Rodyti turinį

Fotoaparatai

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės

Skrebukingas neatsiejamas nuo nuotraukų, fotoaparatų, spausdintuvų, skenerių bei fotografijos gudrybių.
Čia galėsite rasti naudingos informacijos bei užduoti klausimus, o mes mėginsime atsakyti ir padėti.
Bet nepamirškime, kad tai skrebinimo forumas, o ne foto menininkų ;)

Re: Fotoaparatai

Standartinė lemurka » 2013 Sau 15 01:21

LORETAART rašė:liudi- žmones :D galima su abejais mžiukas labiau tinka portretams

liudius norejau parasyt,ale neuzbaigiau zodzio, :D ainu studijuot,nieko nebus cia :D
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė vavka » 2013 Sau 15 20:26

As turiu body Nikon :) man patinka NIKON valdymas :)

Zinai kaip sako - Nikon ar Canon cia kaip religija - nueisi i parda - paciupinesi kuneli - koks labiau patiks, su kurio tau bus patogiau - nes ju valdymas skirtingas, ta ir nusipirksi.

As darbelius fotkinu su 35 mm f 1.8 objektyvu - ir seip imu ji pvz. i gimtadienius, pas draugus vaiku pafotkinti - 50 mm man irgi labai patinka, bet patalpoje man truksta erdves :hm jis labiau portretams.

Kelionem miestus fotkinti nuo vasaros mano megstamiausias palciakampis - 12-24 Tamronas
Dar turiu - zoom'ini 70-300 - ji naudojam retai :)
Vyro miegstamiausias Sigma 24-70 f 2.8 - jis visur ji naudoja
O mano daznai naudojamas tap saant universalus 18-200 - jis tamsus f 3.5
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė lemurka » 2013 Sau 15 21:28

Aciu,Vavka, as turbut uzsimerkus i ka besiu,ta ir paimsiu :D o paskui jau ten 'po chodu" mokysiuos, nes dabar nieko nesuprantu, as praktike,man reikia praktikuotis, kad suprast. Lapsiu ausimis tik visus tuos pavadinimus skaitydama :D
Visa laika turejom Canonus, bet ne veidrodinius :[taip]: paskutinis 3 metus "atitarnavo krauju" taip sakant,tai gal jau ir laikas keist..
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė vijole1972 » 2013 Sau 15 22:16

aš visad turėjau ir ko gero galiu drasiai teigti, kad ir ateityje pirksiu tik Canon :[taip]: :[taip]: nes kai paėmus panagrinėjau du lygiaverčius Nikon ir Canon tai man labiausiai užkliuvo tai kad Canon turi greitesni fokusavimą :ax
vijole1972
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė vavka » 2013 Sau 15 22:48

lemurka rašė:Aciu,Vavka, as turbut uzsimerkus i ka besiu,ta ir paimsiu :D o paskui jau ten 'po chodu" mokysiuos, nes dabar nieko nesuprantu, as praktike,man reikia praktikuotis, kad suprast. Lapsiu ausimis tik visus tuos pavadinimus skaitydama :D
Visa laika turejom Canonus, bet ne veidrodinius :[taip]: paskutinis 3 metus "atitarnavo krauju" taip sakant,tai gal jau ir laikas keist..

Mes irgi pries veidrodini Nikona turejom Canona pusiau muilinuka :mosking Bet paciupiniejus viena ir kita mums labiau patiko Nikono valdymas :mosking

vijole1972 rašė:aš visad turėjau ir ko gero galiu drasiai teigti, kad ir ateityje pirksiu tik Canon :[taip]: :[taip]: nes kai paėmus panagrinėjau du lygiaverčius Nikon ir Canon tai man labiausiai užkliuvo tai kad Canon turi greitesni fokusavimą :ax

Nepastebejau del fokusavmo :hm man atrodo cia nuo objektyvo priklauso
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė semsimona » 2013 Sau 15 22:51

aš pati turiu canon, neseniai pirkau, labai ilgai galvojau apie 1-1,5 m. daug skaičiau efoto.lt ir fotofabrikas.lt. bet nesigailiu kad pirkau, esu 100 proc patenkinta :girl_wink o del fokusavimo, tai kad nuo objektyvo priklauso o ne nuo fotiko ;)
Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė vavka » 2013 Sau 16 10:20

semsimona rašė:o del fokusavimo, tai kad nuo objektyvo priklauso o ne nuo fotiko ;)

:[good2]:

Dar Zoombook'e daug idomiu ir vertingu patarimu :)
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

Standartinė lemurka » 2013 Sau 16 11:04

semsimona rašė:aš pati turiu canon, neseniai pirkau, labai ilgai galvojau apie 1-1,5 m. daug skaičiau efoto.lt ir fotofabrikas.lt. bet nesigailiu kad pirkau, esu 100 proc patenkinta :girl_wink o del fokusavimo, tai kad nuo objektyvo priklauso o ne nuo fotiko ;)

Koki turi? As neprisirisus nei prie vieno gamintojo,lengvai galiu keisti, tai cia man tikrai neesminis dalykas :[taip]:
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė semsimona » 2013 Sau 16 13:56

lemurka rašė:Koki turi? As neprisirisus nei prie vieno gamintojo,lengvai galiu keisti, tai cia man tikrai neesminis dalykas :[taip]:

turiu canon eos 60d. nors ilgai galvojau ir apie nikon'o jo View Crop Factor truputi didesnis (1,5) nei canon'o (1,6), daugiau yra čia: http://www.the-digital-picture.com/Cano ... actor.aspx.

vavka rašė:
semsimona rašė:o del fokusavimo, tai kad nuo objektyvo priklauso o ne nuo fotiko ;)

:[good2]:

Dar Zoombook'e daug idomiu ir vertingu patarimu :)

dėkui, reikės paskaityti :girl_wink

dar patarimai kaip išsirinkti fotoaparatą:
http://www.mikasbinkis.lt/straipsniai/dslr
Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Sofija » 2013 Sau 16 14:41

Sveikos, įkišiu ir aš trigrašį ;) Nikonistai beveik visada bus už nikon, canonistai už canon. Kai aš rinkausi pirmąjį fotoaparatą, tiek visko perskaičiau :doh Ir nusipirkau Nikon. Visai nesigailiu. Jei būčiau pasirinkusi Canon, nemanau, kad irgi gailėčiausi. O pasirinkau nikon, nes draugė turėjo :mosking Neteisingas mano buvo pasirinkimas tik dėl objektyvo, nes prie bodžio buvo keli variantai. Aš pasiėmiau 18-105. Bet tai galiu pasakyt tik dabar, o kai pirkau žalio supratimo neturėjau ką gali 50mm ar 100mm, ką gali fiksas, o ką zoomas :mosking
Sofija
Naujokas
Naujokas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Nuotraukos ir foto įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra