Rodyti turinį

Nuotraukos neryškios. Ką daryti?

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės

Skrebukingas neatsiejamas nuo nuotraukų, fotoaparatų, spausdintuvų, skenerių bei fotografijos gudrybių.
Čia galėsite rasti naudingos informacijos bei užduoti klausimus, o mes mėginsime atsakyti ir padėti.
Bet nepamirškime, kad tai skrebinimo forumas, o ne foto menininkų ;)

Nuotraukos neryškios. Ką daryti?

Standartinė kristi » 2009 Rgs 08 17:37

Merginos padėkit. Vis dar nemoku elgtis su foto aparatu. Gaunasi labai neryškios nuotraukos.
Mano mažutis pasaulis
Skrebinimas, skrebinimu, skrebinimui, skrebinimą
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Re: Nuotraukos neryžkios. Ką daryti?

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 08 17:46

Koks fotoaparatas?
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristi » 2009 Rgs 08 18:27

Canon G9 ;)
Mano mažutis pasaulis
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 08 18:30

Gal gali ydeti nuotrauka kaip pavyzdy, tiksliau nuoroda y didesne nuotrauka ir gal gali parasyti kokie nustatymai buvo paveiksluojant ta nuotrauka.
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristi » 2009 Rgs 08 19:58

Paveikslėlis
Naudojau automatinį nustatymą ž be blico ir tulpytę. Net nežinau kaip ją vadina, kiek žinau su ja fotkina kai reik iš labai arti fotografuoti
Na nežinau na man visose nuotraukose tiesiog labai trūksta ryžkumo
Mano mažutis pasaulis
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė miele » 2009 Rgs 08 20:22

žinau, kad yra čia daug daugiau nusimanančių fotografijoj. Bet kol lauksi jų patarimų... Aš nosį įkišiu :super Nežinau kiek patyrusi esi su fotoaparatais... Jei per kvailai pasakysiu, atsiprašau :) Ar iki galo sufokusuoji? Turėtų būti toks kvadračiukas ekrane, iš pradžių koks nors oranžinis, truputį paspaudus ir palaikius turi jis pažaliuoti - susifokusuoti.
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 08 20:50

Vienas ratukas nustatytas ant zalio auto ir iso ratukas nustatytas ant auto? Nes tada fotoaparatas visus nustatymus sprendzia uz tave. O technika gali suklysti ir tikrai neretai. Iso ratuka stenkis ant kuo mazesnio skaiciuko laikyti ir tik esant blogam apsvietimui didink. Kuo didesnis iso skaiciukas, tuo gaunasi didesnis grudetumas, nuotrauka svvieseja ir tarsi apsinesa dulkemis. Gelyte "tulpyte" yra macro rezimas, o tai reiskia, kad nuotrauka visa nebus ryski. Dar patikrink menu ar stabilized zoom yra ijungtas.

Turi hibridinuka, tad gali pabandyt pati perprasti foto ypatumus, taip maziau bus fotiko nugrybavimu. Nors pas mane veidrodinukas, bet del savo akiu, turiu pasikliauti fotoparato automatiniu fokusavimu. Ir deja, jis nevisada suveikia kaip man norisi... Kartais ispleskinu 100kadru, o geru kokybisku gaunu tik... keleta :lol:
Kazkada irgi turejau hibridinuka, tai va ka islauziau http://s82.photobucket.com/albums/j270/ ... 8041tv.jpg .
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristi » 2009 Rgs 09 08:56

Na merginos ačių už patarimus. Bandysiu dar su juo knistis. Nusibodo neryžkios nuotraukytės. Prapleškinu bile kiek nuotraukų o kokybiėkų būna nulis. :x
Tosk kad ir su hibridinuku moki gržiai fotografuoti ;)
Mano mažutis pasaulis
Vartotojo avataras
kristi
Brandus
Brandus

Standartinė lawrute » 2009 Rgs 09 12:42

Toks labai aciu :) mano foto toks kaip kristi... o gal gali mazdaug nupasakoti kaip susivesti balta spalva??? aciu ;)
http://latteroom.lt

Skrebinimas-asmeninių nuotraukų dekoravimo ir saugojimo būdas.Skrebukas-darbas atliktas skrebinimo technika.Skrebukė-mergina, moteris, kuri skrebina.Skrebinti-kurti skrebuką.
Skrebinis-kas nors, atliktas skrebinant.
Vartotojo avataras
lawrute
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2009 Rgs 09 15:44

WB (baltos balansas) turi fotikuose daug rezimu: saulute, debeselis, seselis ir daug nustatymu dirbtinai sviesai (lemputes). Bet esant dirbtinai sviesai as naudoju Custom WB. Esant dirbtinai sviesai pasiimu balta popieriaus lapa ir nupaveiksluoju stovedama ten, kur ruosiuosi kazka paveiksluoti. Tada fotoparato menu susirandu Custom WB. Paspaudziu ant jo, tada parodo ta paskutini nupaveiksluota kadra su baltu lapu ir paspaudziu OK. Tada einu, kur yra pasirinkimas WB ir susirandu zenkliuka du balti paguldyti trikampiukai ir tarp ju juodas kvadratukas. Pasirenku ji. Balta spalva tuomet gaunasi ne gelsva ar melsva, bet butent balta ir fotoaparatas pasirenka teisingas spalvas. Bet jei pajudesit i kita kambary ar siaip kita kampa, vel teks is naujo nustatineti ta tikslu baltos spalvos balansa butent konkreciam apsvietimui.
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Nuotraukos ir foto įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra