Rodyti turinį

Mamų kampelis

Nuo...iki.... išskyrus SB

Moderatoriai: vavka, kristi

Re: Mamų kampelis

Standartinė Diax » 2012 Bir 14 23:01

Gita rašė:O vaikus šiaip ar taip reikia saugot.

Taip :[good2]:

Gal ir tiesa :) Bet vis gi neblogas priminimas, kad jau mažiukus vaikus reikia mokyti nebendrauti su nepažįstamais ir aklai nepasikliauti suaugusiais :)
Vartotojo avataras
Diax
Brandus
Brandus

Standartinė Gita » 2012 Bir 14 23:22

Diax rašė:Gal ir tiesa :) Bet vis gi neblogas priminimas, kad jau mažiukus vaikus reikia mokyti nebendrauti su nepažįstamais ir aklai nepasikliauti suaugusiais :)

Ir saldainių iš nepažįstamų neimt, ir niekur neit, jeigu kvies kokį gyvūnėlį parodyt. Toks atvejis labai seniai buvo nutikęs man pačiai, kai buvau keliolikos. Maskvos traukinių stoty laukiau tėvų, kol jie pirko bilietus. Nors tada nebuvo jokių bauginimų ir manęs niekas nemokė nebendraut su suaugusiais, čia suveikė savisauga.

Bet vis tik tokie atvejai yra pavieniai, o ne masiški. O tėvų baimės suprantamos. Aš vaikams neleisdavau sėst į jokias pažįstamų mašinas ar eit su jais man nepasakius. Bet visada ir žaidžiama tuo, kas žmogui yra jautriausia...
Vartotojo avataras
Gita
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Star » 2012 Bir 15 08:19

Gita, aš kažkur skaičiau apie tuos spaminius laiškus- pati juos trinu, kaip ir visus tuos "laimingus" laiškus, turtų laiškus ir pan, ir tt.. Iš tikro tokie laiškai naudojami labai gudriam reikalui- jie yra ne tik, kad šiukšlės, bet ir laiškai- parazitai, siurbiantys informaciją. Na, aš ne kompiuteristė, tai negaliu paaiškint kaip reikia, bet esmė ta, kas juos platina- tas principas veikia kaip kai kurių svetainių klikinimas- kuo daugiau išsiunti, kuo daugiau paskui tų laiškų pasiplatina, tuo daugiau informacijos grįžta- jau su elektoniais paštų adresais, kurie paskui naudojami įvairiais tikslais. Pvz įvairių reklaminių akcijų, visokių žaidimų ir kt brukalo, pilno el.pašto šiukšliadėže platinimui.

Taip, kad tokie laimingi, prašantys pagalbos spaminiai laiškai yra pats tikriausias šlamštas, siurbiantis info apie el.paštus.

Kai reikalinga pagalba, manau laiškai būtų kitokio turinio, ir reiktų pirmausia patikrinti informacijos šaltinius :)

Va, kokia paskaita gavosi :mosking
Star
Brandus
Brandus

Standartinė semsimona » 2012 Bir 22 15:59

Vartotojo avataras
semsimona
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Siniata » 2014 Vas 22 21:30

Mergaites, noreciau Jusu nuomones.
Sumokejau uz prekes internetinei parduotuvei www.prekesvaikams.com ir dingo mano preke. Kiekviena diena man zado, kad "ka tik issiunteme. Gausite rytoj", ir net atsiunte man penktadieni suklastota DPD siuntimo talona. Suma nedidele - 95 litai. Bet labai gaila, turejo buti dovana dukrai.
Kaip manote, ar yra prasme kovotis? Ar eiti man i policija? Arba tiesiog pamirsti apie ta ivyki... Nesekminga pitirtis taip pat naudingas dalykas. Kita karta jau tikrinsiu is anksto...
Kal kam nors budavo tokiu situaciju?
Vartotojo avataras
Siniata
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Remini » 2014 Vas 22 22:28

uzjauciu, nemaloni situacija :[bita]:
pasakyk kad kreipsies i vartotoju teises, iskart gausi preke arba pinigus :girl_wink
Vartotojo avataras
Remini
Brandus
Brandus

Standartinė varla » 2014 Vas 23 02:09

Siniata rašė:Mergaites, noreciau Jusu nuomones.
Sumokejau uz prekes internetinei parduotuvei http://www.prekesvaikams.com ir dingo mano preke. Kiekviena diena man zado, kad "ka tik issiunteme. Gausite rytoj", ir net atsiunte man penktadieni suklastota DPD siuntimo talona. Suma nedidele - 95 litai. Bet labai gaila, turejo buti dovana dukrai.
Kaip manote, ar yra prasme kovotis? Ar eiti man i policija? Arba tiesiog pamirsti apie ta ivyki... Nesekminga pitirtis taip pat naudingas dalykas. Kita karta jau tikrinsiu is anksto...
Kal kam nors budavo tokiu situaciju?

O kaip galima suklastot DPD siuntimo taloną? Kaip jis atrodo? Iš ko sprendi, kad suklastotas? Pasidalink, jei gali :[taip]:
Vartotojo avataras
varla
Brandus
Brandus

Standartinė Siniata » 2014 Vas 23 11:39

Penktadieni paprasiau pasakyti man DPD siuntos numeri, bei pateikti siuntima patvirtinanti dokumenta.
Gavau toki lapa

Paveikslėlis

Tokio siuntimo numerio DPD sistemoje nera. Aisku, kad ir parasas ne kurjerio.
Vartotojo avataras
Siniata
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė gabiska » 2014 Vas 23 14:46

Keistas kvitas, aš pati dirbu buhaltere ir tokio kvito dar nesu mačiusi, nors ir siunčiam, ir gaunam nemažai :ax
Vartotojo avataras
gabiska
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė varla » 2014 Vas 24 12:21

Siniata rašė:Penktadieni paprasiau pasakyti man DPD siuntos numeri, bei pateikti siuntima patvirtinanti dokumenta.
Gavau toki lapa

Paveikslėlis

Tokio siuntimo numerio DPD sistemoje nera. Aisku, kad ir parasas ne kurjerio.

O kas aprašytą jų taisyklėse dėl dingimo? Prekė juk tikriausiai siunčiama registruotai? Pristatant iš tavęs turi paimti parašą, kad pristatė. O jei dingo -dingimo atveju turi atgauti visą sumą. Niekas šiaip sau nedingsta.
Vartotojo avataras
varla
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Plepam apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra