Rodyti turinį

Nuotraukų užsakymas internetu

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės

Skrebukingas neatsiejamas nuo nuotraukų, fotoaparatų, spausdintuvų, skenerių bei fotografijos gudrybių.
Čia galėsite rasti naudingos informacijos bei užduoti klausimus, o mes mėginsime atsakyti ir padėti.
Bet nepamirškime, kad tai skrebinimo forumas, o ne foto menininkų ;)

Re: Nuotraukų užsakymas internetu

Standartinė lemurka » 2010 Kov 26 11:51

ader rašė:as per maxima foto uzsakineju ten irgi fotofabrikas daro. paciai kokybei priekaistu neturiu, bet jie megsta nuotraukas pakoreguoti, nors ir pazymiu kad be korekciju, daznai gaunu su apkarpytom galvom ir t.t.

tai kad nukirptos galvos cia ne ju koregavimas,bet nuo tavo failu dydzio kazkaip ten priklauso.ypac,jei pati pakoreguoji,apkerpi,tai ir man buna pasitaiko 'begalviu 'foto :girl_wink
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė ader » 2010 Kov 26 12:10

na bet as kai siunciu tai normaliai matau vaizda ir formata parenku gera, bet kartais gaunu apkarpyta.
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė lemurka » 2010 Kov 26 13:11

ader rašė:na bet as kai siunciu tai normaliai matau vaizda ir formata parenku gera, bet kartais gaunu apkarpyta.

tai taip,savo kompe gerai matai,bet jie ten kazkaip kai i sava programa uzmeta, tai ir "ne standartas gaunasi ,todel ir iseina apkirptos.na,bent jau as taip suprantu,nes man butent taip pasitaike.ir ne viena karta
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė miele » 2010 Kov 26 13:28

ader, lemurka su jūsų problema esu jau susidūrusi. Čia tikrai kaltas ne jų redagavimas. Tiesiog fotoapratuose galima nustatyti kokio formato nuotraukas fotografuoti. O jie gamina nuotraukas 4:3 formatu. Kai nustačiau, kad fotoapratas fotografuotų būtent šiuo, 4:3 formatu, daugiau man galvų nenukirtinėja :mosking Nors gal yra ir dar kokių nors priežasčių :hm Bet siūlau šitą išbandyti :girl_wink
Vartotojo avataras
miele
Brandus
Brandus

Standartinė lemurka » 2010 Kov 26 13:46

miele rašė:ader, lemurka su jūsų problema esu jau susidūrusi. Čia tikrai kaltas ne jų redagavimas. Tiesiog fotoapratuose galima nustatyti kokio formato nuotraukas fotografuoti. O jie gamina nuotraukas 4:3 formatu. Kai nustačiau, kad fotoapratas fotografuotų būtent šiuo, 4:3 formatu, daugiau man galvų nenukirtinėja :mosking Nors gal yra ir dar kokių nors priežasčių :hm Bet siūlau šitą išbandyti :girl_wink

sakau,kazkas su formatu susije,bet kas-negaliu paaiskint :mosking bet kad man tik kelios foto is kokiu 300 pasitaiko tokios,tai baika
Vartotojo avataras
lemurka
Brandus
Brandus

Standartinė Glidė » 2010 Kov 26 15:24

As galiu paaiskinti: tesiybe tame, kad neatitinka formatas fotiko ir foto gamintoju, taciau yra galimybe pasirinkti net uzsakant internetu ar kadra apkirpti ar italpinti i ju formata, as visada renkuosi italpinti. Tokiu atveju pasitaiko kad lieka balti krasteliai, bet uztat galvos vietoj :mosking o krastelius neproblema apsikarpyti :girl_wink
Glidė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė ader » 2010 Kov 26 17:30

fotikas mano isvis nef formate fotkina bet as kai redaguoju nuotraukas tai parenku butent ta 4:3 formata ir papildomai neprasau ju kadruoti, bet retkarciais buna kad man dar nukarpo. bet tai irgi retkarciais, svarbiausia kad popieriaus ir spalvu kokybei kol kas priekaistu neturiu. :)
ader
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė Verona » 2010 Bal 19 08:02

Nuo 2010-04-15 iki 2010-04-28 nuotrauka 10x15 jums kainuos tik 0,29 Lt.

http://www.eurokosfoto.lt/
Verona
Pažįstamas
Pažįstamas

Standartinė Glidė » 2010 Bal 19 09:08

Na pasidalinsiu ir as savo patirtim, kuri laika dariau nuotraukas pigai kur siulo, Alytuj (nepamenu dabar kokia foto imone), Viniuj, kazkaip nuotraukos lyg ir nieko atrode, bet kai kur su spalvom nueidavo i sona, darant ta pacia nuotrauka skirtingu furmatu - ju atspalviai ar net spalvos budavo skirtingos. Nuotraukos detales turedavo tokias sintetines detales, ir kazkokias vistik nevisai naturalias spalvas.
Pries sias Kaledas uzsivelinom su nutorauku darymu seneliam tai teko daryti skubiai ir pasirinkom foto atelje kur yra prie centrinio pasto (na nepamenu pavadinimo is pat ryto :girl_blush ) sumokejom aisku nemazai, bet kai as pamaciau nuotraukas, supratau kad ne mano problema fotografuojant, ir kad ne musu fotoaparatas issibalansaves, o tos pigios paslaugos labai daug kokybes pavagia.. Skirtumas buvo nerealiai akivaizdus. Tai va, tokia karti patirtis :ph34r
Glidė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė vavka » 2010 Bal 19 19:11

prie centrinio pasto - fotoservisas - man ten labai patinka kaip daro - o pigios yra pigios - ku apkarpo, kur spalvos grybauja... man tas pats
Vartotojo avataras
vavka
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Nuotraukos ir foto įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra