Rodyti turinį

Jūsų patirtis perkant iš užsienyje esančių parduotuvių

SB parduotuves, prekės, naujienos, nuorodos, patarimai.

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės
    .
Šioje temoje rasite sąrašą parduotuvių, kurios prekiauja skrebinimo priemonėmis Lietuvoje ir už jos ribų.
Taip pat kviečiame pasidalinti asmenine patirtimi ( teigiama ir neigiama) perkant
iš Lietuvoje bei užsienyje esančių parduotuvių: realių bei virtualių.

Re: Jūsų patirtis perkant iš užsienyje esančių parduotuvių

Standartinė Gita » 2011 Rgs 18 19:38

EVA rašė::dancegirl :dancegirl perkant prekes is Australijos yra papildomu mokesciu ( muitai ir pan. )?

Eva, muitai yra iš visų šalių, kurios nepriklauso ES. Apmuitinamos visos komercinės siuntos, kurios yra daugiau nei 75 Lt (su siuntimu). Apie tai, kaip muitų išvengti, aš nedaug žinau. O apie muitus gali pasiskaityti čia: http://www.radiocool.lt/importo-muitai- ... alextreme/
Vartotojo avataras
Gita
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė EVA » 2011 Rgs 18 19:53

ACIU :)
EVA
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė juratata » 2012 Spa 25 14:33

Nuskausmino mane sia savaite muitine :( siandien atsiimdama siuntinuka paste susimokejau :doh

Gita rašė: muitai yra iš visų šalių, kurios nepriklauso ES. Apmuitinamos visos komercinės siuntos, kurios yra daugiau nei 75 Lt (su siuntimu). Apie tai, kaip muitų išvengti, aš nedaug žinau. O apie muitus gali pasiskaityti čia: http://www.radiocool.lt/importo-muitai- ... alextreme/

man aiskino kad siuntimo islaidos neisiskaiciuoja i sita suma. iki 75lt siuntinio vertes.

o muitu isvengti tai turbut vienintelis variantas tartis su siunteju kad ant deklaracijos rasytu mazesne siuntinio verte.
Man taip dazniausiai ir uzrasydavo, o si karta parase visa tiesa..
Vartotojo avataras
juratata
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė ader » 2012 Spa 25 14:48

uzuojauta juratata.
muitine skaiciuoja kaip nori galiu tau pasakyt. Man viena karta issiunte is USA siuntini, parase kad verte 20 doleriu. O muitine sulaike ir atsiunte man rasta, kad apziurejus siuntini ir istyrus, jie nustate, kad tokie skylamusiai parduotuvese kainuoja zymiai daugiau. Jie ivertino ta krovini patys ir turejau susimoketi muita :)
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė juratata » 2012 Spa 25 15:12

o ivertino normaliai?nesiuntei dokumentu jokiu, saskaitos ar dar ko? as siunciau saskaitos kopija is paypal kai deklaravau.
Vartotojo avataras
juratata
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Diax » 2012 Spa 25 15:43

Esu per tarpininkę pirkusi, kuri man siuntė bendrą kelių pirkėjų užsakymą. Sulaikė muitinė, liepė pristatyti sąskaitas. Perdaviau tarpininkei žinias ir kaip supratau ji laukė kol muitinė pati įvertins siuntinį (tarpininkės patirtis su muitine tikrai nėra pirma). Taip taip įsivaizduoju, kad labiau apsimoka, jei muitinė pati nustato siuntinio vertę. Beje, mano atveju apmuitinto siuntinio priemoka nebuvo labai didelė (turint galvoje, kad siuntoje buvo dvejos EMU batų poros :hm ).
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Remini » 2012 Spa 25 16:09

kaip muitininke galiu patikinti, kad muitine verte tai prekes verte plius transporto kaina :[taip]: muitininkui kilus itarimu del vertes- gali paprasyti pateikti originalia saskaita ar kitus turimus dokumentus - tinka ir internetiniai uzsakymo patvirtinimai, susirasinejimai su pardavejui ir pan. nepateikus jokiu dokumentu, muitinkas pagal turimus duomenis nustato maziausia muitine verte ir pagal ja skaiciuoja mokescius :ax jei dar kas neaisku- prasau kreipkites :girl_wink kiek prisimenu, stengsiuos padeti :ax
Vartotojo avataras
Remini
Brandus
Brandus

Standartinė ader » 2012 Spa 25 16:40

kartais labiau apsimoka kad muitininkai patys nusistatytu verte. ir gincytis beprasmiska. :)
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė agee » 2012 Spa 26 07:40

O man tai buvo taip, kad pirkau e-bay prekių su didele nuolaida, ir kai muitinė sulaikė siuntą, pateikiau Paypal sąskaitą. Ir muitinė įvertino man siuntą ne pagal tai, kiek aš sumokėjau, o pagal tai, kiek prekės kainuoja be nuolaidos (susirado patys e-bėjuje prekės kainą). Matyt galvojo, kad noriu juos apgauti :doh
Vartotojo avataras
agee
Brandus
Brandus

Standartinė Diax » 2012 Spa 26 09:47

Agee, o čia tai skaudžiai :doh
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas