Rodyti turinį

Kaip gyvenate šiandien

Nuo...iki.... išskyrus SB

Moderatoriai: vavka, kristi

Re: Kaip gyvenate šiandien

Standartinė laujus » 2013 Gru 13 19:53

Ai nu, tik nedovanoja tegul mokytojai kavos ir šokolado, jei ištraukė, iš patirties kalbu :D Geriau jau vyno butelį :ax Kažkaip nauja mada dabar ne gėles per šventes dovanoti, o saldaines, tai jų kad ir per Kalėdas tikrai gaus ir be jo tą dieną :[taip]:
Vartotojo avataras
laujus
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Esprit » 2013 Gru 13 20:42

Na nežinau, kad vaikas dovanotų vyno butelį mokytojai ... :[scratch_one-s_head]: Man tai kažkaip švelniai sakant keistai atrodytų...
Aš tai sakyčiau, kad kokį išskirtinį eglutės žaisliuką galima padovanoti, juk su įpakavimu ir gražiu pateikimu tikrai bėdos nebus :).
Beje, man labai gražių dalykų yra Miegamojo salone "Andėja" (yra viena parduotuvė senamiestyje, kita Megoj), ten tokių fainų kvapų namams yra, kurie ne tik, kad labai skaniai kvepia, bet ir atrodo kaip dekoracija.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė welwe » 2013 Gru 13 23:17

man atrodo visai grazu butu padovanoti koki grazu ranku darbo puodeli kavai ar arbatai ir prie jo pirdet neiprastos kokios arbatos, neatsibodusios su siltu palinkejimu...

anksciau labai grazus dirbiniai (tame tarpe ir puodeliai) budavo pilies g. ten netoli pilies menes, tokia rankdarbiu parduotuvele (bet ne is tu kur lt atributika)
welwe
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė varla » 2013 Gru 14 00:03

Esprit rašė:Na nežinau, kad vaikas dovanotų vyno butelį mokytojai ... :[scratch_one-s_head]: Man tai kažkaip švelniai sakant keistai atrodytų...
Aš tai sakyčiau, kad kokį išskirtinį eglutės žaisliuką galima padovanoti, juk su įpakavimu ir gražiu pateikimu tikrai bėdos nebus :).
Beje, man labai gražių dalykų yra Miegamojo salone "Andėja" (yra viena parduotuvė senamiestyje, kita Megoj), ten tokių fainų kvapų namams yra, kurie ne tik, kad labai skaniai kvepia, bet ir atrodo kaip dekoracija.

Va gerą mintį davei, Megoj reiks pasidairyt :reindeerdance
Vartotojo avataras
varla
Brandus
Brandus

Standartinė Esprit » 2013 Gru 14 15:33

Kristi, ačiū tau už patarimą :[friends]: Gavau maišelių "Popieriaus salone" :[good2]:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Esprit
Forumo siela
Forumo siela

Standartinė kristugne » 2014 Sau 15 19:41

o kaip smagu ir gera širdžiai kai galima paskaityt apie mūsų skrebukes,nežinau ar jau buvau įkėlus šią nuorodą ar ne :ax
http://www.valstietis.lt/Pradzia/Patari ... da-namuose
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė kristugne » 2014 Sau 22 15:25

niu va,dar vienos skrebukės interviu radau
http://www.grokiskis.lt/temos/is-arciau ... meditacija
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė TiMi » 2014 Sau 29 23:53

Sveikos merginos, kreipuosi i jus su tokiu klausimu ir ieskau patarimu...:) ar esate kas kokiuose mugese dalyvave? Kovo 1 d dalyvausiu Kaziuko mugeje( ne Lietuvoje) ir tai pirmas kartas,, panikos pilnos kelnes... :[swoon]: i ka reitku atkreipti demesi?. panika visiska, o jei nusluos stala, liksiu su tusciu stoveti... :doh kaip su kainom? ar pakeliat didesnias kaip kad Mugeje ale viskas brangiau.. jei kas turit tokia patirti pasidalinkite.. is anksto aciu..:)
TiMi
Naujokas
Naujokas

Standartinė kristugne » 2014 Vas 20 21:13

aš kasmet savo miesto mugėj dalyvauju,o pernai teko ir pradinukų mokykloj kur mokosi mano pirmokė prekiaut,tai pirmojoj sekėsi prasčiau,antroj geriau.Turėjau visko po truputį,tame tarpe ir atvirukų,albumėlį,cd dėkliuką,dar nėriniai,tel pakabukai suvenyrinės lėlytės iš saldainių ir tt.Šiemet ir ruošiuosi,tad turėsiu vėl įvairių smulkmenų,nes sveikata nebeleidžia sėdėt naktimis,tad kiek spėsiu tiek :ax

dabar ne į temą radau pas Agnėją tokį fainą įrašą ir kaip gaila,kad neteko pamatyt ir sudalyvaut anksčiau
http://agneja.blogspot.com/2009/04/laisku-swapas.html
visai tokio norėčiau ir dabar :dancegirl
kristugne
Ištikimas
Ištikimas

Standartinė Agneja » 2014 Vas 21 09:04

O taip, buvo toks reikalas - rasem skrebinom viena kitai laiskus :girl_wink smagu gauti tikra, ranka rasyta laiska :ax
Vartotojo avataras
Agneja
Brandus
Brandus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pirmasis lietuviškas skrebinimo forumas

Grįžti į Plepam apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra