Rodyti turinį

Fotoaparatai

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės

Skrebukingas neatsiejamas nuo nuotraukų, fotoaparatų, spausdintuvų, skenerių bei fotografijos gudrybių.
Čia galėsite rasti naudingos informacijos bei užduoti klausimus, o mes mėginsime atsakyti ir padėti.
Bet nepamirškime, kad tai skrebinimo forumas, o ne foto menininkų ;)

Re: Fotoaparatai

Standartinė vavka » 2010 Gru 15 12:51

seip stovai visiems fotikams tinka :) reikia ziureti kiek svorio islaiko, ar stabiliai stovi ir ar patogus tampyti :)
Mano vyrui draugai dovanojo stova Velbon su tokiom placiom kojom, bet ji nepatogu vezti ir nesioti su savim (jis niekur netelpa ir nesioti rankose reikia).
Drauge sau pirko irgi Velbon firmos trikoji kuris su plonom kojom, ir susilanksto i nedideli maisiuka (turi maisa ir telpa i tase). Ziurejom kiek kg islaiko, tai 3 kg drasiai :) ir stabiliai stovi ir turi gulsciuka ir labai galva gerai sukinejasi kad suregulioti fotoapparato padeti. Ir dar kai viska islankstai tai nereikia zemai lenktis kad paziureti i akute, nes pakankamai aukstas gaunasi :)
Seip ateisi i parduotuve paciupinesi apziuresi, berniukai viska papasakos ir issirinksi :)
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė justess22 » 2010 Gru 15 16:14

ačiū už patarimus ;)

vavka, o gal gali pasiteiraut tikslaus tos draugės Velbon modelio? Aš pažiūrėjau, kad jų kainos nesikandžioja per daug, bet labai jau daug modelių yra... Manfrott jau ne pagal kišenę man šiais metais. Bet visiškos pigienos irgi nenoriu pirkt. O blogiausia, kad turbūt teks internetu pirkt - todėl čia jus ir terorizuoju...nes iki parduotuvės per pusnis su vaiku vargiai nusigausiu, o ir tiek laiko neturėsiu, kad išklausyt visas berniukų kalbas ir pasirinkt :D Be to, tie visi berniukai konsultantai kažkaip bėga nuo moterų su vaikais...matyt bijo, kad vaikai užkrečiami :D
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė Tosk » 2010 Gru 15 21:07

Justess22, kai jus turit maza zmogeliuka namuose, rinkis stova solidu. Nes tikrai neapsidziaugsi, jei nuleks ant grindu visa aparatura. Pas mane, kaip ir pas Puskis, Manfotto statyvas. Ne brangiausias modelis, bet ir nepigiausias. Labai solidus, ir kas man patinka, kad jo minimalus aukstis gali buti 11cm (o tai didelis pliusas, kada subresiu macro fotografijai). Sunkus rupuze, ir kojos is 3 daliu... Norejosi is 4 daliu (sulankscius uzimtu maziau vietos), bet pastarasis jau buvo ne mano kisenei... Mano http://www.fotofabrikas.lt/items/Manfro ... XPROB.html . Taip pat, kaip ir pas Puski, rutuline galvute. Vaziavau i parduotuve tada su mintimi pirkti viena rutuline galvute, bet paklausinejes pardavejas kokia aparatura turiu, stagiai sukomplektavo mano sunkiausia varianta ir pasiule paciai isbandyti ta nuziureta galvute. Jau po minutes supratau, kad nuziureta galvute per silpna tam svoriui. Tai teko truputy labiau patustinti pinigine - galvute Manfrotto 488RC0.
2009m 84LO
2010m 94LO
2011m 23LO
Mano skrebukai
Tosk
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė mazojira » 2011 Bal 13 11:44

noriu paprašyti patarimo: gal kas nors turite tokį fotoaparatą Nikon D3000 KIT 18-55VR ir galėtumėt parašyti savo nuomonę. būsiu labai dėkinga :dancegirl
Vartotojo avataras
mazojira
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė justess22 » 2011 Geg 19 16:06

Radau įdomų puslapiuką, kuriame galima mokysit fotografuoti su veidrodiniu (SLR) fotoaparatu. Ten labai aiškiai bandymų keliu galima pamatyti, kaip pakeitus vienus parametrus, pasikeičia kiti ir ką reikia daryt, kad nuotrauka būtų kokybiška :girl_wink

camerasim.com
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė vavka » 2011 Geg 19 17:29

justess22 rašė:Radau įdomų puslapiuką, kuriame galima mokysit fotografuoti su veidrodiniu (SLR) fotoaparatu. Ten labai aiškiai bandymų keliu galima pamatyti, kaip pakeitus vienus parametrus, pasikeičia kiti ir ką reikia daryt, kad nuotrauka būtų kokybiška :girl_wink

camerasim.com

Jega! :bigsmile
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė justess22 » 2011 Geg 19 22:25

Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė justess22 » 2011 Bir 18 23:33

Gal kas žinot, ar LT įmanoma įsigyti šį veidrodį ištraukiamai blykstei?

Paveikslėlis
Lightscoop
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

Standartinė vavka » 2011 Bir 19 13:35

justess22 rašė:Gal kas žinot, ar LT įmanoma įsigyti šį veidrodį ištraukiamai blykstei?

Paveikslėlis
Lightscoop

As tokio net nemaciau :) uzklausk gal parduotuveje Fotohobi jie ten daug visko turi - gal pasakys ar imanoma gauti? :)
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė justess22 » 2011 Bir 19 13:43

Būtinai pasidomėsiu... man labai patiko šis dalykėlis, nes kol kas neturiu normalios blykstės, o čia būtų puikus variantas kambaryje...ir kaina nelabai kandžiojasi.
Vartotojo avataras
justess22
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Nuotraukos ir foto įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra