip pirktinės metalinės (sculpey ar fimo) netarnaus, bet keliems kartams užtenka ;)
chrissie
Naujokas
Naujokas

Standartinė galuze » 2013 Rgs 21 10:45

sveikos mergikes gal ir ne visai i sita tema pataikiau,bet kazkur skaiciau kad galima pasigalasti skiliamusi,tik nerandu su kuo tai galima padaryti,aciu uz atsakyma :ax
NIEKADA NESAKYK NIEKADA
galuze
Naujokas
Naujokas

Standartinė ader » 2013 Rgs 21 12:17

su folija :girl_wink
ader
Forumo siela
Forumo siela

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas