Rodyti turinį

Fotoaparatai

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės

Skrebukingas neatsiejamas nuo nuotraukų, fotoaparatų, spausdintuvų, skenerių bei fotografijos gudrybių.
Čia galėsite rasti naudingos informacijos bei užduoti klausimus, o mes mėginsime atsakyti ir padėti.
Bet nepamirškime, kad tai skrebinimo forumas, o ne foto menininkų ;)

Re: Fotoaparatai

Standartinė Glidė » 2010 Rgp 27 22:58

Istikruju perskaityk pirma sios temos posta, manau daug kas paaiskes:
http://www.supermama.lt/forumas/index.p ... pic=621489
Glidė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė ader » 2010 Rgp 27 23:04

aciu Glide, reikes pasinagrinet. tik is pradziu zodyna pasimokysiu foto terminu, ten maciau aprasyta kas yra kas :)
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė b_i_k » 2010 Rgp 27 23:20

del 50 mm objektyvo. labai lepus objektyvas. jautrus mechaniniams pazeidimams. zumas islenda uz objektyvo krasto ribos, todel tereikia lenvai atsitrenkt, kad susigadintu vidinis zumo mechanizmas. pvz 85mm sios problemos jau neturi. kaip ir mano 30 mm sigma objektyvas.

dar del f1,4, ar 1,8... bet kokiu atveju geriausias nuotraukos ryskumas prasideda nuo f2,8 - 3,2... jau prie tokios diafragmos apsviestumo uztenka... va cia galit palyginti :)

http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=115&Camera=9&Sample=0&FLI=0&API=2&LensComp=105&CameraComp=9&SampleComp=0&FLIComp=0&APIComp=2

ir dar svarbiau yra objektyvas, o ne fotoaparatas... as aisku nelyginu muilines su veidrodiniu...
Vartotojo avataras
b_i_k
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Tosk » 2010 Rgp 27 23:38

b_i_k rašė:del 50 mm objektyvo. labai lepus objektyvas. jautrus mechaniniams pazeidimams. zumas islenda uz objektyvo krasto ribos, todel tereikia lenvai atsitrenkt, kad susigadintu vidinis zumo mechanizmas. pvz 85mm sios problemos jau neturi. kaip ir mano 30 mm sigma objektyvas.

dar del f1,4, ar 1,8... bet kokiu atveju geriausias nuotraukos ryskumas prasideda nuo f2,8 - 3,2... jau prie tokios diafragmos apsviestumo uztenka... va cia galit palyginti :)

http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=115&Camera=9&Sample=0&FLI=0&API=2&LensComp=105&CameraComp=9&SampleComp=0&FLIComp=0&APIComp=2

ir dar svarbiau yra objektyvas, o ne fotoaparatas... as aisku nelyginu muilines su veidrodiniu...

Taip 50mm jautrus padaras. Bet mano pasirinkima leme: 85mm - mano patalpos nera tokios erdvios tokiam objektyvui, 35mm nedomino, nes tureciau pernelyg prisiartinti prie vaiko, o as megstu paveiksluoti, kai ji i mane neatkreipia demesio. Del diafragmos... Skonio reikalas, jau rasiau, kad man patinka mazus vaikus paveiksluoti su placia diafragma. Kaip vienam paaiskinau, kad kai noresiu labai jau visus spuogiukus pademonstruoti uzsidesiu savo 100mm macro :mosking
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Tosk » 2010 Rgp 27 23:40

Ader, as po sia diena nevisus terminus suprantu :mosking Bet jei supermamoj yveiksi fotografu bent 10temuciu, gausi info, kurios pradziamoksliui bus per akis :girl_wink
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė b_i_k » 2010 Rgp 27 23:45

kikvienas objektyvas taipsakant turi savu privalumu savu minusu... jei as netureciau 30 sigmos tai kogero tureciau 50 canon... o mano svajonese 100 macro...
Vartotojo avataras
b_i_k
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Tosk » 2010 Rgp 28 00:32

b_i_k rašė:kikvienas objektyvas taipsakant turi savu privalumu savu minusu... jei as netureciau 30 sigmos tai kogero tureciau 50 canon... o mano svajonese 100 macro...

Va va... Ir kiekvieno poreikiai skirtingi ir salygos skirtingos :sutinku Savo Canon 100mm macro naudoju laaabai retai. Sia vasara buvau kelis kertus issiruosus drugeliu gaudyti su savo nuolatine palydove pupa. Tai pupa sekmingai visus drugelius man is panoses gainiojo :doh :D Man truputuka mazokas tas 100mm, bet zinau kad to is L serijos as niekad neisigysiu. Gal extendery kada nusipirksiu. Bet tikrai tolimoj ateity.
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė miele » 2010 Rgs 07 20:01

Daug pridiskutavot :[good2]: Kitą dieną reiks paskaityti :mosking Bet noriu pasidalinti savo negausia patirtimi :girl_wink

Sesės turi muilinuką Nicon. Ir žinot ką? Sugedo (visko būna, čia neesmė), bet...! Lietuvoje jo netaiso!!! :doh :doh :doh :doh Reikia pristatyti Vilniuje kažkur (dar neišsiaiškinau) ir jie siunčia į užsienį :doh Ir tik vienoj vietoj, Vilniuj, yra surinkimas :doh Velniškai problematiška...

O kaip su Nicon veidrodinukais? Nesusidūrėt su tokia bėda? :hm
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė justess22 » 2010 Gru 15 02:01

Noriu pasiteirauti išmanančių apie stovus fotoaparatams. Į ką reik atkreipt dėmesį? Vyras užsimanė Kalėdoms dovanų, bet man reik išrinkt...o aš žalio supratimo neturiu, kaip ir pagal ką rinkt...o laiko tai labai mažai beliko. Tad tikiuos, kas nors paprotins mane. Ar visi stovai tinka daugumai fotoaparatų? Mūsiškis Canon 550 veidrodinukas, tai gal tik tam tikros firmos stovai tinkami Canonams?

Ačiū iš anksto visoms, kas kokį patarimą parašys :girl_in_love
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Puskis » 2010 Gru 15 11:08

as vyrui pries pora metu dovanojau shtatyva. po ilgu ieskojimu ir pasitarimu isrinkau Manfrott firmos su rutuline galva. su rutuline galva jie daug patogesni, nes lengviau ir ivairiau reguliuojasi. musu irgi Cannonas veidrodinis, tai jam kuo puikiausiai tinka. jie aisku tokie is brangesniu, bet tikrai verta, nes seniau turejom toki paprasta uz 100lt pirkta, tai tas klibedavo ir pan. tai tikrai patariu paieskot su rutuline galva ir tie Manfrott tikrai geri :girl_wink
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Nuotraukos ir foto įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra