Rodyti turinį

Kaspinėliai ir juostelės

Kaip ir ką padaryti, sukurti ir kuriant sutaupyti

Moderatoriai: Linutukas, vavka, lawrute

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai pasitaiko, kad žiūrėdami į kokį skrebuką, nesuprantame, kaip jis ar tik detalė padaryta,
kokia technika naudota, kaip sulankstytas, ar kaip nuplėštas, kaip priklijuotas, ar kaip susluoksniuotas...
Štai čia visos išradingosios skrebukės ir dalinsis patirtimi bei žiniomis kaip išradingai,
žingsnis po žingsnio ar suvalkietiškai taupant sukurti skrebukus ar detales jiems.

Prisijunk ir pasidalink savomis gudrybėmis!!!

Kaspinėliai ir juostelės

Standartinė laske » 2009 Lap 26 02:01

Daugybė yvairių būdų - kaip surišti pačius paprasščiausius ir šiek tiek sudėtingesnius kaspinėlius bei kitos juostelių galimybės

na, cia patyrusioms vilkems gal jau zinomas reikalas, bet man tai buvo atradimas. ( kaip atsispausdint norima teksta ant juosteles). cia is olandu puslapio paemiau. olandiskai ten viskas, bet ir nemokant kalbos viskas aisku. vienintelis isties svarbus dalykas- kad ta atlasine (?) juostele prie popieriaus reik priklijuoti lipnia juosta, KURI LENGVAI NUSIIMA. matine ji buna dazniausiai, ne permatoma http://www.scrapbookgeheimen.com/print-op-lint.html
laske
Pažįstamas
Pažįstamas

Re: "Žingsnis po žingsnio" iš viso pasaulio

Standartinė kristi » 2009 Lap 26 10:02

O čia ne su lazeriniu printeriu? :hm
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė miele » 2009 Lap 26 11:39

Iš spausdinimo greičio ir viso printerio dydžio, čia turėtų būti lazerinis. Po paskutinio bandymo spausdinti ant įmautės, dabar bijau bandyti :D
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė laske » 2009 Lap 26 17:14

miele rašė:Iš spausdinimo greičio ir viso printerio dydžio, čia turėtų būti lazerinis. Po paskutinio bandymo spausdinti ant įmautės, dabar bijau bandyti :D

pppfff...isties: pamirsau prideti, kad neprisiimu atsakomybes, jei su savo printeriais bandysit sita triuka. jau jauciuosi kazkam skylamusi skolinga ( sorry, nebepamenu kam, dar susirasiu forume jei tos zinutes neistrynet), jei dar ir printeri kam sugadinciau tai jau isvis butu..... :girl_blush
tam filmuke nepasakyta, ar lazerinis printeris, bet labai panasu, kad :bigsmile taip....
laske
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė miele » 2009 Lap 26 21:25

laske :lol net prajuokinai :lol su skylamušiu tai man ten buvo, bet tą buvau išbandžius dar prieš Tau pasakant ;) Taip kad... Tu visiškai nekalta ;)
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė laske » 2009 Lap 27 00:07

miele rašė:laske :lol net prajuokinai :lol su skylamušiu tai man ten buvo, bet tą buvau išbandžius dar prieš Tau pasakant ;) Taip kad... Tu visiškai nekalta ;)

pppfff...lyg akmuo nuo sirdies nusirito. o tai jau galvojau, kad reiks man :mosking toki suki pasirasyti : "atejau, pamaciau, sulauziau..."
laske
Pažįstamas
Pažįstamas

Kaspinėliai ir juostelės

Standartinė lawrute » 2010 Kov 14 10:39

Daugybė yvairių būdų - kaip surišti pačius paprasščiausius ir šiek tiek sudėtingesnius kaspinėlius :) bei kitos juostelių galimybės
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Re: Kaspinėliai ir juostelės

Standartinė lawrute » 2010 Kov 14 10:58

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė lawrute » 2010 Kov 14 11:00

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė lawrute » 2010 Kov 14 11:05

Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Išradingų skrebukių dirbtuvės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra