Rodyti turinį

Parduotuvės Lietuvoje

SB parduotuves, prekės, naujienos, nuorodos, patarimai.

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės
    .
Šioje temoje rasite sąrašą parduotuvių, kurios prekiauja skrebinimo priemonėmis Lietuvoje ir už jos ribų.
Taip pat kviečiame pasidalinti asmenine patirtimi ( teigiama ir neigiama) perkant
iš Lietuvoje bei užsienyje esančių parduotuvių: realių bei virtualių.

Re: Parduotuvės Lietuvoje

Standartinė Puskis » 2013 Bal 20 07:20

Tiimari atsirado tokios kaip ir "Smash" knygos, tik vintazinio stiliaus, tikrai grazios ir nebrangios, lyg tais 30 lt.
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Aurelija30 » 2013 Bir 11 09:02

Sveikos,as cia pakannkamai nauja ir nezinau ar i tema,bet nors uzsimusk niekur pirkt negaunu distress ink rasalu :[swoon]: ,gal zinote kur ju buna Lietuvoje,jei ir turi spalvu namai ar artmanija tai negraziu spalvu,o man reikia distress ink walnut stain arba vintage foto,ar gal kuri parduoti turite<kur perkate? Dekui :)
Aurelija30
Naujokas
Naujokas

Standartinė vavka » 2013 Bir 11 09:49

Aurelija30 rašė:Sveikos,as cia pakannkamai nauja ir nezinau ar i tema,bet nors uzsimusk niekur pirkt negaunu distress ink rasalu :[swoon]: ,gal zinote kur ju buna Lietuvoje,jei ir turi spalvu namai ar artmanija tai negraziu spalvu,o man reikia distress ink walnut stain arba vintage foto,ar gal kuri parduoti turite<kur perkate? Dekui :)

Buna Spalvu namuose o jei nerasi - gali pas justess22 pasiklausti temoje
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė Assol » 2013 Lie 02 19:20

"Gerose akyse" VСUPe (5 aukštas) yra skrebinimo albumai su įmautėm. Viduj 10 įmaučių, o kiekvienoj įmautėj dar po baltą lapą 30,5x30,5 (!) :) Vieno tokio albumo kaina dabar 24,50 lt. (buvo 49 lt.). Aš šiandien 2 prigriebiau, tai beliko tik 2 :)
Vartotojo avataras
Assol
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Sniegelis » 2013 Lie 31 19:01

Merginos, gal pasikartosiu su klausimu, bet labai nesinori kelti forumo pranešimų klodus - ar žinote kas kokią skrebinimo parduotuvę Utenoje? ;)
Vartotojo avataras
Sniegelis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristugne » 2013 Lie 31 22:10

kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Sniegelis » 2013 Rgs 26 19:50

kristugne rašė:va šita yra Utenoj :girl_wink http://www.rankdarbiukisene.lt/

Ačiū, Kristugne!
Beje, dalinuosi informacija apie naują parduotuvėlę Vilniuje, kurioje yra įvairių prekių skrebinimui - popieriaus rinkinių, nebrangių embosinimo folderiukų, rašalų, virš 100 rūšių raštuotų juostelių, popierinių gėlyčių, skylamušių... Randasi Akropolyje, prie Pegaso knygyno, salelė pavadinimu "Dovanų vėjas". Kai kam turbūt jau ne naujiena, kad aš pati esu jos darbuotoja :dancegirl Kas ne vilnietės, galite siųstis paštu ir žvalgytis po virtualų asortimentą facebooke --> Dovanų Vėjas
Vartotojo avataras
Sniegelis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2013 Rgs 27 08:10

Sniegelis rašė:
kristugne rašė:va šita yra Utenoj :girl_wink http://www.rankdarbiukisene.lt/

Ačiū, Kristugne!
Beje, dalinuosi informacija apie naują parduotuvėlę Vilniuje, kurioje yra įvairių prekių skrebinimui - popieriaus rinkinių, nebrangių embosinimo folderiukų, rašalų, virš 100 rūšių raštuotų juostelių, popierinių gėlyčių, skylamušių... Randasi Akropolyje, prie Pegaso knygyno, salelė pavadinimu "Dovanų vėjas". Kai kam turbūt jau ne naujiena, kad aš pati esu jos darbuotoja :dancegirl Kas ne vilnietės, galite siųstis paštu ir žvalgytis po virtualų asortimentą facebooke --> Dovanų Vėjas

Eina sau... tik neseniai buvau Akropolyje ir su mintim, kad ten nebėra rankdarbių parduotuvės :doh net nepasižvalgiau padoriai
Sniegeli,prieš važiuodama Vilniun,būtinai susisieksiu,kad nepasiklysčiau kur ieškoti :reindeerdance

Va,Kristugnė specė iškapstyt naujienas :D Ar šita jau yra? Buvusi skrebink.lt,dabar http://www.perlina.lt/lt/ labai atsišviežinusi svetainė (net ir pavadinimu :D) tik jau nebeorientuota vien į skrebinimą
Star
Brandus
Brandus

Standartinė Siniata » 2013 Spa 14 16:25

Mergaites, o kur perkate ankerius?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Siniata
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė ader » 2013 Spa 14 16:31

net nezinojau kad jie taip vadinasi :) turiu kirtimo formele, tai galiu prikirsti bet metaliniu tai nea, nemaciau
ader
Forumo siela
Forumo siela

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į SB parduotuvės Lietuvoje ir už jos ribų

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra