Rodyti turinį

Project Life

Skrebinam stiklainukus, dėžutes, žvakes ir ką tik širdis geidžia

Moderatorius: vavka

Forumo taisyklės
    :)
Dažnai skrebinimas yra siejamas tik su nuotraukų apipavidalinimu albume, atviručių darymu,
mini albumų kūrimu ar panašiai. Bet iš tiesų, skrebinti galima beveik viską, ką turime aplinkui:
seną dėžutę nuo saldainių, tualetinio popieriaus ritinuką, bulvių tarškučių pakelį, butelį, šokoladą ir dar, ką tik širdis geidžia...
Tereikia tik trupinėlio fantazijos, apsižvalgyti aplink - ir pirmyn!

Project Life

Standartinė Puskis » 2013 Sau 30 15:30

Pastaruoju metu skrebinimo pasaulyje atsirado įdomus ir viliojantis projektas - Project Life, kurio esmė fiksuoti metų įvykius, pasirinktinai, kiekvienos dienos, savaitės, mėnesio ir talpinti juos į albumą su įmautėmis. :[taip]:
Mane visad vilioja naujovės, taigi ir šis projektas labai sudomino. Kaip viskas vyksta galite pažiūrėti čia :girl_wink
Žinau, kad yra dar keletas bendraminčių susidomėjusių šiuo projektu, todėl nusprendžiau tam sukurti temą, kur galėtume pasidalinti idėjomis, atradimais ir žinoma darbais! :[friends]: Tikiuosi prisijungsite ir kartu pasinersim į Project Life sūkurį!!! :girl_wink
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Re: Project Life

Standartinė Puskis » 2013 Sau 30 15:38

Kad jau sukūriau temą, tai manau jai reikia ir pavyzdziu, kuriais tikiuosi kazka padrasint, kazka suviliot prisijungt :[taip]: :dancegirl
Tai stai mano ivadinis puslapis:
IMG_4530small.jpg
(152.84 KiB) Atsisiųsta 117 kartus(ų)

Toliau padariau tokį intarpa, kuriame vienoje pusėje nusprendžiau žymėt per metus perskaitytas knygas, filmus, aplankytas vietas ir pan., o kitoje pusėje šių metų tikslai. Štai kaip viskas atrodo:
IMG_4533small.jpg
(109.9 KiB) Atsisiųsta 117 kartus(ų)

Ir pirma šio mėnesio savaitė:
IMG_4335 SMALL.jpg
(111.67 KiB) Atsisiųsta 117 kartus(ų)
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Agneja » 2013 Sau 30 17:23

Kaip smagu, kad emeisi sio projekto! Saunuole! :[good2]:
Labai faina, kad ir tema atidarei sia, bus tikrai idomu uzsukt ir pasizvalgyt ;)
Labai labai palaikau, kol kas mintimis :mosking :[friends]: , bet labai gundantis ir idomus sis projektas man, tik jam nesiryztu as vis :doh
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

Standartinė Adonė » 2013 Sau 30 17:33

Jau senokai stebiu šį projektą kitame tinklaraštyje - be galo gundantis. Tik iškilo klausimas: o kur gauti tokį albumą su įmautėmis?
Vartotojo avataras
Adonė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė AngluM. » 2013 Sau 30 17:49

Sveikinu atidarius tema su tokiais sauniais pavyzdziais :dancegirl

mano PL virseli ir 1 sav turbut daug kas mate bloge, tai cia nebedesiu; dabar uzbaigineju pastarasias 3 savaites...

Kai gyvai susimatysim, atsivesiu :mosking
AngluM.
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė semsimona » 2013 Sau 30 18:38

:[bliss]: nerealiai ir man patiko :[good2]:
Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Puskis » 2013 Sau 31 09:38

Agneja, tai nedvejok, pabandyk. Seip tik atrodo kad daug darbo bet istikro tai viskas labai paprasta bent jau man taip :) Per visa savaite kaupi foto, idomesnius ivykius uzsirasai i knygute, o paskui 7ni vakare arba 1ni sedu prie kompo sutvarkau foto, jas atsispauzdinu ir viska sukaisioju i imautes. Pas mane vyrauja nuotraukos, nes man jos svarbiausios tai visad ju dedu daug ir tada jau tik aprasymas ant is anksto atsispauzdintos korteles ir jei lieka vietos dar pora kokiu grazesniu korteliu dekoravimui. Daugiausia cia darbo kompiuteriu, bent jau man. Ir ko ismoke mane sis projektas tai - darbo su photoshopu, atradau, kad visai man smagu ant nuotrauku rasinet, det remelius ir t.t.

Adone, imautes as pirkau cia, o albumai tinka visi su ziedu sistema. Seip imauciu gali ir is e-bay nusipirkt. Arba Jurgita zinau naudoja A4 formato imautes skirtas vizininem kortelem lyg tais, tai ju yra ir lietuvoj.

AngluM. tai darbuokis darbuokis baisiausiai laukiu tavo puslapiuku :)
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Adonė » 2013 Sau 31 10:17

Aš stebiu štai šį Paislee press project life.
Vartotojo avataras
Adonė
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė astaste » 2013 Sau 31 10:22

Super :[good2]: labai man patinka toks principas skrebinimo, ir labai gražiai atrodo Puskio pirmieji puslapiai, žaviuosi :wub: ir kaip malonu turbūt paskui bus žiūrėti visai šeimynai kartu metų pabaigoje šią knygą ar segtuvą :wub:
Vartotojo avataras
astaste
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Puskis » 2013 Sau 31 10:47

Adone, smagiai ten daro, grazu kai taip spalvos suderintos, viskas rudu atspalviu :[taip]:
Puskis
Ištikimas
Ištikimas

Kitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Netradicinis SB

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra