Rodyti turinį

Jūsų patirtis perkant iš ebay

SB parduotuves, prekės, naujienos, nuorodos, patarimai.

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės
    .
Šioje temoje rasite sąrašą parduotuvių, kurios prekiauja skrebinimo priemonėmis Lietuvoje ir už jos ribų.
Taip pat kviečiame pasidalinti asmenine patirtimi ( teigiama ir neigiama) perkant
iš Lietuvoje bei užsienyje esančių parduotuvių: realių bei virtualių.

Jūsų patirtis perkant iš ebay

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 05 00:48

Skrebuko priemonių daug galima rasti ir ebay. Aš pati perkuosi ir tikiu, kad kitos merginos taip pat nevengia. Kokiais pardavėjais likote patenkintos? Kurie pardavėjai Jus nuvylė?
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Re: Jūsų patirtis perkant iš ebay

Standartinė Vaidulka » 2009 Rgp 06 22:55

As viena karta pabandziau ieiti i ebay tinklapi ale nieko as ten nesupratau :idea: :?
Vaidulka
Naujokas
Naujokas

Standartinė kristi » 2009 Rgp 07 13:06

Aš dažniausiai pirkdavau per tarpininkus ;)
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgp 08 01:31

Vaidulka, as planuoju sukurti tema, kur su paveiksliukais paaiskinciau kaip atsidaryti Paypal, kaip uzsiregistruoti ebay, y ka atkreipti demesy prekinantis. Bet tam man reiks sesers pagalbos. Nes isvis nezinau kaip tokius paveiksliukus pasidaryti ir kaip ykelti cia...
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Josephin » 2009 Rgp 17 21:32

Tosk pasitikrink AZ :super

mano patirkti Ebay puiki, buvo tik keletas nesusipratimų, bet be jokios žalos..tad aš manau, kad tai puiki vieta shopintis :mrgreen:
Josephin
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė eMAr » 2009 Rgp 17 21:56

Apsiperkant ebay labai svarbu peržiūrėti kokie pirkėjų atsiliepimai apie pardavėją. O jei yra blogų - kame kampas, ir kaip bendraujama. Būna visokių pirkėjų, bet ne taip jau ir dažnai. Jei pardavėjas irgi grubus - gali būti nekas.

Jei matote, kad aukcionas tęsis dar keletą dienų, jei turite galimybę, tai šiek tiek palaukite, kad neapimtų neprotingas azartas ir nepasiūlytumėte kainos, dėl kurios gailėtumėtės. Apskritai, jei matote, kad dėl prekės vyksta karas, iš anksto apsispręskite dėl "lubų".

Perspėjimas: belaukdami galite ir pamiršti, kad kažko laukiate :D Jei tai jums būdinga, galima iš anksto nurodyti savo didžiausią kainą (ne pagrindiniame kainos siūlymo langelyje, o kitame) ir nebesukti dėl to galvos. Kas bus, tas.

Atidžiai perskaitykite prekės aprašymą. Gali būti, kad tai ne visai tai, kas jums atrodo ;)

Stenkitės, kad ir pardavėjas būtų patenkintas jumis kaip pirkėju. Palikite kokį egzaltuotą pranešimą. Aišku, jei esate patenkintas paslaugomis. Jei ne, perspėkite kitus būsimus pirkėjus. Pateikiamas vertinimas gali būti geras, neutralus ir blogas.

Susikurdami Paypal'o paskyrą, nežaiskite su passwordu. Tos pačios kortelės dviems paskyroms priskirti negalima. Žodžiu, jei pamiršite passwordą, o besiregistruodami nurodysite neegzistuojantį el. paštą, vėliau galėsite kaltinti tik save. Ypač, jei norėsite apsipirkti :D
eMAr
Naujokas
Naujokas

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 12 12:04

Vakar is sio pardavejo http://stores.shop.ebay.com/Thai2u-Pape ... QQ_armrsZ1 , uzsisakiau daug gelyciu lapuku (500vnt. 10$, paemiau 2 tokius paketus, nes dalinsiuos su Loriete). Is sio paradevo uzsisakineju jau ne pirma karta, pirkau daug rozyciu. Puikus servisas, kaina uzrase fiktyvia (kad neapmuitintu), gelytes gerai supakuotos ir dar keleta ydejo ekstra. Tikiuosi uz keliu savaiciu dziugins mano pasto dezute :lol:
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristi » 2009 Rgs 12 12:13

Toskiuk kai kitą kartą užsisakinėsi ar galėsi ką nos ir man užsakyti. Pati nemoku naudotis ebay o tarpininkų nelabai kas liko kas norėtų užsakinėti. Nebūsiu skolinga ;)
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 12 12:21

Man nesunku, nes kuo daugiau perki, tuo mazes pasto islaidos gaunas ;) Tik dabar jau teks luktereti iki sekancio kartelio ;)
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė miele » 2009 Rgs 12 13:59

Ir aš visai norėčiau tokiam reikale kada sudalyvaut... :oops: :super Kartais pakuotės tikrai nemažos ir norėtųsi geriau keletą įvairesnių pakuočių paimti ir su kuo pasidalinti... :oops: Jums taip nebūna?
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į SB parduotuvės Lietuvoje ir už jos ribų

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra